Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Activision szykuje się do podzielenia się wiadomościami o Warzone Mobile na CoD Next
Aktualności

Activision szykuje się do podzielenia się wiadomościami o Warzone Mobile na CoD Next


Activision szykuje się do podzielenia się wiadomościami o Warzone Mobile na CoD Next

Pięć ramion otoczonych wybuchami maszerującymi do Call of Duty Next

Po tym, co wydaje się wiecznością, Activision jest gotowe rzucić trochę światła na Call of Duty Warzone Mobile gry, tytuł, który wielu uważa w rzeczywistości za Project Aurora, projekt mobilny o kryptonimie, którego tylko nieliczni gracze mogli do tej pory doświadczyć. Co więcej, jeśli jesteś wielkim fanem CoD, platforma, na której Activision dostarcza szczegóły, jest z pewnością ekscytująca.

Call of Duty Dalej to oficjalna transmisja na żywo poświęcona wszystkiemu, co składa się na popularną serię strzelanek, w tym nowe informacje o głównej grze (Modern Warfare 2), przyszłości Warzone i rozgrywce na żywo z różnych streamerów. Jednak to, co nas najbardziej interesuje, to CoD Next Warzone Mobile doświadczenie – coś, o czym wiemy, ma się pojawić dzięki a ćwierkać z oficjalnego konta Call of Duty.

Gracze na całym świecie z niecierpliwością czekają na mobilną wersję darmowej wersji Call of Duty, która w istocie jest tytułem typu battle royale, ponieważ mnóstwo graczy nurkuje na dużej mapie. Aby przetrwać, musisz użyć swojego sprytu, broni i być może zawrzeć kilka nieoczekiwanych sojuszy. Warto jednak pamiętać, że w miłości i na wojnie wszystko jest sprawiedliwe.

Kiedy będzie następne Call of Duty?

CoD Next odbędzie się 15 września i można go obejrzeć, zaglądając na oficjalne Call of Duty na YouTube kanał.

Miniatura YouTube

Jeśli nie możesz się doczekać, aż dostaniesz w swoje ręce jakieś smakołyki, koniecznie sprawdź nasze Call of Duty: kody mobilne lista. Następnie powinieneś udać się do naszego Call of Duty: Aktualizacja mobilna przewodnik, aby dowiedzieć się więcej o CoD: Mobilny duch w skorupie współpraca.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *