Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Marvel
Aktualności

Aktorzy głosowi i obsada Marvel’s Spider-Man 2


Aktorzy głosowi i obsada w Marvel’s Spider-Man 2 jest ogromna, od kultowych bohaterów po przypadkowe postacie uliczne, a wielu z nich powróciło z poprzednich dwóch gier. Poniżej znajduje się główna lista obsady, od Petera Parkera i Milesa Moralesa po Venoma i nie tylko – a także miejsca, w których możesz ich rozpoznać w poprzednich rolach. Jeśli niektóre z tych głosów wydają Ci się znajome, oto pełna obsada aktorów głosowych w Marvel’s Spider-Man 2.

Obsada głosowa Marvel’s Spider-Man 2

Spider-Man 2

(Źródło zdjęcia: Insomniac Games)

Oto główna obsada i aktorzy Marvel’s Spider-Man 2 – przewiń w dół, aby uzyskać więcej informacji o tym, skąd możesz ich rozpoznać!

 • Peter Parker/Spider-Man – Yuri Lowenthal
 • Miles Morales/Spider-Man – Nadji Jeter
 • Mary Jane Watson – Laura Bailey
 • Harry Osborn – Graham Philips
 • Norman Osborn – Mark Rolston
 • Jad – Tony Todd
 • Siergiej Kravinoff/Kraven Łowca – Jim Pirri
 • Ganke Lee – Griffin Puatu
 • Martin Lee/Mr. Negatywny – Stephen Oyoung
 • Curt Connors/Jaszczurka – Mark Whitten
 • Yuri Watanabe/Wraith – Tara Platt
 • Rio Morales – Jacqueline Pinol
 • J. Jonah Jameson – Darin De Paul
 • Danika Hart – Ashly Burch
 • Felicia Hardy/Czarny kot – Erica Lindbeck
 • Flint Marko/Sandman – Leandro Cano

Oczywiście obsada Marvel’s Spider-Man 2 wykracza daleko poza to, co widzisz powyżej, z postaciami pobocznymi, rolami drugoplanowymi i innymi pomniejszymi postaciami z całego Nowego Jorku, ale wszystkie główne role są tutaj wyraźnie przedstawione.

Peter Parker/Spider-Man – Yuri Lowenthal

Obsada Spider-Mana 2

(Zdjęcie: (CC))
Więcej poradników Spider-Mana 2

Wskazówki Spider-Mana 2
Wszystkie kostiumy Spider-Mana 2
Długość Spider-Mana 2
Nowa gra Spider-Man 2 plus

Yuri Lowenthal powraca w roli Petera Parkera i oryginalnego Spider-Mana, grając tę ​​postać w obu poprzednich grach, a także w innych mediach Spider-Mana, takich jak Marvel’s Midnight Suns. Filmografia Lowenthala sięga jednak znacznie głębiej – był między innymi angielskim dubbingiem Sasuke w Naruto, Simona w Gurren Lagann i głównej roli w Ben 10. wiele inni.

W wywiadzie, który z nim przeprowadziliśmy, Lowenthal powiedział, że zagranie Petera w Spider-Manie 2 zabrało go w mroczniejsze miejsca niż wcześniej – i na pewno widać to w przedstawieniu.

Miles Morales/Spider-Man – Nadji Jeter

Obsada Spider-Mana 2

(Zdjęcie: (CC))

Głosu Milesowi Moralesowi ponownie podkłada Nadji Jeter, który podobnie jak Lowenthal powraca do tej roli po zagraniu z Milesem Moralesem w dwóch poprzednich grach.

To nie pierwszy raz – Jeter wcielił się także w nowego Spider-Mana w Marvel Ultimate Alliance 3 oraz w animowanym programie telewizyjnym Spider-Man z 2017 roku, ale widzowie mogą rozpoznać go także (znacznie młodszą) wersję z filmów „Dorośli” , a także gra Sama w pierwszym The Last of Us.

Mary Jane Watson – Laura Bailey

Obsada Spider-Mana 2

(Zdjęcie: (CC))

Ikonę komiksu MJ Watsona gra tutaj Laura Bailey, jedna z najbardziej rozpoznawalnych obecnie VA w grach wideo. Oprócz tego, że była główną członkinią popularnego internetowego programu Critical Role (i powiązanej adaptacji Vox Machina), zagrała także Abby z The Last of Us 2, Kait w Gears of War, Jainę w World of Warcraft i Nadine w Uncharted franczyzy – a ledwo zarysowaliśmy powierzchnię jej filmografii.

Harry Osborn – Graham Phillips

Obsada Spider-Mana 2

(Źródło zdjęcia: Paramount)

Harry’ego Osborna można usłyszeć w nagranych wiadomościach z pierwszej gry Spider-Man, w której podkładał mu głos Scott Porter, ale teraz odgrywa on bardziej centralną rolę, a postać przejmuje aktor Graham Phillips.

To pierwsza duża rola Phillipa w grze wideo, mającego (jak dotąd) więcej doświadczenia w filmie, telewizji i teatrze muzycznym, prawdopodobnie najbardziej znanym z roli Zacha Florricka w The Good Wife. Mimo to ciekawie będzie zobaczyć, czy po tak ważnym debiucie zadomowi się mocniej w kulturze nerdów!

Norman Osborn – Mark Rolston

Obsada Spider-Mana 2

(Zdjęcie: Matthew Gross Entertainment/Arcturus Productions)

Doświadczony aktor Mark Rolston powraca w roli byłego burmistrza Nowego Jorku i przemysłowca Normana Osborna, grając tę ​​postać w obu poprzednich grach.

Rolston to uznany aktor, rozpoznawalny w wielu rolach – Drake’u w klasycznym horrorze/akcji Aliens, Bogs Diamond w Skazani na Shawshank oraz w roli agenta Ericksona w Piła 5 i 6. Aby pozostać w świecie gier wideo, najsłynniejszej produkcji Rolstona Wcześniej pełnił tę rolę prawdopodobnie zabójczy najemnik Deathstroke, zarówno w Arkham Origins, jak i Arkham Knight.

Jad – Tony Todd

Tony Todd jako William Bludworth w „Ostatecznym przeznaczeniu” (2000)

(Zdjęcie: kino New Line)

Potwornego symbionta obcego gra prawdziwa ikona: Tony Todd, który grał tytułową postać w filmach Candyman, złowieszczy William Bludworth w serii Final Destination, a także sierżant Warren w Plutonie z 1986 roku. Dodaj trochę protezy do jego głowy, a być może rozpoznasz Kurna, brata Worfa ze Star Trek: The Next Generation i Deep Space Nine.

Siergiej Kravinoff/Kraven Łowca – Jim Pirri

Obsada Spider-Mana 2

(Zdjęcie: Nickelodeon)

Siergiej Kravinoff, znany również jako Kraven the Hunter, przechodzi z komiksu do gry wideo w Spider-Man 2, granym przez aktora i choreografa sztuk walki Jima Pirriego.

Jeśli jego głos brzmi znajomo, być może rozpoznacie go jako Angelo w Red Dead Redemption 2, najlepszego motocyklistę Boozera w Days Gone oraz szereg innych ról w grach i telewizji – w tym w programie Victorious, co jest dość zabawne. Ciekawe, czy będzie crossover pomiędzy tym a Days Gone?

Ganke Lee – Griffin Puatu

Obsada Spider-Mana 2

(Zdjęcie: Getty / Phillip Faraone / Stringer)

Najlepszy przyjaciel Milesa, Ganke Lee, powraca w roli podobnej do tej, którą pełnił w poprzedniej grze – technika i „faceta na krześle”, który zapewnia informacje i wsparcie, gdy Spideyowie się kręcą; a to wcielenie postaci gra Griffin Puatu.

Puatu, doświadczony aktor już w młodym wieku, jest prawdopodobnie najbardziej znany z roli Loiusa w Beastars i Naoto Tachibany w Tokyo Revengers, choć od ponad dwudziestu lat pracuje w różnym stopniu w VA.

Martin Lee/Mr. Negatywny – Stephen Oyoung

Obsada Spider-Mana 2

(Źródło zdjęcia: Jerry Bruckheimer Television/Trace Pictures/CBS Studios)

Główną postać z pierwszej części, filantropa, który stał się superzłoczyńcą Martinem Lee, znanym również jako Mr Negative, tutaj ponownie gra aktor, VA i kaskader Stephen Oyoung. Właściwie przeprowadziliśmy wywiad z Oyoungiem, który możesz przeczytać tutaj, ale chociaż Mr. Negative jest prawdopodobnie jego najbardziej znaną rolą, Oyoung grał także Czerwonego Kapturka w Gotham Knights, KK w Ghostwire: Tokyo i miał role w filmach akcji, takich jak John Wick 3 i Terminator: Mroczne przeznaczenie.

Curt Connors/Jaszczurka – Mark Whitten

Obsada Spider-Mana 2

(Zdjęcie: Couch Surfer Productions)

Wspominany jedynie w poprzednich grach torturowany naukowiec Doktor Curt Connors i jego potworne alter ego „Jaszczurka” debiutują tutaj w serialu, granym przez pracującego aktora głosowego Marka Whittena.

Whitten gra role wszędzie – ostatnio grał Reeda w Goodbye Volcano High, ale prawdopodobnie jest bardziej znany jako Seteth w Fire Emblem: Three Houses, Kyojuro Rengoku w Demon Slayer i Kaedehara Kazuha w Genshin Impact. Posiadacze dzieci mogą go także rozpoznać jako głos tego ostatniego w serialu animowanym „Dom: Przygody z Tipem i Oh”.

Yuri Watanabe/Wraith – Tara Platt

Obsada Spider-Mana 2

(Zdjęcie: (CC))

Policjantka z pierwszej części Spider-Mana, a teraz mścicielka Wraith, uznana VA Tara Platt powraca do postaci Yuri Watanabe.

Pełna filmografia Platt prawdopodobnie zapełniłaby tę witrynę, więc oto kilka najważniejszych wydarzeń – była postacią Temari w Naruto, Edelgard w Fire Emblem: Three Houses i Anny Williams w Tekkenie. Jeśli uważasz, że ona i Yuri Lowenthal mają dobrą chemię, jest ku temu powód – oboje są małżeństwem od ponad dwudziestu lat!

Rio Morales – Jacqueline Pinol

Obsada Spider-Mana 2

(Zdjęcie: Rodzina ABC)

Jacqueline Piñol to doświadczona aktorka filmowa i głosowa, która gra nie tylko radną i matkę Milesa Moralesa Rio, ale także detektywa Espinosa w programie telewizyjnym Bosch i doktor Sofię Amaral w grze akcji Quantum Break studia Remedy z 2016 roku.

J. Jonah Jameson – Darin De Paul

Obsada Spider-Mana 2

(Źródło zdjęcia: rola krytyczna)

Wojowniczego, wrzeszczącego redaktora naczelnego Daily Bugle gra Darin De Paul, aktor głosowy, którego obecność w grach wideo zaowocowała szeregiem kultowych ról – i chociaż cień JK Simmonsa góruje nad tą postacią, De Wydaje się, że Paul doskonale radzi sobie z tą postacią.

Może to dlatego, że ma taką historię w pracy dla VA, z różnymi postaciami, w tym Reinhardtem w Overwatch, cyborgiem Samuelem Haydenem w Doom i Doom Eternal, Sową w Sekiro, Hulkiem w Marvel’s Avengers i obydwoma Venomem, Ghost Riderem oraz zły bóg Chthon w Marvel’s Midnight Suns.

Danika Hart – Ashly Burch

Obsada Spider-Mana 2

(Zdjęcie: (CC))

W przeciwieństwie do tego, wesołą i pozytywną prowadzącą podcastu Danikast gra Ashly Burch, której nazwisko jest niezliczone. Jest Aloy z serii Horizon, Viper w Valorant, Mel w The Last of Us 2, Tiny Tina z Borderland, Chloe z Life is Strange i gra Rachel w serialu Mythic Quest – a ledwo zarysowujemy powierzchnię.

Felicia Hardy/Czarny kot – Erica Lindbeck

Obsada Spider-Mana 2

(Zdjęcie: (CC))

W mistrzowską włamywacz-kota, która zadebiutowała w DLC do pierwszej gry, ponownie wciela się VA Erica Lindbeck, kolejna ciężko pracująca aktorka, którą można rozpoznać po setkach wcześniejszych występów.

Niedawno zagrała przechwalającą się tarotem Misty w Cyberpunku 2077, Kapitana Marvela w Midnight Suns, Peppermint Vandelay w znakomitym Hi-Fi Rush, Futabę w Persona 5 i około stu różnych kreacji Barbie w różnych filmach animowanych.

Flint Marko/Sandman – Leandro Cano

Obsada Spider-Mana 2

(Zdjęcie: Adeo Entertainment/Amerykański Instytut Filmowy)

Rozpoczynając grę z hukiem, Leandro Cano wciela się w superzłoczyńcę Sandmana, znanego również jako Flint Marko, dodając żwirowego (gra słów zamierzona) charakteru kultowemu wrogowi Spider-Mana.

Cano wcielił się w rolę Simona Diaza w podcastach Agent Stoker, zagrał Kinga II w serialu Tekken: Bloodline i pojawił się w serialach takich jak CSI: Miami, Castle i Boston Legal.

© GamesRadar+. Nie może być powielana bez zezwolenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamil Leworski to doświadczony specjalista od gier komputerowych, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Jego pasja do gier komputerowych pojawiła się w bardzo młodym wieku i od tamtego czasu zawsze marzył o tworzeniu wspaniałych gier, które dostarczą wiele radości i emocji graczom. Jego umiejętności projektowania gier są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu potrafi tworzyć gry, które zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i rozgrywką. Kamil zawsze stara się, aby każdy element gry był dopracowany i połączony w całość, co sprawia, że gra jest wciągająca i angażująca. Jego umiejętności programistyczne pozwalają mu na tworzenie skomplikowanych algorytmów i mechanik rozgrywki, które sprawiają, że gra działa płynnie i bezproblemowo. Kamil jest również ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji, co pozwala mu na stworzenie gier, które są inteligentne i dynamiczne. Kamil jest również bardzo kreatywnym człowiekiem, który potrafi wprowadzać innowacje i nowe rozwiązania do swoich projektów. Dzięki temu jego gry zawsze są unikalne i oryginalne. Jego umiejętności przywódcze są również godne podziwu, ponieważ potrafi poprowadzić zespół do osiągnięcia celów projektu. Kamil potrafi motywować zespół, organizować pracę i delegować zadania, dzięki czemu projekt przebiega płynnie i skutecznie. W sumie, Kamil Leworski to nie tylko specjalista od gier komputerowych, ale również osoba, która potrafi połączyć swoją pasję i umiejętności, aby tworzyć gry, które dostarczą wiele radości i emocji graczom.