Everadvice – Najnowsze wieści

Another Code: Recollection przywraca wspomnienia w wydaniu na Switcha


Zagraj w klasykę ery DS i Wii w Another Code: Recollection, która ukaże się w zremasterowanej formie na Switchu już za kilka miesięcy.

Dobre wieści wciąż napływają z Ninetndo Direct, chociaż nie mamy Inny kod: wspomnienie Data wydaniawiemy, że pojawi się na Switchu wraz z kontynuacją i pakietem DLC. Z pewnością będzie to świetna gra logiczna.

Jeśli wcześniej nie słyszałeś o tej grze, wybaczamy – to ukryty klejnot, ale miejmy nadzieję, że zyska uznanie, na jakie zasługuje, wraz z premierą Another Code 19 stycznia 2024 r. Jeśli po prostu nie możesz się doczekać, możesz złożyć zamówienie w przedsprzedaży, gdy zostaną udostępnione.

Wydana pierwotnie na Nintendo DS w 2006 roku jako Another Code: Two Memories (zatytułowana Trace Memory w USA) oraz kontynuacja Another Code: Journey Into Lost Memories na Wii w 2009 roku, para ma zapewnić nowym i starym fanom nowe wrażenia na Przełącznik Nintendo. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku fanów w Ameryce Północnej, ponieważ sequel nie został wydany poza Japonią i Europą.

W grze podążasz za Ashley, która zaczyna szukać odpowiedzi na temat swojego przypuszczalnie zmarłego ojca. Na każdym kroku znajdują się łamigłówki ze skomplikowanymi rozwiązaniami, które prowadzą Ashley do przodu w jej przygodzie, odkrywając coraz więcej jej przeszłości. Oczywiście, jak w przypadku każdej gry detektywistycznej tego rodzaju, możesz spodziewać się pewnych zwrotów akcji.

Następnie w Podróży do utraconych wspomnień Ashley ponownie odkrywa tajemnicę swojej przeszłości, szukając prawdy o swojej matce. Nie tylko materiał źródłowy został przerobiony, ale w wersji na Switcha dostępna jest także nowa zawartość – z nową muzyką, wyzwaniami i przerywnikami filmowymi.

Aby zapoznać się z pełnym podsumowaniem tego, co ogłosiło Nintendo, oto nasze wrześniowe podsumowanie Nintendo Direct, w tym czego można się spodziewać po DLC do zamówienia pobocznego Splatoon 3 i kiedy zostanie wydana Princess Peach: Showtime! data premiery to.

Exit mobile version