Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Assassin's Creed na urządzenia mobilne w otwartym świecie
Aktualności

Assassin’s Creed na urządzenia mobilne w otwartym świecie


Assassin’s Creed na urządzenia mobilne w otwartym świecie

Ubisoft pracuje nad zupełnie nową, oryginalną grą mobilną Assassin’s Creed, zawierającą w pełni otwarty świat, główne funkcje gry i tworzenie postaci

Twarz mężczyzny, oczy i czoło zasłonięte kapturem, biała skóra, zarost, usta i nos oświetlone w słońcu, na tle lekko zachmurzonego błękitnego nieba, na zrzucie ekranu ze zwiastuna telefonu komórkowego Assassin's Creed gra.

Assassin’s Creed to potężna seria znana z wirtualnej turystyki w znakomicie odtworzonych otwartych światach. Właśnie z tego powodu okazjonalne wypady w świat gier mobilnych były odrobinę zakazane, głównie z powodu braku wolności. Cóż, nowy tytuł mobilny o nazwie kodowej Jade ma przełamać tę formę.

To nowe Zapowiedź Assassin’s Creed Codename Jade zaprezentował otwarty świat, narzędzia do tworzenia postaci i funkcje z głównych tytułów konsolowych. W zwiastunie przyjrzeliśmy się legendarnemu z serii orłowi, który przelatuje przez Chiny, prezentując różne elementy otwartego świata. Chociaż nie ma daty premiery, prezentacja Ubisoft Forward sklasyfikowała tytuł jako „na horyzoncie”, a nie 2023, więc nie spodziewałbym się tego w najbliższym czasie.

Oprócz tego nowego tytułu mobilnego zobaczyliśmy wiele kryptonimów Assassin’s Creed. Jest Codename Red, Codename Hexe i Infinity, centrum łączące przyszłe tytuły Assassin’s Creed. Słuchaj, uwielbiam franczyzę AC z pasją, ale cóż, to dużo do przyjęcia. Mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości stanie się nieco jaśniejsze.

Assassin’s Creed kryptonim Jade

Możesz zobaczyć pełną prezentację poniżej, ze szczegółami nadchodzącej gry mobilnej Assassin’s Creed około dwudziestu minut.

Miniatura YouTube

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą recenzją Assassin’s Creed: The Ezio Collection Switch, aby od razu złapać przenośny plac zabaw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.