Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Beta Grand Cross W firmy Netmarble wprowadza strategię 4X na urządzenia mobilne
Aktualności

Beta Grand Cross W firmy Netmarble wprowadza strategię 4X na urządzenia mobilne


Beta Grand Cross W firmy Netmarble wprowadza strategię 4X na urządzenia mobilne

Sztuka dla Wielkiego Krzyża W z różowowłosą kobietą w biało-czarnym stroju pośrodku, silnym mężczyzną z siwymi włosami z ramieniem w powietrzu z tyłu, kilkoma innymi kobietami i wielkim demonem ocieniającym niebo.

Netmarble, twórca Ni no Kuni: Cross Worlds oraz Marvel Przyszła Rewolucja, ogłosiła, że ​​19 sierpnia rozpocznie się beta Grand Cross W, dając ci szansę na wypróbowanie tej nowej strategicznej gry symulacyjnej 4X dla siebie. Dzięki różnym trybom gry i licznym elementom strategicznym ciekawie będzie zobaczyć, czy może osiągnąć tak obiecującą głębię.

Opisana przez siebie gra strategiczna nowej generacji, która wygląda jak dziwna mieszanka obrony wieży i budowania miast Starcie klanów, wraz z bardziej strategicznymi aspektami zaczerpniętymi z pełnowymiarowych gier strategicznych na komputery PC. Będziemy musieli poczekać, aż Grand Cross W beta i data premiery rzeczywiście zobaczyć na własne oczy.

Gra obiecuje „na dużą skalę, w czasie rzeczywistym, wciągające wojny oblężnicze na lądzie i w powietrzu”. Dostępne są tryby dla pojedynczego gracza, a także elementy multiplayer. Musisz dowodzić wieloma typami oddziałów, takimi jak piechota, łucznicy, kawaleria i inżynierowie bojowi, w bitwach, które wybuchły w całym świecie Skyna z najeźdźców armii Chaosu. Brzmi całkiem poważnie.

Kiedy będzie dostępna beta Grand Cross W?

Beta Grand Cross W jest dostępna od 19 sierpnia do 29 sierpnia. Możesz sprawdzić zwiastun poniżej.

Miniatura YouTube

Spekulacje o dacie premiery Grand Cross W

Chociaż nie ma ustalonej daty premiery Grand Cross W, wiemy, że gra będzie dostępna do pobrania od 7 sierpnia. Podejrzewamy, że pełne wydanie nie nastąpi zbyt długo po becie

To wszystko, co mamy w wersji beta Grand Cross W. Więcej informacji znajdziesz w naszym Ani ja: Lista poziomów Cross Worlds, Ni no Kuni: kody Cross Worldsoraz Nie boję się: lokalizacje skrzyń Cross Worlds przewodniki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *