Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Chińskie Centrum Zwalczania Nadużyć Finansowych myli Honkai Star Rail z oszustwem
Aktualności

Chińskie Centrum Zwalczania Nadużyć Finansowych myli Honkai Star Rail z oszustwem


Ponieważ pobieranie Honkai Star Rail nabiera rozpędu, chińskie centrum zwalczania nadużyć finansowych pomyliło nową grę z prawdopodobnie fałszywym oprogramowaniem. Ups.

Kluczowa grafika przedstawiająca postacie Honkai Star Rail w Astral Express dla Honkai Star Rail Wiadomości z Chińskiego Centrum Zwalczania Oszustw

Ponieważ Honkai Star Rail jest prawie gotowy do wystrzelenia ze stacji, popularność przedpremierowej nadchodzącej gry RPG Hoyoverse doprowadziła do kilku interesujących początkowych problemów. Najbardziej znanym z nich jest to, że chińscy użytkownicy otrzymują wiadomość z Chińskiego Centrum ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych, informującą ich, że pobierana przez nich gra może być złośliwym oprogramowaniem (i tutaj myśleliśmy o 7 marca, a gang nie wygląda na złośliwe).

Po rozpoczęciu wstępnego pobierania Honkai Star Rail, Bilibili poinformował, że niektórzy potencjalni użytkownicy otrzymują wiadomości od chińskiego rządu informujące ich, że Star Rail może być oszukańczy. Chociaż wydaje się, że dotyczy to tylko określonych regionów Chin, w szczególności Guangdong, osoby, których to dotyczy, zastanawiają się, dlaczego otrzymują powiadomienia i czy są w tym jakieś zasługi.

Chociaż nie ma obecnie wyjaśnienia komunikatów chińskiego Centrum ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych, teorie spiskowe już zaczynają pojawiać się na Reddit Honkai Star Rail. Mimo to, wraz ze wzrostem popularności plików do pobrania przed premierą, nie jest wielką niespodzianką zobaczenie załamania w zbroi w tygodniu premiery.

Oczywiście osoby otrzymujące powiadomienie z Centrum ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych nie mają się czym martwić, ponieważ nic nie sugeruje, że Honkai Star Rail jest w jakikolwiek sposób oszukańcze lub nikczemne. Mimo to żartownisie z Reddit z radością sugerują, że jest to po prostu sposób chińskiego rządu na powstrzymanie cię od wydawania wszystkich pieniędzy na ściąganie gacha, a inni sugerują, że konkurent Hoyoverse, Tencent, pociąga za sznurki za kulisami, aby spróbować wykoleić udany start. Wiemy tylko, że i tak będziemy grać.

Miniatura YouTube

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, że chińskie Centrum ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych pomyliło Honkai Star Rail ze złośliwym oprogramowaniem. Aby wyprzedzić innych użytkowników, którzy wstępnie pobrali, zapoznaj się z naszą listą poziomów Honkai Star Rail i przewodnikiem po kodach Honkai Star Rail.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamil Leworski to doświadczony specjalista od gier komputerowych, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Jego pasja do gier komputerowych pojawiła się w bardzo młodym wieku i od tamtego czasu zawsze marzył o tworzeniu wspaniałych gier, które dostarczą wiele radości i emocji graczom. Jego umiejętności projektowania gier są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu potrafi tworzyć gry, które zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i rozgrywką. Kamil zawsze stara się, aby każdy element gry był dopracowany i połączony w całość, co sprawia, że gra jest wciągająca i angażująca. Jego umiejętności programistyczne pozwalają mu na tworzenie skomplikowanych algorytmów i mechanik rozgrywki, które sprawiają, że gra działa płynnie i bezproblemowo. Kamil jest również ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji, co pozwala mu na stworzenie gier, które są inteligentne i dynamiczne. Kamil jest również bardzo kreatywnym człowiekiem, który potrafi wprowadzać innowacje i nowe rozwiązania do swoich projektów. Dzięki temu jego gry zawsze są unikalne i oryginalne. Jego umiejętności przywódcze są również godne podziwu, ponieważ potrafi poprowadzić zespół do osiągnięcia celów projektu. Kamil potrafi motywować zespół, organizować pracę i delegować zadania, dzięki czemu projekt przebiega płynnie i skutecznie. W sumie, Kamil Leworski to nie tylko specjalista od gier komputerowych, ale również osoba, która potrafi połączyć swoją pasję i umiejętności, aby tworzyć gry, które dostarczą wiele radości i emocji graczom.