Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Clefairy wywołuje zamieszanie w Pokémon Go
Aktualności

Clefairy wywołuje zamieszanie w Pokémon Go


Clefairy wywołuje zamieszanie w Pokémon Go

Wydarzenie Pokémon Go Clefairy Commotion jest już prawie tutaj, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby wyjść w światło księżyca, gdy wróżka Pokémon świętuje żniwa

Pokemon Go Clefairy Commotion - Clefairy tańczy w świetle księżyca

Zbliża się czas żniw, a w tym roku pewien typ bajkowego Pokémona chce świętować w Pokémon Go. Zapowiada się wyjątkowy wieczór, a przygotowanie się na taką okazję, zwłaszcza tak ważną jak ta, wymaga wielu przygotowań.

Dlatego w Zamieszanie w Pokémon Go Clefairy, wróżki już się przygotowują. Oczywiście oznacza to, że możesz spodziewać się, że zobaczysz ich znacznie więcej na wolności, tańczących w świetle księżyca. Jeśli masz szczęście, możesz nawet zauważyć błyszczącą Clefairy. Lub może być nawet Clefable lub dwa wygrzewające się w świetle księżyca.

Niantic jest na fali, jeśli chodzi o wydarzenia Pokémon Go, ponieważ nie tylko Pikachu pojawia się na szafkach w USA, ale kot Pokémon wyprzedza Japonię, podczas gdy McDonald’s we Francji zamienia swoje restauracje w strefę bitwy, więc możesz złapać kawa i trochę jedzenia pomiędzy intensywnymi bitwami.

Kiedy jest zamieszanie Pokémon Go Clefairy?

Akcja Pokémon Go Clefairy odbędzie się 10 września.

Miniatura YouTube

Jeśli szukasz jeszcze więcej smakołyków, możesz sprawdzić naszą listę kodów Pokémon Go. Mamy również wydarzenia Pokémon Go i przewodniki na Dzień Społeczności Pokémon Go dla tych z Was, którzy chcą być na bieżąco z najnowszą zawartością w grze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.