Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Co to jest Discord?
Aktualności

Co to jest Discord?


Co to jest Discord?

Co to jest Discord? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o aplikacji do czatu, która pozwala spotykać się ze znajomymi z całego świata

Co to jest Discord - mały niebieski człowiek krzyczący przez głośnik

Jeśli czytasz ten przewodnik, być może bezpiecznie jest założyć, że nie masz pewności, czym jest Discord. Być może słyszałeś, że słowo to dotyczy rodziny, przyjaciół, a nawet współpracowników. Co to jest Discord? Jak tego używasz? Czy to jest darmowe? Czy to jest bezpieczne? Na szczęście to wszystko pytania, na które zaraz odpowiemy.

Po przeczytaniu możesz pomyśleć o dołączeniu do Discorda dołączonego do gry, którą kochasz. Chociaż istnieje wiele sposobów, aby to rozgryźć w zależności od gry, w którą grasz, zapoznaj się z naszymi przewodnikami na temat dołączania do Tower of Fantasy Discord, Genshin Impact Discord lub Project Slayers Discord.

Co to jest Discord?

Mówiąc najprościej, Discord to bezpłatna aplikacja do czatowania, która staje się coraz bardziej popularna do rozmawiania z innymi użytkownikami za pośrednictwem czatów wideo, tekstowych i głosowych. Unikalnym elementem platformy Discord jest to, że użytkownicy mogą spotykać się ze sobą, jednocześnie korzystając z aplikacji, które kochają lub gier, w które chcą grać, dlatego jest ona używana głównie przez graczy.

Z ponad 250 milionami użytkowników, każdy Discord odnosi się do serwera w stylu forum, na którym użytkownicy mogą dołączać, rozmawiać i spędzać czas. W obrębie każdego Discorda można tworzyć inne serwery do różnych celów. Załóżmy, że chcesz pogadać ogólnie o grze, a dokładniej o określonych poziomach, albo przedyskutować poziomy gry wieloosobowej, aby znaleźć podobnie myślących ludzi do wspólnej gry. Serwery te można zaprojektować jako publiczne lub prywatne i odpowiednio do nich dołączyć.

Czym jest Discord — czat na Discordzie z dużą naklejką z napisem ALERT SPOILERA

Czy Discord jest bezpieczny?

Krótko mówiąc, tak. Discord stworzył szereg funkcji bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom Discord. Chociaż sama aplikacja wymaga minimalnego wieku 13 lat, różni się to w zależności od kraju. Jednak w przypadku użytkowników w wieku od 13 do 17 lat Discord zapewni, że treści z ograniczeniami wiekowymi dla osób powyżej 18 roku życia nie będą dostępne.

Platforma obejmuje również ogólne filtrowanie nieodpowiednich treści za pomocą systemu sygnalizacji świetlnej. Opcja „zapewnij mi bezpieczeństwo” to zielone światło do skanowania bezpośrednich wiadomości od wszystkich. Opcja „moi przyjaciele są mili” to bursztynowe światło do skanowania wiadomości od każdego, kto nie jest znajomym w aplikacji. A opcja „nie skanuj” to czerwone światło, aby nie skanować bezpośrednich wiadomości w poszukiwaniu treści dla dorosłych.

Discord umożliwia również podejmowanie określonych działań wobec innych użytkowników, klikając ich nazwy prawym przyciskiem myszy, aby ich zablokować lub wyciszyć, jeśli nie chcesz otrzymywać od nich treści. Możesz dodać znajomych i upewnić się, że nikt inny nie będzie mógł się z Tobą skontaktować, a także możesz zgłosić wszystko, co uznasz za podejrzane lub niebezpieczne do sprawdzenia przez Discord.

Jak pobrać Discorda?

Discord można bezpiecznie pobrać dla Maca i PC odwiedzając ich bezpośrednią stronę internetową. Aby pobrać Discord na Androida i iOS, sprawdź naszą Pobieranie z Discorda przewodnik. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz, że nie chcesz już używać Discorda, mamy dla Ciebie jak usunąć swoje konto Discord przewodnik też.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.