Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Hogwarts Legacy pets and magical beasts - hippogriff
Aktualności

Czy w Dziedzictwie Hogwartu są zwierzęta, które można łapać i bawić się nimi?


Przewodniki po Dziedzictwie Hogwartu

Różnice w domach Dziedzictwa Hogwartu

(Zdjęcie: oprogramowanie Avalanche)

Zaklęcia Dziedzictwa Hogwartu
Miotły Dziedzictwa Hogwartu
Pokój Życzeń Dziedzictwa Hogwartu
Skrzynie na oczy Dziedzictwa Hogwartu
Drzwi do puzzli Dziedzictwa Hogwartu
Zamki poziomu 1 Dziedzictwa Hogwartu
Kamienie Dziedzictwa Hogwartu

Niestety, w Dziedzictwie Hogwartu nie ma zwierząt ani chowańców, na wypadek gdybyś miał nadzieję na coś w rodzaju kota Hermiony, Krzywołapa. Po prostu ich tutaj nie ma. Jeśli jednak masz ochotę na coś większego, z pewnością pokażemy Ci, jak sprawić, by hipogryf, testrele i inne magiczne stworzenia zaopiekowały się w Pokoju Życzeń Dziedzictwa Hogwartu.

Aby zdobyć zwierzęta, którymi możesz się opiekować, wykonaj główną linię zadań profesora Weasleya, aż odblokujesz Pokoj Życzeń i spotkasz życzliwego skrzata domowego o imieniu Deek. Nauczy Cię, jak używać worka nab do ratowania zagrożonych magicznych stworzeń w całym otwartym świecie Dziedzictwa Hogwartu. Celem jest ochrona ich przed kłusownikami i zapewnienie im pięknych, specjalnie zbudowanych domów w Twoim Wiwarium.

W tym momencie możesz się zastanawiać, czym jest wiwarium, nie mówiąc już o tym, jak zmieścić całą armię majestatycznych stworzeń w jednym. Nie martw się jednak, ponieważ oto, jak uratować te zwierzęta i odpowiednio się nimi opiekować. Ponieważ są najbliżej posiadania zwierzaka w Dziedzictwie Hogwartu.

Czy w Dziedzictwie Hogwartu są zwierzęta?

Zwierzęta z Dziedzictwa Hogwartu - księżycowe cielę

(Zdjęcie: Warner Brothers)

W Hogwarts Legacy nie otrzymujesz prawdziwych zwierząt domowych, ale odblokowujesz możliwość łapania i hodowania stworzeń w środowisku przypominającym farmę. W zestawie misji będziesz musiał chronić zwierzęta przed kłusownikami, co ostatecznie da ci możliwość ich złapania i wypuszczenia do specjalnego środowiska. Od pufek po kneazle, testrale i jednorożce – będziesz mógł opiekować się nimi wszystkimi w Wiwarium Pokoju Życzeń, a nawet hodować je, aby wychowywać dzieci!

Jak łapać bestie w Dziedzictwie Hogwartu?

Wiwarium hipogryfów Dziedzictwa Hogwartu

(Zdjęcie: Warner Brothers)

Po ukończeniu pierwszych zajęć z Bestii spotkasz uczennicę Hufflepuffu, Poppy Sweeting, i dowiesz się, jak opiekować się magicznymi stworzeniami. Przedstawi ci ona swojego puchatka, Geralda, i będziesz miał teraz dostęp do zarośli i karmy dla bestii w swoim ekwipunku zaklęć.

Nie możesz jednak po prostu wybiec w dowolne miejsce w grze, aby nakarmić i wyszczotkować dzikie zwierzęta. Będziesz musiał ukończyć poboczne zadanie skrzata domowego Deeka zatytułowane Elf, Worek Nab i Krosno, aby dowiedzieć się, jak używać worka nab do bezpiecznego łapania zagrożonych zwierząt. To zadanie stanie się dostępne dopiero po ukończeniu określonych celów głównego zadania i zdobyciu Pokoju Życzeń i klasy Bestii.

Jak jeździć na hipogryfie w Dziedzictwie Hogwartu?

Zwierzęta z Hogwartu na hipogryfie

(Zdjęcie: Warner Brothers)

Nasz przewodnik na temat odblokowywania latających wierzchowców w Dziedzictwie Hogwartu może odpowiedzieć na to pytanie bardziej szczegółowo, ale wystarczy powiedzieć, że musisz uzbroić się w cierpliwość. Będziesz mógł dosiąść hipogryfa po przejściu historii Poppy i Natsai, kiedy Highwing przybywa, by uratować ciebie i Natty’ego z zamku. Po odblokowaniu latających wierzchowców możesz w dowolnej chwili wrócić do Pokoju Życzeń, aby je nakarmić, pogłaskać i pielęgnować jak każdą inną magiczną bestię. Będziesz także mógł przywołać Highwinga, gdy będziesz chciał jeździć lub latać dookoła świata jako alternatywę dla swojego Miotła Dziedzictwa Hogwartu. W końcu jest dużo milsza.

Wydanie Dziedzictwa Hogwartu było przedmiotem krytyki i debaty ze względu na publiczne stanowisko JK Rowling w sprawie tożsamości płciowej, które w dalszym ciągu kwestionuje inkluzywność w sercu społeczności Harry’ego Pottera. Oto nasze wyjaśnienie na temat Kontrowersje dotyczące Dziedzictwa Hogwartu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamil Leworski to doświadczony specjalista od gier komputerowych, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Jego pasja do gier komputerowych pojawiła się w bardzo młodym wieku i od tamtego czasu zawsze marzył o tworzeniu wspaniałych gier, które dostarczą wiele radości i emocji graczom. Jego umiejętności projektowania gier są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu potrafi tworzyć gry, które zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i rozgrywką. Kamil zawsze stara się, aby każdy element gry był dopracowany i połączony w całość, co sprawia, że gra jest wciągająca i angażująca. Jego umiejętności programistyczne pozwalają mu na tworzenie skomplikowanych algorytmów i mechanik rozgrywki, które sprawiają, że gra działa płynnie i bezproblemowo. Kamil jest również ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji, co pozwala mu na stworzenie gier, które są inteligentne i dynamiczne. Kamil jest również bardzo kreatywnym człowiekiem, który potrafi wprowadzać innowacje i nowe rozwiązania do swoich projektów. Dzięki temu jego gry zawsze są unikalne i oryginalne. Jego umiejętności przywódcze są również godne podziwu, ponieważ potrafi poprowadzić zespół do osiągnięcia celów projektu. Kamil potrafi motywować zespół, organizować pracę i delegować zadania, dzięki czemu projekt przebiega płynnie i skutecznie. W sumie, Kamil Leworski to nie tylko specjalista od gier komputerowych, ale również osoba, która potrafi połączyć swoją pasję i umiejętności, aby tworzyć gry, które dostarczą wiele radości i emocji graczom.