Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Darmowa wersja próbna Pokken Tournament DX jest już dostępna
Aktualności

Darmowa wersja próbna Pokken Tournament DX jest już dostępna


Darmowa wersja próbna Pokken Tournament DX jest już dostępna

Masz ochotę zagrać w grę znaną jako Tekken, ale z Pokémonami? Zagraj w bijatykę Bandai Namco za darmo już dziś dzięki bezpłatnej wersji próbnej Pokken Tournament DX

Pikachu, od Pokemona, który jest rodzajem małego elektrycznego żółtego szczura, skaczącego po niebie z cięciem żółtej błyskawicy.  Za stadionem znajdują się trybuny.

Darmowa wersja próbna Pokken Tournament DX jest na żywo, ludzie, na wypadek, gdybyś marzył o wskoczeniu do gry walki i uderzeniu w naszego kochanego Pikachu. Jeśli to ty, idź do lekarza. Jeśli po prostu lubisz grać w Tekken, ale boisz się wielkich ramion Kazuyi, to prawdopodobnie dobry wybór. Jak duże są ramiona Charizarda?

W każdym razie członkowie Nintendo Switch Online mogą pobrać grę i zacząć od Darmowa wersja próbna Pokken Tournament DX teraz, pozwalając ci wskoczyć na ring z 21 różnymi Pokémonami w naprawdę doskonałej akcji walki 3D. Możesz także kupić grę z 30% rabatem do końca miesiąca.

Ten bezpłatny okres próbny idealnie pokrywa się (jakby prawie go zaplanowali!) z Mistrzostwa Świata Pokémonów 2022. W weekend odbywają się też inne uroczystości Poké z Kolejki linowe Pokémon blokując słońce w południowo-wschodnim Londynie. Przez cały weekend rywalizacji między najlepszymi na świecie, sprawdź najnowsze rankingi Mistrzostw Świata Pokémon.

Kiedy dostępna jest bezpłatna wersja próbna Pokken Tournament DX?

Bezpłatny okres próbny Pokken Tournament DX trwa od 18 sierpnia do 24 sierpnia. Wskocz wkrótce, aby spędzić cały weekend z Poké-punchingiem!

To wszystko, co mamy w bezpłatnej wersji próbnej Pokken Tournament DX. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi tajemniczymi kodami prezentów Pokemon Scarlet i Violet oraz przewodnikami liderów siłowni Pokemon Scarlet i Violet, aby przygotować się na kolejną wielką przygodę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.