Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Data premiery Hogwarts Legacy – kiedy zaczynają się zajęcia?
Aktualności

Data premiery Hogwarts Legacy – kiedy zaczynają się zajęcia?


Data premiery Hogwarts Legacy – kiedy zaczynają się zajęcia?

Data premiery Hogwarts Legacy przypada na ten rok, a nasz przewodnik będzie Cię na bieżąco informował o wszystkich nowościach związanych ze szkołą magii i czarodziejstwa

Zrzut ekranu z oficjalnego Twittera przed datą premiery Hogwarts Legacy, przedstawiający uczniów siedzących w klasie astronomii, rozmawiających ze starszym nauczycielem, który mówi z zamiarem

Wielu z was na całym świecie od dawna czeka na wasz własny list akceptacyjny do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Jednak bez względu na to, ile razy wszyscy spaliśmy jako dziecko w szafce pod schodami, list nigdy nie nadszedł. Cóż, to już nie ma znaczenia, że ​​mugole, ponieważ Hogwarts Legacy obiecuje zabrać cię w magiczną podróż, którą wcześniej można było rozpocząć tylko we śnie.

Więc co to jest? Data premiery Hogwarts Legacy? Kiedy możesz uczęszczać do słynnej szkoły czarodziejów jako uczeń piątego roku? Cóż, ten przewodnik ma na celu odpowiedzieć na to pytanie, a także poinformować, na jakich platformach jest gra, i być na bieżąco z najnowszymi zwiastunami, abyś mógł wiedzieć, zanim zostaniesz czarownicą lub czarodziejem.

Oczywiście, jeśli skończyłeś szkołę, bez względu na to, jak magiczny może być Hogwart, możesz udać się do innych lochów z naszymi listami najlepszych gier, takich jak Diablo i gier takich jak Hades. Możesz też sprawdzić naszą listę najlepszych gier, takich jak Wiedźmin 3, z których niektóre zawierają inny rodzaj magii.

Data premiery Hogwarts Legacy

Jeśli planujesz grać na PC, Xbox lub PlayStation, nadszedł czas, aby udać się na Pokątną i odebrać swoje zapasy, ponieważ data premiery Hogwarts Legacy jest teraz wyznaczona na 10 lutego 2023 r. Jednak gracze na Switcha nadal mają trochę dłużej czekać, ponieważ wygląda na to, że pojawi się na Nintendo później niż gdziekolwiek indziej.

Student broniący się przed mrocznymi czarodziejami

Jaka jest historia dziedzictwa Hogwartu?

Dzięki Hogwarts Legacy State of Play wiemy nieco więcej o tym, czego można się spodziewać po grze, w tym o tym, że jesteś nowym uczniem. Ciekawe jest jednak to, że jesteś uczniem piątego roku. To naprawdę rzadka rzecz, ponieważ 99% uczniów Hogwartu zaczyna w młodszym wieku na pierwszym roku. Mimo to w liście akceptacyjnym mówimy lepiej późno niż wcale.

W trakcie gry możesz uczęszczać na zajęcia, zwiedzać teren szkoły i odwiedzać sąsiednie lokacje. Oczywiście jest to gra RPG, więc możesz spodziewać się pewnych kluczowych decyzji, takich jak przynależność do domu. Dla nas to nie myślenia. Slytherin to miejsce, w którym należy być.

Z zwiastuna wygląda na to, że możemy nauczyć się zakazanych sztuk, więc ciekawie będzie zobaczyć, co to oznacza dla naszej postaci i czy możemy odważyć się na ciemną stronę.

Czy jest zwiastun Hogwarts Legacy?

Oczywiście jest też zwiastun Hogwarts Legacy i jest pełen magii. Możesz sprawdzić najnowsze poniżej:

Miniatura YouTube

Jakie są platformy Hogwart Legacy?

Najważniejszym pytaniem, które wszyscy zadajemy w oczekiwaniu na wydanie nowej gry, jest to, na jakich platformach jest ona dostępna? Na szczęście dla wszystkich czarownic i czarodziejów, Hogwarts Legacy pojawi się na wielu platformach, w tym na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC.

Masz wszystko, wszystko, co musisz wiedzieć o dacie premiery Hogwarts Legacy. Jeśli potrzebujesz czegoś do gry podczas oczekiwania, nasza lista najlepszych gier RPG dla Switcha zawiera wiele przygód, w które możesz się wybrać, niektóre z własną magią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *