Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Data premiery Persona 4 Switch
Aktualności

Data premiery Persona 4 Switch


Data premiery Persona 4 Switch

Czczona gra RPG Persona 4 Golden pojawi się na Nintendo Switch wraz z Persona 3 i Persona 5, a na koniec mamy datę premiery

Grafika z Person 4 Golden przedstawiająca różne postacie ustawione w jednej linii, z twarzami patrzącymi w tym samym kierunku.

Legendarna seria RPG firmy Atlus Persona od dawna jest jednym z najgłośniejszych tytułów na Nintendo Switch, a marzenia wielu fanów się spełniły, ponieważ Persona 4 Golden, Persona 5 Royal i Persona 3 Portable wkrótce pojawią się na Nintendo Switch .

W końcu mamy Data premiery Persona 4 Switch który akurat wypada w tym samym dniu, w którym Persona 3 pojawia się na konsoli. Wiemy również, że piąta iteracja pojawi się na konsoli 21 października 2022 roku. Nie możemy się doczekać, aż wszystkie tytuły zostaną odebrane!

Jeśli szukasz innych wieści od partnera Nintendo, które przyniosły te wielkie ogłoszenia, zapoznaj się z naszym podsumowaniem Nintendo Direct Mini. Znamy już datę premiery Persona 5 Switch, jeśli chcesz przeczytać więcej na ten temat, a także datę premiery Nier: Automata Switch dla wszystkich fanów Yoko Taro.

Data premiery Persona 4 Switch

Dzięki tweetowi od urzędnika Atlus West Twitter Konto, teraz wiemy, że Persona 4 ma zostać wydana na Nintendo Switch 19 stycznia 2023 roku.

Czy jest zwiastun Persona 4 Switch?

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun ujawniający Persona 3, 4 i 5 Switch! Daje ci szybki wgląd w rozgrywkę, której możesz oczekiwać od każdej gry.

Miniatura YouTube

To wszystko, co mamy w dniu premiery Persona 4 Switch. Aby uzyskać więcej dużych rzeczy na Nintendo, sprawdź naszą recenzję Fire Emblem Warriors: Three Hopes, aby sprawdzić, czy jest dla Ciebie, lub nasze postacie Fire Emblem Warriors: Three Hopes, Fire Emblem Warriors: Three Hopes Byleth, Fire Emblem Warriors: Three Hopes oraz Fire Emblem Warriors: Three Hopes przewodniki po romansach, jeśli jesteś już głęboko w bitwach.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.