Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Deltarune rozdział 3 – kolejna gra dewelopera Undertale
Aktualności

Deltarune rozdział 3 – kolejna gra dewelopera Undertale


Deltarune rozdział 3 – kolejna gra dewelopera Undertale

Toby Fox jest teraz trochę instytucją gier, po nieudanym sukcesie Undertale, jego najnowsza gra pojawia się w rozdziałach. Dalej: Deltarune rozdział 3

Dwie zwierzęce postacie z Deltarune, stojące na ulicy, gdy mija je czerwony samochód.

Nie znam nikogo, kto nie lubi Undertale. Nie znam też nikogo, kto by nie sądził, że Toby Fox odniósł w tej grze coś magicznego. Obecnie pracuje nad Deltarune, która pojawi się w rozdziałach (pierwsze dwa są już dostępne). Dalej są rozdziały trzeci, czwarty i piąty, wszystkie pojawiające się w tym samym czasie.

Toby Fox wydał pierwszy rozdział w 2018 roku, a drugi w zeszłym roku, oba za darmo. Zachęcał ludzi do wykorzystania zaoszczędzonych pieniędzy na wspieranie innych niezależnych twórców. Od tego czasu jednak potwierdził, że kolejne trzy rozdziały nadejdą za jednym razem i tym razem nie będą wolne. Nie wiemy też, kiedy Deltarune rozdział 3 data premiery dopiero się zbliża, więc musisz poczekać i zobaczyć.

Ostatnio dostaliśmy aktualizacja we wrześniu w zeszłym roku, ale nie ma sposobu, aby wiedzieć, kiedy będzie następny. Jeśli potrzebujesz czegoś w międzyczasie, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych grach, takich jak Undertale, aby wypełnić tę dziurę w kształcie Sansa w twoim sercu.

Kiedy jest data premiery rozdziału 3 Deltarune?

Nie ustalono jeszcze daty premiery trzeciego rozdziału Deltarune, ale wiemy, że ukaże się ona wraz z kolejnymi dwoma rozdziałami gry. Po wielu latach oczekiwania fajnie będzie zagrać całkiem spory kawałek, ale nikt nie wie, kiedy to nastąpi.

Po lewej i prawej sylwetki dwóch postaci, jedna w płaszczu, jedna z mieczem.  Pośrodku w niebieskim świetle reflektorów stanęła postać z grafiki pikselowej.

Czy jest zwiastun rozdziału 3 Deltarune?

Nie ma jeszcze zwiastuna trzeciego rozdziału Deltarune, ale zaktualizujemy tę stronę, gdy tylko go otrzymamy.

Na jakich platformach będzie dostępny rozdział 3 Deltarune?

Rozdział 3 Deltarune będzie dostępny na PC, Mac, Nintendo Switch i PS4, podobnie jak poprzednie dwa rozdziały.

To wszystkie informacje, które mamy w rozdziale 3 Deltarune. Mamy listę kodów Undertale Last Reset, jeśli szukasz mashupu Roblox i Undertale.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.