Everadvice – Najnowsze wieści

Frachtowce No Man’s Sky


Frachtowce No Man’s Sky

Samodzielne odkrywanie tych wielkich, otwartych przestrzeni może być zniechęcające, więc przygotuj się na statek i przygotuj się dzięki naszemu przewodnikowi po frachtowcach No Man’s Sky

Wraz z nadchodzącą premierą Nintendo Switch i mnóstwem świetnych aktualizacji od czasu pierwszego pojawienia się No Man’s Sky w 2016 roku, pomyśleliśmy, że teraz jest właściwy czas, aby pomóc nowym graczom i wyjaśnić frachtowce No Man’s Sky. Te poręczne kawałki metalu stanowią świetne miejsce do zaparkowania statku i mogą pomóc w innych ważnych zadaniach kosmicznych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Frachtowce No Man’s Sky, nie zapomnij przeczytać naszego pełnego opisu, gdzie znajdziesz je, gdzie je kupić i co zrobić, gdy już je znajdziesz. Te masywne metalowe hangary świetnie nadają się do przechowywania, zabawy z przyjaciółmi i mogą być wyposażone w wiele pięknie wyglądających ulepszeń.

Gdy zbliżamy się do bardzo oczekiwanego wydania No Man’s Sky na Nintendo Switch, koniecznie zapoznaj się z naszymi innymi świetnymi przewodnikami obejmującymi takie tematy, jak tryb wieloosobowy No Man’s Sky, crossplay No Man’s Sky i No Man’s Sky, jak oszczędzać.

Oto nasz przewodnik po frachtowcach No Man’s Sky

Jak znaleźć frachtowiec No Man’s Sky?

W rzeczywistości dość łatwo jest zdobyć swój pierwszy frachtowiec w No Man’s Sky i jest on również całkowicie darmowy. Kiedy zdobędziesz możliwość rozpoczęcia teleportacji do różnych systemów gwiezdnych, po odwiedzeniu kilku (choć może pierwszego, jeśli masz szczęście), otrzymasz wezwanie pomocy z frachtowca. Jeśli pomożesz temu frachtowcowi w ucieczce przed piratami, zaoferuje ci go kapitan frachtowca. Uważaj jednak, ponieważ jeśli odrzucisz ich prezent i zamiast tego zaakceptujesz następny oferowany ci frachtowiec, masz znacznie większe szanse na zdobycie znacznie większego frachtowca.

Jak kupić frachtowiec No Man’s Sky?

Podczas eksploracji kosmosu od czasu do czasu natkniesz się na floty i istnieje szansa, że ​​znajdziesz zieloną odznakę fregaty lub fioletową odznakę frachtowca, co oznacza, że ​​można je kupić. Leć w strefie zlewni, aby odebrać transmisję radiową. Następnie możesz wskoczyć na pokład, sprawdzić i zdecydować, czy chcesz go kupić.

Jak mogę ulepszyć mój frachtowiec No Man’s Sky?

Jeśli masz już statek, który lubisz nazywać domem, możesz rozszerzyć lub ulepszyć to piękno za pomocą pięknie wyglądających ulepszeń. Cóż, gdy wyruszasz w nieznane, miej oko na porzucone frachtowce, a możesz znaleźć ulepszenia, które możesz dodać do ekwipunku swojego osobistego frachtowca. Obejmują one:

  • Jednostka bojowa – popraw walkę floty o dwa do piętnastu punktów
  • Jednostka eksploracyjna – poprawia wyniki eksploracji o dwa do piętnastu punktów
  • Jednostka paliwowa – poprawia zużycie paliwa o dwie do piętnastu jednostek
  • Jednostka wydobywcza – zwiększa nagrody za wydobycie o dwa do piętnastu punktów
  • Jednostka handlowa – zwiększa sukces handlowy o dwa do piętnastu punktów
  • hipernapęd Freighter – poprawia zasięg hipernapędu o dwa do piętnastu punktów
  • Beacon – popraw prędkość flot o dwa do piętnastu punktów

No Man’s Sky, to powinno być wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę z frachtowcem No Man’s Sky. Następnie zapoznaj się z naszymi przewodnikami obejmującymi wyprawy No Man’s Sky Beyond i No Man’s Sky.

Exit mobile version