Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Genshin ma niewielki wpływ na zewnętrzny ekran Z Flip 3
Aktualności

Genshin ma niewielki wpływ na zewnętrzny ekran Z Flip 3


Genshin ma niewielki wpływ na zewnętrzny ekran Z Flip 3

Okazuje się, że możesz grać w Genshin Impact na zewnętrznym ekranie Z Flip 3, choć może nie jest to najpraktyczniejsza rzecz do zrobienia, działa jak marzenie

Zrzut ekranu Genshin Impact przedstawiający grupę postaci, które mają walczyć ze smokiem.

Kochamy internet, możesz odkryć wszystkie rzeczy, o których nigdy nie wiedziałeś, że są możliwe, a dzisiaj natknęliśmy się na bardzo fajny, choć niepraktyczny sposób na granie w Genshin Impact, dzięki uprzejmości YouTubera Złoty recenzent. Nie, fakt, że mogą być psiakami, nie jest tym, co czyni to interesującym.

Zamiast tego, oni mają Genshin Impact pracuje na zewnętrznym ekranie Z Flip 3. Tak, dobrze to przeczytałeś. Podczas gdy większość ludzi prawdopodobnie używa miniaturowego wyświetlacza, aby sprawdzić godzinę lub zobaczyć, czy są jakieś powiadomienia, Złoty recenzent postanowił zagrać na nim w ogromną grę RPG z otwartym światem, z imponującymi wynikami, choć nie można zaprzeczyć, że nie jest to najbardziej praktyczny sposób na grę.

Jednak, chociaż może to powodować zmęczenie oczu, Golden Reviewer twierdzi, że Genshin Impact faktycznie działa lepiej w ten sposób. Jest to prawdopodobnie spowodowane niższą rozdzielczością, jaką zapewnia ekran, choć nie można zaprzeczyć, że na głównym wyświetlaczu wygląda o wiele lepiej.

Jak grać w Genshin Impact na zewnętrznym ekranie Z Flip 3?

Jeśli chodzi o sposób, w jaki YouTuber osiągnął ten imponujący wyczyn, nie możemy go dokładnie określić. Próbujemy, jak tylko możemy, nie możemy wymyślić ostatecznej odpowiedzi, ale zakładamy, że może to dotyczyć pakietu APK, a może gry w chmurze. Jeśli wiesz, jak to zrobić, daj nam znać Świergot.

Miniatura YouTube

Skoro tu jesteś, sprawdź nasze Kody uderzeniowe Genshin przewodnik, ponieważ powinieneś mieć kilka gratisów bez względu na to, jak zdecydujesz się grać w grę. Mamy również Lista poziomów Genshin Impactna wypadek, gdybyś chciał zobaczyć, kto jest najlepszym bohaterem.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.