Everadvice – Najnowsze wieści

Jak usunąć albumy na iPhonie


Jak usunąć albumy na iPhonie

Jeśli chcesz usunąć trochę bałaganu z urządzenia z systemem iOS, warto wiedzieć, jak usuwać albumy na iPhonie, a ten przewodnik może ci pomóc

Nie ma lepszego sposobu na uchwycenie tych cennych chwil niż zdjęcie. Co więcej, możesz tworzyć całe albumy, po prostu idealne na długie dni poza domem, wakacje lub na każdą okazję, która wymaga zdjęcia po zdjęciu. Jednak czasami życie rzuca krzywą kulą i nagle nie można już patrzeć na te albumy. Musisz się ich pozbyć. Nie ma już dla nich miejsca w twoim życiu.

Chociaż nie zawsze są to dobre powody, które prowadzą do usunięcia zdjęć, możemy to ułatwić dzięki naszym jak usunąć albumy na iPhonie przewodnik. Tutaj wyjaśniamy, jak je usunąć, więc niezależnie od tego, czy chodzi o wyczyszczenie przestrzeni, czy jeszcze kilka niepochlebnych zdjęć z twojego życia, możesz.

Jeśli masz oczyszczenie urządzenia z systemem iOS, dlaczego nie sprawdzić, jak usunąć kontakty z iPhone’a i jak usunąć aplikacje z zawartości iPhone’a? W ten sposób możesz usunąć wszystko, co nie ma już miejsca na Twoim urządzeniu. Następnie skorzystaj z naszego pobierania Netflix, pobierania Whatsapp, pobierania Disney Plus, pobierania Spotify, pobierania Hulu, pobierania na Instagram i pobierania YouTube Music, aby ponownie wypełnić to miejsce.

W każdym razie, jak usunąć albumy na iPhonie.

Jak usunąć albumy na iPhonie?

Jeśli chcesz usunąć albumy na swoim iPhonie, musisz:

  • Przejdź do zdjęć
  • Wybierz albumy
  • Dotknij Zobacz wszystko
  • Naciśnij edytuj
  • Naciśnij czerwony przycisk na albumie, który chcesz usunąć
  • Stuknij usuń album

Masz to, jak usuwać albumy na iPhonie. Jeśli chcesz, aby nowa gra wypełniła tę przestrzeń, nie możesz się pomylić z naszą listą najlepszych mobilnych gier RPG.

Exit mobile version