Everadvice – Najnowsze wieści

Jak usunąć konta Reddit


Jak usunąć konta LinkedIn

Jeśli uważasz, że nadszedł czas, aby porzucić profesjonalną platformę społecznościową, musisz wiedzieć, jak usunąć konta LinkedIn

LinkedIn jest w swej istocie platformą społecznościową dla profesjonalistów z różnych sektorów. To miejsce, w którym możesz łączyć się z ludźmi poznanymi na wydarzeniach lub wzmacniać relacje ze współpracownikami, nawiązywać nowe znajomości i nie tylko. Jeśli jednak uznasz, że nie jest to platforma dla Ciebie lub uważasz, że nadszedł czas, aby rozpocząć inną karierę, możesz chcieć wiedzieć, jak usunąć swój profil.

Na szczęście tam właśnie wchodzimy, jako nasz jak usunąć konta LinkedIn przewodnik wyjaśnia, w jaki sposób możesz dezaktywować swoje konto, dzięki czemu nie musisz się martwić, że potencjalne połączenia będą nadal próbować się z Tobą skontaktować. Nawet pozostawienie samej platformy na tydzień może spowodować mnóstwo zaproszeń, próśb o połączenie i wiadomości.

Mamy również przewodniki na temat usuwania kont na Facebooku, usuwania kont na Twitterze, usuwania kont Snapchat i usuwania konta na Instagramie, jeśli chcesz zwolnić jeszcze więcej miejsca na urządzeniu mobilnym. Heck, dlaczego nie sprawdzić, jak usunąć kontakty z zawartości iPhone’a, aby usunąć jeszcze więcej śmieci z telefonu.

W każdym razie, jak usunąć konta LinkedIn

Jak usunąć konta LinkedIn?

Na szczęście usunięcie konta LinkedIn jest prostym procesem. Ty po prostu musisz:

  • Kliknij przycisk „ja” obok swojego zdjęcia profilowego
  • Przejdź do „ustawień i prywatności”
  • Przejdź do zakładki „konto”
  • Przewiń w dół
  • Dotknij „zamknij konto LinkedIn”
  • Wykonaj kroki

Masz to, wszystko, co musisz wiedzieć, jak usunąć konta LinkedIn. Jeśli teraz potrzebujesz czegoś do gry, nie musisz tracić czasu na nawiązywanie nowych kontaktów, sprawdź nasze lista najlepszych mobilnych gier RPG.

Exit mobile version