Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Jak usunąć konta Twitch
Aktualności

Jak usunąć konta Twitch


Jak usunąć konta Twitch

Jeśli masz już dość platformy do przesyłania strumieniowego, możesz chcieć wiedzieć, jak usunąć konta Twitch, a nasz przewodnik powie ci, jak to zrobić

Jak usunąć konta Twitch – znak zakazu wprowadzania nad logo Twitcha na białym tle?

Twitch to największa platforma dla streamerów i tak, większość z nich gra w gry wideo, ale są też artyści, muzycy i inni twórcy korzystający z platformy. Jeśli masz konto, możesz oglądać dowolne z nich, wchodzić w interakcje na czacie i po prostu cieszyć się wspaniałym, starym czasem, dopóki twoi ulubieni streamerzy nie wskoczą na statek i nie poczujesz, że Twitch jest już miejscem, do którego należysz.

Jeśli tak się stanie, warto wiedzieć jak usunąć konta Twitch, dzięki czemu możesz rzucić swój profil na wiatr i przejść do następnej fazy i śledzić swoich ulubionych streamerów do ich nowego domu. Nie dosłownie. To dobry sposób, żeby skończyć z zakazem zbliżania się.

Dlaczego tu się zatrzymać, prawda? Idź na całość z naszym sposobem usuwania kont na Facebooku, jak usuwać konta Snapchat, jak usuwać konta na Twitterze, jak usuwać konta LinkedIn, jak usuwać konto na Instagramie i jak usuwać zawartość kont Reddit. Ale poczekaj, co by było, gdybyś mógł pójść o krok dalej? Cóż, z naszym sposobem usuwania aplikacji na iPhonie i usuwania kontaktów z iPhone’a możesz.

W każdym razie, jak usunąć konta Twitch.

Zrzut ekranu wyjaśniający, jak usunąć konta Twitch

Jak mogę usunąć konta Twitch?

Jeśli chcesz usunąć swoje konto Twitch, musisz:

  • Odwiedź usuń strona konta
  • Wpisz twoją nazwę użytkownika
  • Wyjaśnij, dlaczego chcesz usunąć swoje konto
  • Naciśnij usuń konto

Masz to, wszystko, co musisz wiedzieć o usuwaniu kont Twitch. Aby uzyskać inny rodzaj transmisji strumieniowej, zapoznaj się z naszymi przewodnikami pobierania Disney Plus, pobierania Hulu i pobierania z serwisu Netflix.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.