Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Jak zdobyć Digimon Survive's Guilmon
Aktualności

Jak zdobyć Digimon Survive’s Guilmon


Jak zdobyć Digimon Survive’s Guilmon

W grze jest mnóstwo potworów, ale wszyscy pytają, gdzie znaleźć Digimon Survive’s Guilmon, więc pomyśleliśmy, że odpowiemy na to pytanie na dobre

Czerwono-czarny Guilmon Digimon Survive, dinozaur typu mon, na rozmytym tle Digimon Survive

Przetrwanie Digimon oznacza powrót niektórych z naszych ulubionych postaci z długiej serii, w tym Guilmona, ziejącego ogniem potwora, który ma pewne podobieństwa do ulubionego przez fanów Agumona. Jednak Guilmon nie jest towarzyszem Digimon dla żadnej z głównych postaci w grze, ani nie jest jednym z wielu potworów, które można rekrutować na polu bitwy. Jak więc dodać go do swojej imprezy?

Oto, na co jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć naszym Digimon Przetrwaj Guilmon przewodnik, opisujący jedyny sposób, w jaki możesz zdobyć czerwono-czarnego dinozaura z ognistymi pazurami. Jest to coś, nad czym powinieneś poważnie pomyśleć, ponieważ potężne statystyki Guilmona sprawiają, że jest on szczególnie silnym członkiem zespołu, którego należy mieć pod ręką we wczesnych momentach strategii.

Aby uzyskać więcej porad dotyczących wyprawy do bardziej niebezpiecznego cyfrowego świata niż kiedykolwiek wcześniej, zapoznaj się z naszym Digimon Przetrwaj ewolucję, Postacie z Digimon Surviveoraz Digimon Przetrwaj karmę. Lub, jeśli nadal nie masz pewności, co myślisz o narracji powieści wizualnej, przejdź do naszej Recenzja Digimon Survive za nasz najważniejszy wynik.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o zdobyciu Guilmona.

Jak zdobyć Guilmona w Digimon Survive?

Guilmon to premia za zamówienie przedpremierowe lub premia za pierwszą wersję, zależnie od tego, w jaki sposób kupiłeś kopię Digimon Survive. Jeśli czytasz to w pierwszym miesiącu od wydania – to jest 29 lipca 2022 r., aż do 29 sierpnia – i grasz w kopię cyfrową, możesz odebrać Guilmona zgodnie z tą metodą.

  • Ukończ prolog i samouczek dotyczący wyposażenia Digimon
  • Przejdź do menu
  • Wybierz opcję „otrzymaj bonus”
  • Sprawdź listę Digimonów, aby znaleźć Guilmona pierwszego poziomu.

Jeśli zamówiłeś Digimon Survive w przedsprzedaży na GameStop, powinieneś mieć pokwitowanie z kodem, którego potrzebujesz, aby uzyskać dostęp do Guilmon. Niestety, jeśli zamówiłeś fizyczną kopię Digimon Survive od innego sprzedawcy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie otrzymasz kodu Guilmon, ponieważ sprzedawcy oferowali tę promocję tylko z kopią cyfrową.

Dzięki temu jesteś na bieżąco z zdobywaniem Guilmona Digimon Survive. Więcej zabawy z oswajaniem potworów znajdziesz w naszym Recenzja Coromona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *