Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

King Gleeok Zelda Tears of the Kingdom
Aktualności

Jak zdobyć kamerę w Zelda Tears of the Kingdom


Zdolność kamery Zelda Tears of the Kingdom dla Purah Pad to zdolność częściowo opcjonalna, którą możesz odblokować bardzo wcześnie lub znacznie wcześniej dużo później, w zależności od wyborów dokonanych w TOTK. W szczególności kamera jest powiązana z głównym zadaniem pobocznym, ale można je opóźnić w trakcie gry: w szczególności jest to część linii zadań Robbiego i Joshy zatytułowanej „Praca z kamerą w głębinach”, która, co nie jest zaskoczeniem, zabierze Cię do Głębokości do pracy z kamerą.

Dobra, nikt nie powiedział, że tytułowanie jest mocną stroną tej gry. Mimo wszystko warto rozpocząć tę misję już na początku, ponieważ kamera może być bardzo przydatna do katalogowania pewnych obiektów, lokalizowania innych, a nawet może być niezbędna w niektórych zadaniach pobocznych! Mając to na uwadze, przygotuj się na zejście na dół i przynieś wszystkie Nasiona Jaskrawego Kwiatu, jakie znajdziesz, ponieważ wyjaśniam, jak odblokować kamerę w The Legend of Zelda Tears of the Kingdom, a także jak używać aparatu i przeglądać zdjęcia po raz masz to.

Jak zdobyć kamerę w Zelda Tears of the Kingdom

Zelda Tears of the Kingdom z kamerą

(Zdjęcie: Nintendo)

Kiedy to zrobisz, otrzymasz kamerę Tears of the Kingdom Robbie konfiguruje Purah Pad po rozmowie z nim i Joshą w Lookout Landing. Poprosi cię o wybranie się z nim na wyprawę do Głębin w celu zbadania niektórych posągów, a ponieważ naukowiec Josha chciałby mieć fotograficzne dowody tych konstrukcji stworzonych przez człowieka, Robbie bardzo pragnie pokazać ci, jak używać aparatu.

Więcej przewodników Zelda Tears of the Kingdom

Wskazówki dotyczące Zeldy Tears of the Kingdom
Zelda Tears of the Kingdom Skyview Towers
Zelda Tears of the Kingdom to łamigłówka ze znakami wsparcia
Koń Zelda Tears of the Kingdom

Ta misja nie jest wielkim przedsięwzięciem, w przeciwieństwie do przywracania mistrz miecza w Zelda Tears of the Kingdom lub odnajdywanie zagubionych fragmentów pamięci za pomocą Geoglify Łez Królestwa. Ale jest to równie istotne w ogólnym planie rzeczy.

Po rozmowie z Robbiem w Lookout Landing i zgodzie się na spotkanie z nim w Głębinach, będziesz musiał udać się do Przepaści Mroku przed Świątynią Jiosin, na południe od Zamku Hyrule. Wskocz do środka, a kiedy dotrzesz na sam dół, zacznij strzelać nasionami Jaskrawego Kwiatu w ziemię przed sobą, aby przedostać się do pierwszego Lightroota. Działają one podobnie do Wież Skyview i aktywacja ich oświetli część Głębin i sprawi, że pojawi się ona na twojej mapie.

Po aktywowaniu dwóch Lightrootów, podążając śladem Robbiego, znajdziesz go przy posągu, czekającego, aż zrobisz mu zdjęcie. Po ukończeniu tej misji będziesz mógł zrobić zdjęcia wszystkiego, co zobaczysz Zelda Łzy Królestwa. Wszystkie Twoje zdjęcia zostaną następnie zapisane w albumie w menu Purah Pad. Wystarczy nacisnąć przycisk –, aby je sprawdzić.

Jak korzystać z aparatu

Zelda Tears of the Kingdom z kamerą

(Zdjęcie: Nintendo)

Po odblokowaniu korzystanie z aparatu Purah Pad jest łatwe. Po prostu otwórz menu umiejętności Zelda Tears of the Kingdom, dotykając L, a następnie użyj prawego joysticka, aby wybrać ikonę aparatu w prawym górnym rogu. Spowoduje to otwarcie aparatu, więc teraz możesz obrócić się twarzą w twarz z dowolnym obiektem, który chcesz sfotografować, za pomocą dwóch joysticków i nacisnąć przycisk A, aby zrobić zdjęcie, kiedy będziesz gotowy.

© GamesRadar+. Nie może być powielana bez zezwolenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamil Leworski to doświadczony specjalista od gier komputerowych, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Jego pasja do gier komputerowych pojawiła się w bardzo młodym wieku i od tamtego czasu zawsze marzył o tworzeniu wspaniałych gier, które dostarczą wiele radości i emocji graczom. Jego umiejętności projektowania gier są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu potrafi tworzyć gry, które zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i rozgrywką. Kamil zawsze stara się, aby każdy element gry był dopracowany i połączony w całość, co sprawia, że gra jest wciągająca i angażująca. Jego umiejętności programistyczne pozwalają mu na tworzenie skomplikowanych algorytmów i mechanik rozgrywki, które sprawiają, że gra działa płynnie i bezproblemowo. Kamil jest również ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji, co pozwala mu na stworzenie gier, które są inteligentne i dynamiczne. Kamil jest również bardzo kreatywnym człowiekiem, który potrafi wprowadzać innowacje i nowe rozwiązania do swoich projektów. Dzięki temu jego gry zawsze są unikalne i oryginalne. Jego umiejętności przywódcze są również godne podziwu, ponieważ potrafi poprowadzić zespół do osiągnięcia celów projektu. Kamil potrafi motywować zespół, organizować pracę i delegować zadania, dzięki czemu projekt przebiega płynnie i skutecznie. W sumie, Kamil Leworski to nie tylko specjalista od gier komputerowych, ale również osoba, która potrafi połączyć swoją pasję i umiejętności, aby tworzyć gry, które dostarczą wiele radości i emocji graczom.