Everadvice – Najnowsze wieści

Kapitanie, Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh pojawi się na Switchu


Data premiery A Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh zostanie ustalona na Nintendo Switch jeszcze w tym roku, dostępna jest również edycja kolekcjonerska.

Już prawie czas, aby dogonić kapitana Haddocka, Snowy’ego i najlepszego belgijskiego reportera-detektywa z Tintin Reporter: Data premiery Cygara faraona okno na karty na później w tym roku. Tintin świetnie pasuje do gry detektywistyczne gatunku, z niezliczonymi klasycznymi historiami o tym, jak wsadza nos tam, gdzie nie powinien, i już nie możemy się doczekać nowej wersji jednej z najlepszych opowieści Herge’a o Tintinie.

Dzięki niezwykłej grze przygodowej Pendulo Studios, która pracuje nad grą, tytuł ten ma łączyć wyprawy i przygody z elementami detektywistycznymi i rozwiązywaniem zagadek, zapewniając wciągające doświadczenie Tintina. Jednak nie tylko zabiera Cię na piaszczyste pustkowia. Ta przygoda przebiega przez Egipt, Indie, Arabię ​​i dalej, podczas gdy nasz ulubiony belgijski pogromca przestępczości szuka siatki handlarzy skrywającej tajemniczy sekret.

Dla megafanów Tintina dostępne są fizyczne edycje limitowane i wersje kolekcjonerskie, które pojawią się w dniu premiery. Limitowany pakiet zawiera grę, trzy pocztówki i steelbook, natomiast edycja kolekcjonerska oferuje to wszystko plus 160-stronicowy album z grafikami, figurkę Tintina i Snowy oraz notatnik.

Kiedy jest data premiery Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh?

Data premiery The Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh to 7 listopada 2023 r.. Nie mamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale pamiętaj, aby sprawdzić w najbliższej przyszłości, czy są jakieś aktualizacje. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun.

To wszystko, co musisz wiedzieć o oknie daty premiery Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh. Jeśli wolisz po prostu spędzać czas ze Śnieżką, sprawdź naszą listę najlepszych gier dla psów dla idealnych szczeniąt. Lub, jeśli wolisz coś bardziej relaksującego, wypróbuj nasze typy najlepszych gier o dzikiej przyrodzie.

Exit mobile version