Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Kawa Zelda już istnieje, a my chcemy popijać sok z fasoli sydon
Aktualności

Kawa Zelda już istnieje, a my chcemy popijać sok z fasoli sydon


Współpraca kawowa Zelda Tears of the Kingdom z Suntory oznacza, że ​​​​japońscy fani Nintendo mogą teraz wypić puszkę płynnego Linka, czyli kawy.

Ten Kawa Zelda Tears of the Kingdom współpraca może być odpowiedzią na nasze nocne sesje grania, gdy ktoś w końcu miesza sok ze słodkiej fasoli z naszymi ulubionymi hyruliańskimi bohaterami. Najbliższe, jakie kiedykolwiek mieliśmy, to wpatrywanie się w nasze ulubione tapety Zelda i popijanie tej gorącej javy, ale to nie to samo.

Nintendo łączy siły z japońskim ekspresem do kawy Suntory, aby wypuścić limitowaną pamiątkową puszkę swojej mrożonej kawy BOSS, a my chcemy tego źle. Ogłoszony przez urzędnika Japońskie konto Zelda na Twitterzew ramach tej współpracy 5 września 2023 r. zostanie wydany „Boss Legend Prologue” (cóż, tak mówi Tłumacz Google). Specjalne puszki przedstawiają Linka w jego kultowej pozie z filmu Tears of the Kingdom.

Ponadto fani innych postaci ucieszą się na wieść, że istniejące marki kawy Suntory BOSS otrzymują przeprojektowanie, które szczyci się medalami kultowych postaci TotK. Jeśli jesteś w Japonii, możesz złapać puszkę z Linkiem, Zeldą, Sidonem, Tulinem i Riju. Zauważysz, że Yunobo nie jest wliczony w cenę i możemy tylko przypuszczać, że to albo dlatego, że jest całkowicie w spodniach, albo dlatego, że jego kawa smakowałaby jak gorące kamienie. Tak czy inaczej, wypchaj się, ty kamienny kretynie.

Jeśli to sprawiło, że jesteś spragniony gorącego ujęcia Link, koniecznie sprawdź zwiastun Zelda Tears of the Kingdom poniżej.

Miniatura YouTube

Jeśli nadal szybujesz wysoko nad Hyrule, tak jak my, weź puszkę mrożonej kawy i przygotuj się na odkrywanie naszych wspaniałych przewodników. Mamy fantastyczne artykuły wyjaśniające zonaite Zelda Tears of the Kingdom, Zelda Tears of the Kingdom Zonai i Zelda Tears of the Kingdom’s Lookout Landing.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamil Leworski to doświadczony specjalista od gier komputerowych, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Jego pasja do gier komputerowych pojawiła się w bardzo młodym wieku i od tamtego czasu zawsze marzył o tworzeniu wspaniałych gier, które dostarczą wiele radości i emocji graczom. Jego umiejętności projektowania gier są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu potrafi tworzyć gry, które zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i rozgrywką. Kamil zawsze stara się, aby każdy element gry był dopracowany i połączony w całość, co sprawia, że gra jest wciągająca i angażująca. Jego umiejętności programistyczne pozwalają mu na tworzenie skomplikowanych algorytmów i mechanik rozgrywki, które sprawiają, że gra działa płynnie i bezproblemowo. Kamil jest również ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji, co pozwala mu na stworzenie gier, które są inteligentne i dynamiczne. Kamil jest również bardzo kreatywnym człowiekiem, który potrafi wprowadzać innowacje i nowe rozwiązania do swoich projektów. Dzięki temu jego gry zawsze są unikalne i oryginalne. Jego umiejętności przywódcze są również godne podziwu, ponieważ potrafi poprowadzić zespół do osiągnięcia celów projektu. Kamil potrafi motywować zespół, organizować pracę i delegować zadania, dzięki czemu projekt przebiega płynnie i skutecznie. W sumie, Kamil Leworski to nie tylko specjalista od gier komputerowych, ale również osoba, która potrafi połączyć swoją pasję i umiejętności, aby tworzyć gry, które dostarczą wiele radości i emocji graczom.