Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Lista poziomów Honkai Star Rail
Aktualności

Lista poziomów Honkai Star Rail


Lista poziomów Honkai Star Rail

Nasza obszerna lista poziomów Honkai Star Rail pomoże Ci dowiedzieć się, które postacie są warte twoich ciężko zarobionych biletów kolejowych i gwiezdnego jadeitu

7 marca i Dan Heng grający w gry w pociągu

W swoim czasie z Honkai Star Rail na pewno natkniesz się na przepustki kolejowe i gwiezdny jadeit, używasz tych magicznych przedmiotów do wykonywania wypaczeń, mechaniki gacha, która daje ci szansę na zdobycie nowych postaci i lekkich stożków. Ale na kogo powinieneś wydać te ciężko zarobione waluty?

Cóż, tam jest nasza Lista poziomów Honkai Star Rail Warto zauważyć, że gra jest wciąż tylko w zamkniętej becie i nie mieliśmy jeszcze okazji wypróbować wszystkich dostępnych postaci. Tak więc ta lista jest oparta na statystykach pokazanych w menu warp dla każdej postaci na poziomie 80 ze wszystkimi eidolonami oraz naszych przemyśleniach na temat czasu, który do tej pory spędziliśmy z kilkoma postaciami Honkai Star Rail.

Jeśli jesteś podekscytowany nadchodzącym RPG gacha Hoyoverse, koniecznie sprawdź nasze spekulacje na temat daty premiery Honkai Star Rail i buildy dla Honkai Star Rail 7 marca, Dana Henga z Honkai Star Rail i Natashę z Honkai Star Rail. Lub, jeśli chcesz teraz zagrać w coś podobnego, przejdź do naszej listy poziomów Genshin Impact i przewodnika po kodzie Genshin Impact.

Przejdźmy teraz do listy poziomów Honkai Star Rail.

Lista poziomów Honkai Star Rail – postać ciągnąca znak pokoju podczas robienia selfie

Lista poziomów Honkai Star Rail

Jak wspomnieliśmy powyżej, nasza lista poziomów Honkai Star Rail z czasem będzie się zmieniać, ponieważ oparliśmy ją na informacjach z menu warp dla każdej postaci na poziomie 80 ze wszystkimi eidolonami i naszym ograniczonym doświadczeniem z kilkoma postaciami .

Szczebel Postać Honkai Star Rail
S Clara, Gepard, Himeko, Hak, Jing Yuan, Serval
A Arlan, Bronya, 7 marca, Pela, Sampo, Seele, Welt
B Asta, Dan Heng, Herta, Natasza, Sushang

Kiedy Hoyoverse w pełni wyda grę, zajrzyj tutaj, aby uzyskać bardziej dogłębną listę poziomów dla najlepszych głównych DPS-ów, sub-DPS-ów i postaci wsparcia.

Czy mogę dokonać ponownego losowania Honkai Star Rail?

Nie jesteśmy jeszcze pewni instrukcji ponownego losowania Honkai Star Rail, ale jak tylko będziemy mieli grę, podamy Ci szczegółowe instrukcje, jak to zrobić.

To wszystko, co mamy dla Ciebie na naszej liście poziomów Honkai Star Rail. Upewnij się, że zapoznałeś się z naszymi postaciami Honkai Impact i przewodnikami po kodach Honkai Impact, aby uzyskać więcej mobilnej dobroci RPG.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.