Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Lista poziomów w Final Fantasy Ever Crisis, wrzesień 2023 r
Aktualności

Lista poziomów w Final Fantasy Ever Crisis, wrzesień 2023 r


Będziesz potrzebować listy poziomów Final Fantasy Ever Crisis, aby upewnić się, że jesteś przygotowany na nową przygodę z Cloud i spółką w kompilacji 7.

Jeśli, podobnie jak sam bohater, nie potrafisz odróżnić swoich Chmur od Zacków, będziesz potrzebować Lista poziomów Final Fantasy Ever Crisis. Mamy nadzieję, że w tym przewodniku pomożemy Ci wybrać najlepsze postacie, od Pierwszego Żołnierza aż do Dzieci Adwentu, abyś mógł z łatwością pokonać Sephiroth.

Zanim wypełnimy twój umysł myślami o Tifie, Red XIII, Barrecie i nie tylko, powinieneś rzucić okiem na nasze kody Final Fantasy Ever Crisis, naszą listę najlepszych gier Final Fantasy, a może nawet naszą recenzję Final Fantasy Crisis Core Switch .

Lista poziomów Final Fantasy Ever Crisis

Jesteśmy pewni, że ta lista ulegnie zmianie wraz z przyszłymi aktualizacjami. I pamiętaj, jeśli lubisz jakąś postać, po prostu jej użyj!

Szczebel Postać z Final Fantasy Ever Crisis
S Aerit, Chmura
A Barret, Matt, Tifa, Zack
B Glenn, Czerwony XIII
C Łucja
Miniatura YouTube

Lista poziomów broni w Final Fantasy Ever Crisis

Oto jak oceniamy każdą broń z Final Fantasy Ever Crisis. Ta lista jest w toku i może z czasem ulec zmianie.

Szczebel Broń Final Fantasy Ever Crisis
S Apokalipsa (Cloud), Przeprosiny w piekle (Glenn), Pałasz: Oś (Matt), Wyrzutnia wrogów (Barret), Bajka (Aerith), Falchion (Zack), Hardedge (Cloud), Heavy Hauser (Barret), Mad Minute ( Lucia), Murasame (Cloud), Platinum Collar (Red XIII), Prime Number (Matt), Spoczywaj w pokoju (Glenn), Serpent Eater (Lucia), Slick Beetle (Matt), Sonic Striker (Tifa), Tiger Fangs (Tifa) ), Kostur Czarodzieja (Aerith), W Machine (Barret), Zweihander (Zack)
A Miecz łukowy (Zack), Pistolet szturmowy (Barret), Czarny karabin (Lucia), Crewkicker (Glenn), Kryształowy miecz (Cloud), Kryształowy miecz (Z) (Zack), Kryształowe rękawice (Tifa), Kordelas (Zack), Pełny Metalowa laska (Aerith), Jiggy Fam (Glenn), Śmieciowa obroża (Red XIII), Kaiser Knuckles (Tifa), Napęd silnikowy (Tifa), Mythril Rod (Aerith), Mythril Saber (Cloud), Organiki (Cloud), Kawałek Ciasto (Glenn), Dusza Mocy (Tifa), Pistolet Pulsacyjny (Lucia), Pogromca Porażek (Glenn), Srebrny Kostur (Aerith), Solidna Bazooka (Barret), Stingray (Matt), Kostur Wizera (Aerith)
B Absolute Royal (Matt), Buster Sword (Cloud), Butterfly Edge (Cloud), Core Defender (Matt), Defender (Zack), Enhance Sword (Cloud), Projektor płomieni (Barret), Guard Stick (Aeirth), Złoty kołnierz ( Czerwony XIII), Wielkie Rękawice (Tifa), Ciężki Wulkan (Barret), Żelazne Ostrze (Cloud), Max Ray (Barret), Szlachetny Kołnierz (Czerwony XIII), Ortodoksyjny Kruk (Matt), Styl osobisty (Glenn), Kołnierz Wściekłości ( Czerwony XIII), Gumowy kołnierz (Czerwony XIII), Elegancki kołnierz (Czerwony XIII), Pistolet uspokajający (Lucia), V39 (Lucia)
C Barn Swallow (Lucia), Espee Rapiere Next-G (Matt), Gatling Gun (Barret), Hardkorowy oddział (Glenn), Skórzany kołnierz (Red XIII) Skórzane rękawiczki (Tifa), SSR1976 (Lucia), Uderzający laska (Aerith), Długi miecz typu 99 (Zack)

Lista poziomów wyposażenia Final Fantasy Ever Crisis

Każda postać ma również inny sprzęt, który oferuje pasywne wzmocnienia. Podobnie jak w przypadku broni, planujemy przetestować każdą z nich i dowiedzieć się, która jest najlepsza dla każdej postaci po wydaniu.

Nie mam jeszcze oceny tego sprzętu, ale poniżej znajdziesz pełną listę każdego przedmiotu i zapewnianych przez niego wzmocnień:

 • Strój Pola Bitwy – Chmura
  • Zwiększenie HP +8
  • PDF +8
 • Garb bojowy Murasame – Chmura
  • Wzmocnienie PATK +5
  • Arkan Ostrza Levina +10
 • Ognista Przylądek – Barret
  • Zwiększenie HP +8
  • PDF +8
 • Złomowa zbroja – Barret
  • Zwiększenie ataku +10
  • Wzmocnienie PATK +10
 • Metalowa Stopa – Tifa
  • Wzmocnienie ataku +8
  • Zwiększenie PDEF +8
 • Różowy kombinezon bojowy – Aerith
  • Zwiększenie leczenia +8
  • MDEF +8
 • Gumowe szelki – czerwone
  • Zwiększenie leczenia +8
  • PDF +8
 • Waleczny garnitur – Zack
  • Wzmocnienie ataku +8
  • Zwiększenie PDEF +8
 • Łamacz ciast – Glenn
  • Wzmocnienie ataku +8
  • Zwiększenie MDEF +8
 • miMundur lite – mat
  • Zwiększenie leczenia +8
  • PDF +8
 • Czarna Stealth – Łucja
  • Wzmocnienie PATK +8
  • Zwiększenie MDEF +8

Postacie z Final Fantasy Ever Crisis

Oto krótki przegląd każdej z postaci, dzięki czemu wiesz, jakie role pełnią w grze.

Lista poziomów w Final Fantasy Ever Crisis – Cloud ze skrzyżowanymi rękami na czarno-szarym tle

Walka w chmurze – DPS

Nic dziwnego, że Cloud Strife znajduje się na poziomie S naszej listy. Jest obecnie najpotężniejszym DPS w grze i zalecamy sparowanie go z bronią Apocalypse lub Murasame, aby osiągnąć jego pełny potencjał.

Lista poziomów w Final Fantasy Ever Crisis – Barret patrzący w lewo na czarno-szarym tle

Barret Wallace – zastępca DPS

Barret należy do klasy A na naszej liście, ponieważ nie może dorównać brutalnej sile Clouda. W połączeniu z Wyrzutnią Wrogów, Ciężkim Hauserem lub bronią W Machine może zadać solidne obrażenia obszarowe dalekiego zasięgu.

Lista poziomów w Final Fantasy Ever Crisis – Tifa z ręką na talii na czarno-szarym tle

Tifa Lockhart – zastępca DPS

Tifa jest bardzo zdolna do zadawania przyzwoitych obrażeń magicznych i fizycznych, w naszych książkach jest na poziomie A. Możesz przydzielić ją lub Barreta do swojej roli sub-DPS. Wyposaż ją w rękawice Sonic Striker lub Tiger Fangs, aby jak najlepiej wykorzystać zadawane obrażenia.

Lista poziomów w Final Fantasy Ever Crisis – Aerith uśmiecha się i patrzy w lewo na czarno-szarym tle

Aerith Gainsborough – wsparcie

Jeśli wiesz cokolwiek o Final Fantasy 7, prawdopodobnie nie jesteś zaskoczony, że Aerith jest najlepszą uzdrowicielką w grze i ląduje na poziomie S naszej listy. Koniecznie wyposaż ją w Bajkowy lub Czarodziejski Kostur.

Lista poziomów Final Fantasy Ever Crisis – Red XIII patrzący w lewo na czarno-szarym tle

Czerwony XIII – wsparcie

Czerwony XIII znajduje się na naszej liście na poziomie B, radzi sobie w roli wspierającej i może leczyć sojuszników oraz zadawać obrażenia magiczne obszarowe. Jego najlepszą bronią jest Platynowa Obroża.

Lista poziomów w Final Fantasy Ever Crisis – Zack patrzący w lewo na czarno-szarym tle

Zack Fair – DPS

Zack to świetny wybór dla głównego bohatera DPS. Dobrze radzi sobie z pojedynczymi bossami i jeśli chcesz, możesz go używać zamiast Chmury. Wyposaż go w miecze Falchion lub Zweihander.

Lista poziomów w Final Fantasy Ever Crisis – Glenn uderza własną pięścią na czarno-szarym tle

Glenn Lodbrock – DPS lub sub-DPS

Kolejna postać poziomu B, Glenn, jest dobrym wyborem do użycia w DPS lub sub-DPS. Jednak lepiej będzie, jeśli skorzystasz z Cloud. Jego najlepszą bronią są Przeprosiny w piekle i Spoczywaj w pokoju.

Lista poziomów w Final Fantasy Ever Crisis – Matt ze złożonymi rękami na czarno-szarym tle

Matt Winsord – wsparcie lub sub-DPS

Matt prawie mógłby dostać się do naszej klasy S, ale nie do końca mu się to udało. Jest biegły zarówno w roli wspierającej, korzystając z osłabień, jak i leczenia, ale potrafi także zadać cios wrogom. Wyposaż go w broń Pałasz: Oś, Numer Pierwszy lub Zręcznego Żuka.

Lista poziomów w Final Fantasy Ever Crisis – Lucia ze skrzyżowanymi rękami na czarno-szarym tle

Lucia Lin – wsparcie lub sub-DPS

Jedyną postacią na naszym poziomie C jest Lucia Lin. Ma zdolność uciszania wrogów, co może być przydatne w dalszej części gry, ale nie pomogło nam zbytnio na początku. Najlepiej radzi sobie z bronią Mad Minute lub Serpent Eater.

Jak przeprowadzić ponowne losowanie Final Fantasy Ever Crisis?

Oto jak wykonać ponowne losowanie FFEC:

 1. Ukończ pierwszy rozdział Final Fantasy Ever Crisis
 2. Zrealizuj całą swoją walutę na wybranym banerze
 3. Jeśli jesteś zadowolony, kontynuuj grę. Jeśli nie, przejdź do kolejnych kroków
 4. Kliknij trzy linie w prawym górnym rogu ekranu głównego
 5. Przewiń w dół
 6. Znajdź przycisk usuwania konta i naciśnij go
 7. Powtarzaj te kroki, aż uzyskasz pożądany rezultat

Na razie to wszystko, co mamy dla Ciebie. Więcej takich treści znajdziesz na naszej liście poziomów Honkai Star Rail, liście poziomów Genshin Impact i liście poziomów Honkai Impact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamil Leworski to doświadczony specjalista od gier komputerowych, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Jego pasja do gier komputerowych pojawiła się w bardzo młodym wieku i od tamtego czasu zawsze marzył o tworzeniu wspaniałych gier, które dostarczą wiele radości i emocji graczom. Jego umiejętności projektowania gier są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu potrafi tworzyć gry, które zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i rozgrywką. Kamil zawsze stara się, aby każdy element gry był dopracowany i połączony w całość, co sprawia, że gra jest wciągająca i angażująca. Jego umiejętności programistyczne pozwalają mu na tworzenie skomplikowanych algorytmów i mechanik rozgrywki, które sprawiają, że gra działa płynnie i bezproblemowo. Kamil jest również ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji, co pozwala mu na stworzenie gier, które są inteligentne i dynamiczne. Kamil jest również bardzo kreatywnym człowiekiem, który potrafi wprowadzać innowacje i nowe rozwiązania do swoich projektów. Dzięki temu jego gry zawsze są unikalne i oryginalne. Jego umiejętności przywódcze są również godne podziwu, ponieważ potrafi poprowadzić zespół do osiągnięcia celów projektu. Kamil potrafi motywować zespół, organizować pracę i delegować zadania, dzięki czemu projekt przebiega płynnie i skutecznie. W sumie, Kamil Leworski to nie tylko specjalista od gier komputerowych, ale również osoba, która potrafi połączyć swoją pasję i umiejętności, aby tworzyć gry, które dostarczą wiele radości i emocji graczom.