Everadvice – Najnowsze wieści

Muzyczne memy Mario Koopy przejmują TikTok


Muzyczne memy Mario Koopy przejmują TikTok

Gdy memy muzyczne Mario Koopa przejmują TikTok, znaleźliśmy nasze ulubione śmieszne, które rozśmieszą Cię, gdziekolwiek jesteś

Seria Mario ma sporo epickich melodii. Od pierwszego tytułu na SNES do najnowszych gier Switch, nie możesz uciec od robaków uszu. Jednym z najbardziej kultowych elementów jest motyw overworld z serii New Super Mario Bros., który widzi nowe życie jako nieoficjalną melodię nowego Memy muzyczne Mario Koopa obecnie widzimy na całym TikToku.

Format widzi Koopę w sytuacjach, do których nie jest przyzwyczajony – jak ta scena sądowa – gdy poświęcają czas na wykonanie radosnego jigowania dla kultowego „bah bah”, które ląduje pod koniec każdego taktu. Ponieważ twórcy treści pędzą po swoje podświetlenie, aby stworzyć dodatki do oryginalnego mema, w tym niewzruszoną rozwódkę Koopa i pojawiające się alternatywne wersje, ten mem Mario szybko staje się jednym z najgorętszych formatów giganta mediów społecznościowych. Weź to, Fleetwood Mac.

Jeśli nie masz TikToka, nadal możesz wziąć udział w zabawie, sprawdzając to wątek na Twitterze który zawiera jedne z najlepszych dotychczas memów muzycznych Mario Koopa. Poza dodaniem do sceny sądowej, memerowie na zmianę wymyślają najbardziej absurdalną sytuację, w której Koopa może się znaleźć, w tym badanie słuchu, obiekt nuklearny i otwieranie listu odmownego z college’u. Tak, szkoda nam Koopy, o którym mowa w ostatnim, ale wciąż ma te ruchy!

Ta odrobina muzycznej radości z Mario sprawia, że ​​jeszcze bardziej ekscytujemy się nadchodzącym filmem Super Mario Bros., który niemal gwarantuje bogactwo niezapomnianych chwil. Do tej pory mieliśmy tylko jeden zwiastun, a kilka dni później internet był pełen memów Mario, więc prawdopodobnie rozpęta się piekło, gdy nadejdzie data premiery.

Masz wszystko, co musisz wiedzieć o memach muzycznych Mario Koopa pojawiających się w całym TikTok. Więcej zabójczych jamów znajdziesz w przewodnikach pobierania YouTube Music i Spotify.Exit mobile version