Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Niantic przenosi metaverse do przeglądarek dzięki Lightship VPS
Aktualności

Niantic przenosi metaverse do przeglądarek dzięki Lightship VPS


Niantic przenosi metaverse do przeglądarek dzięki Lightship VPS

Twórcy Pokémon Go i liderzy technologii AR wprowadzają metaverse do przeglądarki dzięki ekscytującej nowej technologii Niantic Lightship VPS

Niantic Lightship VPS: seria ekranów telefonów wyświetla różne zastosowania technologii AR, mapowane w rzeczywistych lokalizacjach

Niezadowolony z tworzenia największej gry na świecie, Niantic pracuje równolegle z rozwojem Pokémon Go, aby popchnąć naukę AR, odsłaniając swoją najnowszą technologię, znaną jako Niantic Lightship VPS. Ten nowy program ma na celu wypełnienie luki między metaverse a przeglądarkami, pomagając programistom w tworzeniu nowych i ekscytujących doświadczeń.

Niantic Lightship VPS udostępnia konsumentom technologię webAR za pośrednictwem przeglądarki zamiast aplikacji, zapewniając im metaverse w łatwy sposób. Pozwala to programistom tworzyć nowe doświadczenia, jednocześnie ułatwiając użytkownikom dostęp do AR i metaverse, gdziekolwiek się znajdują. Celem jest uproszczenie procesu łączenia AR i metaverse, co pozwoli twórcom skupić się na innych aspektach rozgrywki.

Dzięki programowi Lightship VPS programiści mogą zakotwiczać zasoby cyfrowe w rzeczywistych lokalizacjach i tworzyć nowe wrażenia dla swoich użytkowników. Deweloperzy mogą dodawać zasoby do mapy VPS (wirtualnego systemu pozycjonowania) Niantic lub korzystać z ponad 100 000 lokalizacji aktywowanych przez VPS w momencie premiery. Wszystko to brzmi bardzo obiecująco i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co twórcy mogą sobie wyobrazić dzięki tej nowej technologii.

Aby uzyskać lepsze wyobrażenie o tym, jak ta technologia jest wykorzystywana, możesz udać się do Niantic Kanał Lightship AR na YouTube i obejrzyj kilka filmów pokazujących pomysły na weryfikację koncepcji i kilka świetnych wyjaśnień.

Miniatura YouTube

Jeśli chcesz lepiej zrozumieć pracę Niantic nad Pokémon Go, możesz również zapoznać się z naszym wywiadem Niantic z szóstej rocznicy Pokémon Go, w którym rozmawiamy z twórcą o tym, w jaki sposób utrzymywali Pokémon Go tak skutecznym przez lata i co dalej do gry w behemot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.