Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Nie, nie żartujemy – Everybody 1-2 Switch wychodzi w tym miesiącu
Aktualności

Nie, nie żartujemy – Everybody 1-2 Switch wychodzi w tym miesiącu


Nadchodzi kolejna głupia zabawa dla wielu graczy w postaci Everybody 1-2 Switch, kontynuacji gry towarzyskiej z 2017 roku, która została wydana wraz z konsolą.

Mężczyzna świetnie się bawi, grając w Everybody 1-2 Switch

W niespodziewanym ogłoszeniu dzisiaj Nintendo zaprezentowało Wszyscy 1-2 Zmień datę premiery, kontynuacja tytułu Switch 1-2 Switch, w którym wszyscy spotkaliśmy się i graliśmy w minigry za pomocą naszych zupełnie nowych Joy-Conów. Nie jest tajemnicą, że Switch wyróżnia się grami wieloosobowymi, więc to ładnie pasuje.

Data premiery gry Everybody 1-2 Switch to 30 czerwca 2023 r., więc nie trzeba długo czekać, zanim będziemy mogli zebrać naszych przyjaciół i rodzinę na noc hałaśliwej zabawy. Według jedynego Nintendo obiecuje mnóstwo „dziwnych i cudownych minigier”, w tym rzeczy takie jak balony i kosmici obraz promocyjny widzieliśmy.

Sposób, w jaki gramy w najnowszą grę Switch 1-2, został trochę zaktualizowany – tym razem telefony komórkowe są połączone. Potrzebujesz do tego konta Nintendo i kompatybilnych urządzeń inteligentnych, ale wygląda na to, że Nintendo zrobiło kilka notatek z odnoszącego sukcesy wieloosobowego telefonu komórkowego Jackbox funkcjonalność.

Nie jesteśmy jeszcze pewni żadnych konkretnych minigier ani systemów, poza tym, że jest to typowa gra towarzyska, w której wygrywa gracz lub drużyna z największą liczbą punktów.

Miniatura YouTube

Na razie informacje są trochę skąpe, jeśli chodzi o to, czego możemy się spodziewać w grze, poza mnóstwem jazdy konnej i klasyczną zabawą sterowaną ruchem w stylu Nintendo, ale zamówienia w przedsprzedaży są już otwarte, jeśli naprawdę chcesz iść do przodu gry i zdobądź kopię w cenie 29,99 $ / 24,99 £.

Jeśli w międzyczasie szukasz więcej szalonych gier towarzyskich, mamy listę najlepszych gier towarzyskich na urządzenia mobilne i niektóre z najlepszych gier Switch dla dzieci, które je zajmą.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamil Leworski to doświadczony specjalista od gier komputerowych, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Jego pasja do gier komputerowych pojawiła się w bardzo młodym wieku i od tamtego czasu zawsze marzył o tworzeniu wspaniałych gier, które dostarczą wiele radości i emocji graczom. Jego umiejętności projektowania gier są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu potrafi tworzyć gry, które zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i rozgrywką. Kamil zawsze stara się, aby każdy element gry był dopracowany i połączony w całość, co sprawia, że gra jest wciągająca i angażująca. Jego umiejętności programistyczne pozwalają mu na tworzenie skomplikowanych algorytmów i mechanik rozgrywki, które sprawiają, że gra działa płynnie i bezproblemowo. Kamil jest również ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji, co pozwala mu na stworzenie gier, które są inteligentne i dynamiczne. Kamil jest również bardzo kreatywnym człowiekiem, który potrafi wprowadzać innowacje i nowe rozwiązania do swoich projektów. Dzięki temu jego gry zawsze są unikalne i oryginalne. Jego umiejętności przywódcze są również godne podziwu, ponieważ potrafi poprowadzić zespół do osiągnięcia celów projektu. Kamil potrafi motywować zespół, organizować pracę i delegować zadania, dzięki czemu projekt przebiega płynnie i skutecznie. W sumie, Kamil Leworski to nie tylko specjalista od gier komputerowych, ale również osoba, która potrafi połączyć swoją pasję i umiejętności, aby tworzyć gry, które dostarczą wiele radości i emocji graczom.