Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Niesławny Iron Man naprawia swoje krzywdy w Marvel Contest of Champions
Aktualności

Niesławny Iron Man naprawia swoje krzywdy w Marvel Contest of Champions


Niesławny Iron Man naprawia swoje krzywdy w Marvel Contest of Champions

Niesławny Iron Man i Titania w Marvel Contest of Champions mają wkroczyć do królestwa bitwy, gdy toczy się walka między dobrem a złem.

Dr Doom, zanim zostanie Marvel Contest of Champions' Niesławny Iron Man

Jedną z najlepszych rzeczy w Marvel Contest of Champions są comiesięczne aktualizacje, które otrzymuje gra, a wrzesień nie różni się od tego, gdy Kabam przygotowuje się do wprowadzenia Titanii i Infamous Iron Man do królestwa bitwy.

Na wypadek, gdybyś nie był zaznajomiony z Konkurs Marvela o niesławny Iron Man mistrzów, pozwól nam podać kilka podstawowych informacji na temat bohatera. Na początek postać jest płaszczem, który dr Victor Von Doom przyjmuje po tym, jak oryginalny Iron Man zapada w śpiączkę. Tak, dr Doom jest złoczyńcą, ale stara się odpokutować za swoje grzechy jako Niesławny Iron Man, chociaż jego przeszłość sprawia, że ​​Fantastyczna Czwórka i Shield prawie nie mogą mu zaufać.

Jeśli chodzi o Titanię, to jest ona poniekąd potężnym tyranem. Jej prawdziwe imię to Mary MacPherran, a Dr Doom zwerbował ją do swojej armii superzłoczyńców. Jest to praca, którą traktuje bardzo poważnie, ponieważ nieustannie stara się sprawdzić swoją siłę przeciwko wszystkim i wszystkim, zwłaszcza jej arcy-nemezis She-Hulk.

Jaka jest data premiery MCoC Infamous Iron Man?

MCoC Infamous Iron Man wkracza do królestwa bitew 29 września.

Miniatura YouTube

Jaka jest data premiery MCoC Titania?

MCoC Titania wkracza do królestwa bitew 15 września.

Jeśli jesteś nowy w grze i potrzebujesz pomocy, nasz Lista poziomów MCoC, Synergia MCoC, Odporność na MCoCoraz Pojedynek MCoC przewodniki są pełne pomocnych porad. Mamy również listę najlepszych gier typu Marvel, na wypadek gdybyś chciał więcej pracy z bohaterami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.