Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Oh Sweet, King's Candy Crush Saga kończy 10 lat
Aktualności

Oh Sweet, King’s Candy Crush Saga kończy 10 lat


Oh Sweet, King’s Candy Crush Saga kończy 10 lat

Nadszedł czas, aby uczcić dziesiątą rocznicę Candy Crush Saga, a jaki jest lepszy sposób na zrobienie tego niż 12 nowych utworów do rozwiązywania zagadek z

Kluczowa grafika Candy Crush Saga przedstawiająca stworzenia gotowe do walki

Czas na pewno leci. Wystarczy spojrzeć na przebojową grę mobilną firmy King, Candy Crush Saga, układanka polegająca na dopasowaniu trzech elementów ma oficjalnie dziesięć lat. Jeśli to nie wystarczy, aby przypomnieć ci, że czas jest okrutną kochanką, cóż, nie jesteśmy pewni, co ci powiedzieć. Tak jak w przypadku każdego wielkiego kamienia milowego, takiego jak ten, odbywa się uroczystość, aby podziękować wszystkim lojalnym graczom.

Oznaczać Dziesiąta rocznica Candy Crush Saga, King dodaje do gry 12 nowych utworów, z których wszystkie są nagrywane przez orkiestrę na żywo w Abbey Road Studios w Londynie. Zawsze miło jest posłuchać słodkich melodii podczas rozwiązywania wszystkich zagadek w grze typu „dopasuj trzy”.

„Candy Crush Saga była pionierem sposobu, w jaki świat gra w gry na telefonach, a dziesięć lat później wydaje się, że dopiero zaczynamy” — mówi King President Tjodolf Sommestad. „Jestem niezmiernie dumny z zespołu i pracy, jaką włożyli, aby osiągnąć ten poziom sukcesu. Włożyliśmy ogromną troskę i rzemiosło w stworzenie gry, z której korzysta tak wielu ludzi na całym świecie. Jesteśmy oddani naszej misji, jaką jest uczynienie świata zabawnym przez wiele lat”.

Pliki do pobrania Candy Crush Saga

Wieloletnia gra mobilna nie tylko świętuje dziesiątą rocznicę, ale w tym czasie gra osiągnęła ponad trzy miliardy pobrań – co najmniej doniosły wyczyn. Jeśli chcesz dodać jeszcze więcej instalacji do tego wyniku, możesz przejść przez Candy Crush Saga Google Play i Sklep z aplikacjami.

Miniatura YouTube

Lub, aby uzyskać podobne, ale inne wrażenia, możesz sprawdzić nasze gry, takie jak lista Candy Crush.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.