Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Ooblets lśniące – jak znaleźć lśniące i nietuzinkowe ooblety
Aktualności

Ooblets lśniące – jak znaleźć lśniące i nietuzinkowe ooblety


Ooblets lśniące – jak znaleźć lśniące i nietuzinkowe ooblety

Podobnie jak błyszczące Pokémony, istnieje wyjątkowy i rzadki rodzaj Ooblet, który czeka na dociekliwych graczy. Dowiedz się, jak je znaleźć, korzystając z naszego błyszczącego przewodnika po Ooblets

Ooblets lśniące: zrzut ekranu z gry Ooblets przedstawia małe stworzenie otoczone błyszczącymi gwiazdami, dzięki czemu jest lśniącym oobletem

Jeśli badasz krainę Oob, nie mam wątpliwości, że natknąłeś się na mnóstwo tych obfitych małych roślinnych stworzeń, znanych również jako Ooblets. Jednym z głównych elementów gry Ooblets, zainspirowanej grami typu Pokémon i Digimon, służącymi do zbierania potworów, jest znajdowanie i rekrutowanie małych facetów oraz budowanie zespołu gotowego do stawienia czoła światu w tanecznych bitwach.

Gdy odkrywasz nowe obszary lub wracasz w różne dni, możesz zauważyć, że czasami Ooblet ma inny kolor. Okazuje się, że Ooblety mogą mieć wspólny kolor, nietypowy kolor lub bardzo rzadko możesz mieć złoty kolor i natknąć się na Ooblety błyszczące. Te lśniące sprytnie małe raki są otoczone migoczącymi gwiazdami i mają zupełnie inny kolor niż normalnie je znajdziesz.

Jeśli odkrywasz krainę Oob i tworzysz farmę swoich marzeń, koniecznie sprawdź nasze inne świetne relacje na temat Ooblets. Omówiliśmy Ooblets, jak jeść, Ooblets sok fasolowy, Ooblets żłobki, Ooblets ścierki, Ooblets froobtose, a jeśli z jakiegoś powodu nadal nie masz pojęcia o grze (ale czytasz poradniki), koniecznie przeczytaj naszą recenzję Ooblets.

Przejdźmy do naszego przewodnika, aby wyjaśnić, czym jest lśniący Ooblets.

Ooblety błyszczące

Ooblets lśniące: zrzut ekranu z gry Ooblets przedstawia małe stworzenie otoczone błyszczącymi gwiazdami, dzięki czemu jest lśniącym oobletem

Czym jest Ooblets lśniący?

Jeśli kiedykolwiek spotkałeś błyszczącego Pokémona (masz szczęście), to lśniący Ooblet jest bardzo podobny. Każdy Ooblet jest dostępny w jednym z trzech kolorów; regularne, niezwykłe i lśniące. Podczas gdy zwykłe i rzadkie są po prostu zamianami palet, błyszcząca wersja zyskuje kolekcję błyszczących gwiazd, które unoszą się wokół nich, gdy wędrują po świecie, a nawet w bitwach. Dodaje Oobletom miłego i olśniewającego odrobiny klasy i wyglądają z nim fantastycznie.

Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w przypadku lśniącego Ooblets, jest to, że gdy zeskanujesz lśniącą w Lernery, otrzymasz 300 żelek zamiast pięćdziesięciu. Tak więc, oprócz miłego dodatku do twojej farmy i zespołu, gleamie są świetnym narzędziem do zarabiania pieniędzy.

Ooblets lśniące: zrzut ekranu z gry Ooblets przedstawia małe stworzenie otoczone błyszczącymi gwiazdami, dzięki czemu jest lśniącym oobletem

Jak znaleźć lśniące Ooblets?

Najlepszym sposobem na znalezienie błyszczącego jest upewnienie się, że masz wspólną lub niezwykłą wersję jak największej liczby oobletów. Następnie każdego ranka, gdy zaczynasz nowy dzień, otrzymujesz wizualny przegląd wszystkich oobletów, które będą zaludniać wiele różnych regionów w Oob. Jeśli odwiedzasz lśniącą wersję oobleta, którą już posiadasz, zobaczysz ją na tej porannej odprawie.

Ooblets lśniące: zrzut ekranu z gry ooblets wyświetla postać komunikującą się z inną postacią, podczas gdy tęczowy deszcz spada z nieba, znany jako lśniący deszcz

Alternatywnie możesz natknąć się na błyszczącą wersję oobleta, którego wcześniej nie zauważyłeś. Sprowadza się to po prostu do głupiego szczęścia, a jeśli tak się stanie, miejmy nadzieję, że uda ci się stworzyć lub wyhodować przedmioty potrzebne do walki z tym oobletem, zanim dzień się skończy. Dodatkowo, od czasu do czasu w deszczowy dzień można zauważyć, że krople deszczu nie pojawiają się w swoim normalnym niebieskim kolorze, ale zamiast tego są zbiorem różnych kolorów tęczy. To lśniący deszcz, który zwiększa szanse na pojawienie się lśniących oobletów. To świetny dzień do zwiedzania! Warto również zauważyć, że lśniący deszcz nie działa jak normalny deszcz, więc nie podleje twoich upraw i nie pojawią się żadne krople deszczu.

Powodzenia w łapaniu tych lśniących oobletów, mam nadzieję, że wkrótce będziesz mieć zespół z ośmioma błyszczącymi małymi facetami. Jeśli jesteś wielkim fanem gier rolniczych, powinieneś przeczytać naszą recenzję Disney Dreamlight Valley, aby dowiedzieć się, dlaczego może to być Twoja kolejna obsesja na punkcie relaksu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.