Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Oparta na szachach bezczynna gra RPG Checkmate Heroes otwiera wstępne rejestracje na Androida
Aktualności

Oparta na szachach bezczynna gra RPG Checkmate Heroes otwiera wstępne rejestracje na Androida


Oparta na szachach bezczynna gra RPG Checkmate Heroes otwiera wstępne rejestracje na Androida

Wstępna rejestracja Checkmate Heroes jest otwarta dla urządzeń z Androidem i iOS.

Kluczowa grafika Checkmate Heroes, która pokazuje różnych bohaterów stojących na szachownicy

Jeśli lubisz zarówno szachy, jak i bezczynne gry RPG, czeka cię gratka, ponieważ gra mobilna Checkmate Heroes łączy te dwa elementy w sposób, który jest dość wyjątkowy dla tytułów z tego gatunku na platformie. Możesz również chcieć to sprawdzić, jeśli lubisz tytuły takie jak Game of Thrones: Winter is Coming i Dynasty Origins: Conquest, ponieważ te tytuły mają tego samego dewelopera, co Checkmate Heroes, Yoozoo Games.

Odkąd Wstępna rejestracja w Checkmate Heroes są otwarte, wystarczy tylko poinformować Cię o grze. Każdy bohater w tytule ma dwie różne formy, szachową i ludzką, a wszystkie bitwy toczą się na szachownicy. Wcielasz się w rolę przywoływacza duchów i musisz wezwać duchy szachowe, aby wykonały twoje rozkazy w walce.

Oczywiście, jako gra bezczynna, tak naprawdę nie musisz wiele robić, ale myślenie taktyczne jest koniecznością, jeśli chcesz zadeklarować mata przeciwnikowi. Odkryj, którzy bohaterowie i kombinacje działają najlepiej, ponieważ tożsamości i klasy mają różne mocne i słabe strony. W końcu to też jest RPG, więc chodzi o coś więcej niż przesuwanie pionków na szachownicy.

Jak mogę zapisać się do wstępnej rejestracji Checkmate Heroes?

Aby wstępnie zarejestrować się w grze, odwiedź Google Play jeśli jesteś użytkownikiem Androida, ale rejestracja na iOS nie jest jeszcze dostępna. Zaktualizujemy tę historię, gdy tylko się pojawią.

Miniatura YouTube

Jeśli w międzyczasie potrzebujesz czegoś, co sprawi, że będziesz zajęty, sprawdź nasze typy najlepszych automatycznych gier szachowych na telefon komórkowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.