Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Ostatnie DLC do Mario Kart 8 wprowadza Diddy'ego, Funky'ego i... Peachette?
Aktualności

Ostatnie DLC do Mario Kart 8 wprowadza Diddy’ego, Funky’ego i… Peachette?


Nintendo ogłosiło szóstą falę DLC Mario Kart 8 Deluxe i wraz z mnóstwem powracających utworów na tym zwycięskim okrążeniu dostajemy czterech nowych kierowców.

Trudno w to uwierzyć, ale era Mario Kart 8 wreszcie dobiega końca Mario Kart 8 Deluxe DLC, fala szósta. Nintendo ogłosiło ostatnią partię zawartości podczas dzisiejszego Nintendo Direct i oprócz zwykłych wersji HD niektórych z najlepszych utworów Mario Kart, to najnowsze i ostatnie DLC zawiera dodatkowych zawodników.

Z Mario Kart Wii powraca małpie rodzeństwo (lub kuzyni, ale to nie brzmi tak dobrze) Diddy Kong i Funky Kong, którzy niedawno pojawili się w filmie Super Mario Bros. i są gotowi na szaleństwo na trasie. Z tyłu znajduje się Pauline, zawodniczka Mario Kart Tour, która w końcu pojawia się na konsoli po dziesięcioleciach pojawiania się w grach Donkey Kong.

Wreszcie, najdziwniejszym wyborem na kilka okrążeń, jest dodanie Peachette. Zgadza się, ostatnie miejsce na postać w Mario Kart 8 Deluxe nie należy do profesora E.Gadda, ROB, niesamowitych pikselowych postaci z Mario Kart Tour ani niczego innego równie zabawnego. Zamiast tego jest tutaj Peachette, co dla przypomnienia jest imieniem Toadette, gdy przekształca się w New Super Mario Bros U Deluxe, gdy zdobywa Super Crown. I tak, to jest Peachette, która spowodowała te memy Bowsette…

Kiedy jest data premiery szóstej fali DLC Mario Kart 8 Deluxe?

Nintendo obecnie wystawia szóstą falę DLC Mario Kart 8 Deluxe w wersji świątecznejwięc wygląda na to, że na dokładną godzinę i datę będziemy musieli poczekać trochę dłużej.

Czy jest zwiastun szóstej fali DLC Mario Kart 8 Deluxe?

Zwiększ obroty silnika, fanatycy Mazza Kart, ponieważ rzeczywiście pojawił się zwiastun Mario Kart 8 Deluxe DLC, fala szósta, i możesz go teraz obejrzeć, aby zobaczyć kilka powracających klasycznych utworów, wyglądających lepiej niż kiedykolwiek.

Miniatura YouTube

Uff, to na razie wszystkie informacje, jakie mamy na temat zawartości DLC Mario Kart 8 Deluxe, fali szóstej, ale miejmy nadzieję, że wkrótce dowiemy się więcej o powracających utworach. Jeśli masz ochotę spalić trochę gumy, powiększ nasz przewodnik po najlepszych grach wyścigowych na Switcha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamil Leworski to doświadczony specjalista od gier komputerowych, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Jego pasja do gier komputerowych pojawiła się w bardzo młodym wieku i od tamtego czasu zawsze marzył o tworzeniu wspaniałych gier, które dostarczą wiele radości i emocji graczom. Jego umiejętności projektowania gier są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu potrafi tworzyć gry, które zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i rozgrywką. Kamil zawsze stara się, aby każdy element gry był dopracowany i połączony w całość, co sprawia, że gra jest wciągająca i angażująca. Jego umiejętności programistyczne pozwalają mu na tworzenie skomplikowanych algorytmów i mechanik rozgrywki, które sprawiają, że gra działa płynnie i bezproblemowo. Kamil jest również ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji, co pozwala mu na stworzenie gier, które są inteligentne i dynamiczne. Kamil jest również bardzo kreatywnym człowiekiem, który potrafi wprowadzać innowacje i nowe rozwiązania do swoich projektów. Dzięki temu jego gry zawsze są unikalne i oryginalne. Jego umiejętności przywódcze są również godne podziwu, ponieważ potrafi poprowadzić zespół do osiągnięcia celów projektu. Kamil potrafi motywować zespół, organizować pracę i delegować zadania, dzięki czemu projekt przebiega płynnie i skutecznie. W sumie, Kamil Leworski to nie tylko specjalista od gier komputerowych, ale również osoba, która potrafi połączyć swoją pasję i umiejętności, aby tworzyć gry, które dostarczą wiele radości i emocji graczom.