Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Persona 5 postaci – wszyscy grywalni Phantom Thieves
Aktualności

Persona 5 postaci – wszyscy grywalni Phantom Thieves


Persona 5 postaci – wszyscy grywalni Phantom Thieves

W Persona 5 jest cała masa niesamowitych postaci, ale zespół grywalnych Phantom Thieves naprawdę kradnie show. Dowiedz się wszystkiego o nich tutaj

Postacie z Persona 5: Grafika przedstawiająca wszystkie postacie z Persona 5 Royal, z twarzą Jokera pośrodku trzymającą maskę

Podobnie jak w przypadku wszystkich tytułów z serii, The Persona 5 postaci są tym, co naprawdę sprawia, że ​​gra błyszczy. Złożone relacje między Widmowymi Złodziejami zapewniają wspaniałe doświadczenie, gdy powoli odkrywasz ich motywacje i prawdziwe osobowości oraz pomagasz im przezwyciężyć traumę z przeszłości. Chociaż poza Widmowymi Złodziejami jest mnóstwo innych genialnych postaci, dzisiaj skupiamy się na samej głównej grupie. Z załogą tak zróżnicowaną i pełną pasji, serca tych okrutnych przestępców nie mają szansy pozostać niezmienione.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy to może być gra dla Ciebie, zobacz naszą błyszczącą recenzję Persona 5 Switch, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje. Lub, jeśli chcesz trochę więcej czujności w swoim życiu, przejdź do naszych tapet Persona 5.

Więc bez zbędnych ceregieli przejdźmy do wszystkich grywalnych postaci Persona 5 dostępnych w grze. Pamiętaj, że ta strona może zawierać łagodne spoilery.

Persona 5 Joker

Bohater Persona 5, Ren Amamiya

Nazwa kodowa Phantom Thief: Joker

Bohater gry, znany również pod kryptonimem „Joker”, jest przeniesionym uczniem Akademii Shujin. Pozornie cichy i powściągliwy, zaczyna grę ograniczony regułami otaczającego go systemu, będąc na okresie próbnym z powodu incydentu, w którym próbował stanąć w obronie tego, co uważał za słuszne. Po odesłaniu od rodziny wprowadza się do Sojiro Sakury, zatrzymując się w pokoju nad jego małym lokalem Café Leblanc. Bohater wkrótce zaprzyjaźnia się z Ryuji Sakamoto i Ann Takamaki poprzez swoją nową szkołę.

Jego cicha postawa przeczy silnej woli i głębokiemu poczuciu moralności, co prowadzi go do zostania przywódcą Widmowych Złodziei, zdolnym do wykorzystania Metaverse w celu zmiany biegu rzeczywistości. Ma nadzieję, że poprowadzi swoją grupę do zmiany społeczeństwa, dotykając serc tych, którzy czynią zło.

Sprawdź nasz przewodnik po Persona 5 Joker, aby dowiedzieć się więcej.

Persona 5 Morgana

Persona 5 Morgana

Pseudonim Phantom Thief: Mona

Morgana to tajemnicza, podobna do kota istota powiązana z Mementos i nie wiedząca, kim jest. Jego głównym celem w całej grze jest poszukiwanie odpowiedzi i przywrócenie mu wspomnień. Spotyka Jokera po tym, jak został uwięziony w pałacu podczas śledztwa i od tamtej pory jest u jego boku.

Morgana działa jako strażnik Phantom Thieves, ucząc ich zasad innego świata i tego, jak pomyślnie ukończyć ich misje.

Persona 5 Ryuuji

Persona 5 Ryuji Sakamoto

Nazwa kodowa Phantom Thief: Czaszka

Ryuji jest uczniem Akademii Shujin i członkiem Phantom Thieves. Jest samozwańczym wichrzycielem, o zbuntowanej, psotnej i nieposłusznej naturze, a także o dość krótkim temperamencie. Mimo to jest bardzo współczujący i niezwykle empatyczny, jeśli chodzi o cierpienie innych.

Ryuji to była gwiazda lekkoatletyki, która straciła swoją pozycję z powodu tyranii antagonistycznego nauczyciela gimnastyki Kamoshidy, co podsyca jego pragnienie dochodzenia sprawiedliwości jako Widmowy Złodziej.

Persona 5 Ann

Persona 5 Ann Takamaki

Nazwa kodowa Phantom Thief: Pantera

Ann jest piękną, współczującą dziewczyną i uczennicą Akademii Shujin. Jej wygląd przyniósł jej wiele występów jako modelka, ale także doprowadził do izolacji i odrzucenia, z przekonaniem, że straciła swoje miejsce na świecie. Jednak nigdy nie pozwala, by to powstrzymało ją od dobrej zabawy, przynajmniej częściowo dzięki życzliwości i przyjaźni Shiho Suzui, pierwszego przyjaciela, którego poznała w Japonii przed dołączeniem do Phantom Thieves.

Jest bardzo współczująca, a jej współczucie często powoduje, że jest dla siebie bardzo surowa, ale działa również jako siła napędowa, jeśli chodzi o zwalczanie prześladowców poprzez pracę Widmowych Złodziei.

Sprawdź nasz przewodnik po Persona 5 Ann, aby dowiedzieć się więcej.

Persona 5 Yusuke

Persona 5Yusuke Kitagawa

Pseudonim Phantom Thief: Fox

Dorastając w otoczeniu sztuki, Yusuke jest uczniem Kosei High School, który szuka estetyki w każdej dziedzinie życia. Został przyjęty i mentorowany przez artystę Ichiryusai Madarame w młodym wieku, ale był całkowicie nieświadomy znęcania się i wykorzystywania, które znosił, gwałtownie zaprzeczając plotkom otaczającym jego mentora. Nawet po ujawnieniu prawdy o Madarame, Yusuke nadal cierpi na przypadek syndromu sztokholmskiego, wierząc, że pewnego dnia mężczyzna może zostać odkupiony.

Yusuke jest złożoną i nieco ekscentryczną osobą, której procesy myślowe bywają dość chaotyczne. Po zostaniu członkiem Phantom Thieves inni podziwiają i szanują jego oddanie i pasję do sztuki, ale czasami uważają go za trochę dziwnego. Pomimo swojego dziwnego zachowania, wciąż jest niesamowicie zrównoważonym młodym człowiekiem, nigdy nie wpada w panikę, nawet w czasach wielkiego chaosu.

Persona 5 Makoto

Persona 5 Makoto Niijima

Pseudonim Phantom Thief: Królowa

Jako przewodnicząca samorządu uczniowskiego w Shujin Academy, Makoto początkowo sprawia wrażenie aroganckiej maniaczki kontroli, której koledzy bardzo nie lubią. Jednak pomimo jej prymitywnego i odpowiedniego wyglądu zewnętrznego, jest w rzeczywistości dość łagodną osobą, która czuje się przyćmiona przez swoją niezwykle odnoszącą sukcesy starszą siostrę, w wyniku czego nie ma poczucia własnej wartości.

Jest trochę uległą popychadłem, która spuszcza głowę i pilnie się uczy w nadziei, że pewnego dnia się sprawdzi. Kiedy dołącza do Phantom Thieves, obiecuje, że będzie bardziej szczera wobec siebie i będzie walczyć o to, w co wierzy, co z kolei wyzwala jej Personę. Nadal może być trochę apodyktyczna i zbyt krytyczna wobec tych, którzy nie spełniają jej oczekiwań, prawdopodobnie ze względu na sposób, w jaki była traktowana przez dorosłych przez całe życie.

Persona 5 Futaba

Persona 5 Futaba Sakura

Nazwa kodowa Phantom Thief: Oracle

Futaba jest córką właściciela Café Leblanc, Sojiro Sakury, który po stracie matki popadł w głęboką depresję. Jest zamkniętą w sobie osobą, która nie chodzi do szkoły i bardzo rzadko wychodzi z domu z powodu poważnego lęku społecznego i granicznej agorafobii. W efekcie komunikuje się ze światem niemal wyłącznie za pośrednictwem internetu i izoluje się w swoim mieszkaniu.

Dołączając do Phantom Thieves, stawia sobie za główny cel znalezienie prawdy o śmierci swojej matki, ale także zostaje zaangażowana w ich cel, jakim jest zreformowanie społeczeństwa. Pozostali członkowie pomagają jej trochę wyjść ze swojej skorupy, ale nadal często chowa się za bohaterem lub nosi maskę, aby inni nie mogli jej zidentyfikować, a przebywanie w tłumie lub ruchliwych miejscach nadal sprawia, że ​​czuje się bardzo nieswojo.

Sprawdź nasz przewodnik po Persona 5 Futaba, aby dowiedzieć się więcej.

Persona 5 Haru

Persona 5 Haru Okumura

Nazwa kodowa Phantom Thief: Noir

Haru jest zamożną uczennicą Akademii Shujin i córką Kunikazu Okumury, który jest piątym głównym celem Widmowych Złodziei. Na ogół jest bardzo nieśmiała i powściągliwa, a inni postrzegają ją jako dość ekscentryczną ze względu na jej introwertyczną naturę. Cierpi na problemy z zaufaniem, ponieważ stara się odróżnić tych, którzy naprawdę ją lubią i chcą być jej przyjaciółmi, od tych, którzy chcą ją wykorzystać tylko dla statusu jej rodziny.

Ma problemy z aklimatyzacją, kiedy po raz pierwszy dołącza do Widmowych Złodziei, przez co wydaje się nieco niezręczna. Kiedy jednak wychodzi na jaw jej prawdziwe pragnienie ucieczki od zaaranżowanego małżeństwa z agresywnym narzeczonym, jednoczy się z Widmowymi Złodziejami, aby zmienić serce ojca. Potem zaprzyjaźnia się z grupą i często używa czułych zwrotów grzecznościowych, odnosząc się do nich. Zaczyna też pokazywać swoją łagodniejszą stronę, zajmując się ogrodami i aspirując do bycia superbohaterkami, które podziwiała dorastając.

Persona 5 Akechi

Persona 5 Goro Akechi

Pseudonim Phantom Thief: Crow

Goro Akechi jest licealnym detektywem prowadzącym śledztwo w sprawie tajemniczej sprawy „Widmowych Złodziei Serc” rozprzestrzeniającej się po całej Japonii. Często pojawia się publicznie i w talk show, przedstawiając się jako skromny, dobrze wychowany i niezwykle charyzmatyczny, a jego płynna inteligencja zapewnia mu zarówno uwielbienie fanów, jak i zaufanie policji. Przedstawia siebie jako mającego silne poczucie sprawiedliwości i początkowo otwarcie potępia czujność pracy Phantom Thieves.

Jednak cała jego tożsamość publiczna jest w rzeczywistości starannie wyprodukowanym podstępem, utrzymywanym głównie przez sztuczne fabrykowanie i rozwiązywanie spraw. Akechi spędził większość swojego życia jako jednorazowe narzędzie dla mężczyzny o imieniu Shido, ale w końcu zaprzyjaźnia się z bohaterem i cieszy się możliwością doświadczenia prostego, normalnego życia, kiedy są razem.

Persona 5 Zyski

Persona 5 Kasumi Yoshizawa

Pseudonim Phantom Thief: Violet

Grywalna postać z Persona 5 Royal, Kasumi Yoshizawa, jest utalentowaną gimnastyczką i uczennicą Akademii Shujin. Jest wesołą i przyjazną osobą, która otrzymała stypendium w Shujin i jest opisywana jako prawie niekwestionowana w zawodach gimnastycznych. Jednak pomimo swojego błyskotliwego refleksu potrafi być dość niezdarna i nieostrożna, a czasem wpada w depresję, karząc się nawet za najmniejsze błędy.

Początkowo nie lubi Phantom Thieves, wierząc, że ludzie powinni nauczyć się samodzielnie rozwiązywać własne problemy i naprawiać swoje błędy, ale docenia fakt, że mimo wszystko pomagają ludziom. Patrzy na bohatera, uważając go za swojego mentora, przez co jej strój Widmowego Złodzieja wygląda całkiem podobnie do jego. Uważaj, od teraz wchodzimy na terytorium spoilera, kiedy po raz pierwszy spotykasz Kasumi, ona faktycznie przyjmuje cechy osobowości swojej siostry bliźniaczki, Sumire Yoshizara, po jej śmierci.

To wszystkie grywalne postacie Persona 5 dostępne obecnie w grze, wraz z krótkim wprowadzeniem do ich osobowości i motywacji. Jeśli chcesz przeżyć więcej przygód, sprawdź naszą listę najlepszych gier RPG na Switcha i wyrusz na nową przygodę już dziś.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamil Leworski to doświadczony specjalista od gier komputerowych, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Jego pasja do gier komputerowych pojawiła się w bardzo młodym wieku i od tamtego czasu zawsze marzył o tworzeniu wspaniałych gier, które dostarczą wiele radości i emocji graczom. Jego umiejętności projektowania gier są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu potrafi tworzyć gry, które zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i rozgrywką. Kamil zawsze stara się, aby każdy element gry był dopracowany i połączony w całość, co sprawia, że gra jest wciągająca i angażująca. Jego umiejętności programistyczne pozwalają mu na tworzenie skomplikowanych algorytmów i mechanik rozgrywki, które sprawiają, że gra działa płynnie i bezproblemowo. Kamil jest również ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji, co pozwala mu na stworzenie gier, które są inteligentne i dynamiczne. Kamil jest również bardzo kreatywnym człowiekiem, który potrafi wprowadzać innowacje i nowe rozwiązania do swoich projektów. Dzięki temu jego gry zawsze są unikalne i oryginalne. Jego umiejętności przywódcze są również godne podziwu, ponieważ potrafi poprowadzić zespół do osiągnięcia celów projektu. Kamil potrafi motywować zespół, organizować pracę i delegować zadania, dzięki czemu projekt przebiega płynnie i skutecznie. W sumie, Kamil Leworski to nie tylko specjalista od gier komputerowych, ale również osoba, która potrafi połączyć swoją pasję i umiejętności, aby tworzyć gry, które dostarczą wiele radości i emocji graczom.