Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Podsumowanie na żywo wieczoru otwarcia Gamescom 2023
Aktualności

Podsumowanie na żywo wieczoru otwarcia Gamescom 2023


Jesteśmy na żywo na targach Gamescom 2023 i przygotowujemy się do przekazania najświeższych wiadomości z pokazu Opening Night Live z Geoffem Keighleyem.

Jesteśmy na żywo o godz Gamescom 2023, przygotowując się do świętowania wszystkiego, co związane z grami, z dodatkiem kilku niespodzianek. Wiemy, że zobaczymy więcej nadchodzącego restartu Mortal Kombat – a nasz przewodnik po postaciach z Mortal Kombat jest już gotowy – a także przyszłe oferty Assassin’s Creed, ale poza tym nikt nie zgadnie, co możemy uzyskać z czterodniowego wydarzenia. Tak czy inaczej, jesteśmy tutaj, aby informować Cię na bieżąco o najświeższych informacjach.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Gamescom 2023 odbędzie się w Kolonii w Niemczech od środy 23 sierpnia do niedzieli 27 sierpnia. To największy coroczny teleturniej w Europie, więc są na nim obecne wszystkie wielkie nazwiska, w tym Geoff Keighley z The Game Awards pod ręką, aby wygłosić pokaz na żywo podczas Opening Night.

Jeśli nie mogłeś sam stworzyć transmisji, poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące wszystkich gier na Switcha i urządzeń mobilnych. To nie ostatnia relacja z Gamescom 2023, więc zaglądaj do Pocket Tactics, gdzie znajdziesz dalsze relacje z tegorocznego europejskiego festiwalu gier.

Podsumowanie na żywo wieczoru otwarcia Gamescom 2023

Jeśli przegapiłeś pokaz na żywo z okazji otwarcia Gamescom 2023, poniżej możesz zapoznać się z najciekawszymi wydarzeniami na Switchu i urządzeniach mobilnych. Mamy aktualizacje Sonic, ważne wieści dotyczące Marvel Snap i niezależną odsłonę, która nas dziwnie urzekła.

Miniatura YouTube

Ujawniamy Małe Koszmary 3

Pierwszą dużą zapowiedzią była Little Nightmares 3, trzecia odsłona serii Tarsier Studios i przerażającej serii przygodowej wielkości kufla firmy Bandai Namco. To zadanie rozwija koncepcje z pierwszych dwóch gier, ale oferuje dwie postacie do wyboru podczas eksploracji świata przerażających zabawek. Premiera na Switchu ma nastąpić w 2024 r., więc wypatrujcie wszelkich przyszłych aktualizacji.

Miniatura YouTube

Aktualizacja Zenless Zone Zero

Następnie w wersji na urządzenia mobilne producent Zhenyu Li ponownie wprowadza nas w świat Zenless Zone Zero. Opisując nadchodzącą grę jako urban fantasy ARPG, Li udostępnił nam najnowszy zwiastun ZZZ, pokazujący nieco więcej nowego świata Hoyoverse, który z radością odkrywamy. Nadal nie ma jeszcze daty premiery Zenless Zone Zero, ale po kolejnym ekscytującym zwiastunie chcemy, aby pojawiła się ona jak najszybciej.

Trasa koncertowa Genshin

Choć nie jest to wiadomość, na którą wszyscy liczymy – przyjaciele, nie ma jeszcze portu na Switcha – fani Genshin Impact są podekscytowani. Trasa koncertowa Genshin zapewnia najlepszą muzykę z gier do krajów na całym świecie, w tym do Londynu, Bostonu i Nowego Jorku. Nie ma jeszcze żadnych informacji na temat biletów, ale można się założyć, że ekipa Pocket Tactics będzie obecna na londyńskim koncercie.

Aktualizacje Sonic Superstars i Sonic Frontiers

Mamy już datę premiery Sonic Superstars na Switcha! 17 października będziesz mógł wziąć udział w czteroosobowej rozgrywce w trybie współpracy w nowej przygodzie 2D wraz z Tailsem i resztą gangu. We wrześniu gra Sonic Frontiers otrzyma także bezpłatną aktualizację DLC, która wprowadzi nową zawartość fabularną i świeże postacie do najnowszej gry 3D z niebieskim rozmyciem.

Marvel Snap na Steamie

Użytkownicy komputerów PC mogą w końcu dogonić nas, mobilnych graczy Marvel Snap, dzięki oficjalnej wersji Steam. Przez jakiś czas była we wczesnym dostępie, ale teraz jest już w pełni dostępna. Co więcej, wygląda na to, że otrzymamy kilka gratisów od superbohaterów, a Ben Brode ogłasza mnóstwo nowości Marvel Snap na Twitchu, które pojawią się wraz z premierą na PC.

Aktualizacja Mortal Kombat 1

Pod koniec programu Geoff Keighley zaprosił Eda Boona, aby podzielił się więcej szczegółami na temat nadchodzącego Mortal Kombat 1. Chociaż zwiastun nie przyniósł niczego nowego, mogliśmy lepiej przyjrzeć się niektórym postaciom z nowej gry, w tym mistrz Ziemi Liu Kanga.

Dzięki Bogu, że tu jesteś! ujawnić

Ok, więc nie sądziliśmy, że otrzymamy wiele niespodzianek dla Switcha, ale dzięki Bogu, że tu jesteś! ujawnienie było prawdziwą gratką. Tak naprawdę nie wiemy nic o tej grze, ale zwiastun rozgrywki w kreskówce wygląda na świetną zabawę z odrobiną szalonego humoru. Premiera zaplanowana jest na 2024 rok, ale chcemy po prostu dowiedzieć się więcej o tym, co się dzieje. To znaczy, dlaczego był tam flasher?!

Miniatura YouTube

Oto nasze pełne zestawienie wszystkich nowości dotyczących Switcha i urządzeń mobilnych z prezentacji ONL na Gamescom 2023. Lub, jeśli jesteś tutaj, aby uzyskać więcej wiadomości o Mortal Kombat, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po zamówieniach przedpremierowych Mortal Kombat 1, ofiarach śmiertelnych w Mortal Kombat 1 i rozgrywce krzyżowej Mortal Kombat 1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamil Leworski to doświadczony specjalista od gier komputerowych, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Jego pasja do gier komputerowych pojawiła się w bardzo młodym wieku i od tamtego czasu zawsze marzył o tworzeniu wspaniałych gier, które dostarczą wiele radości i emocji graczom. Jego umiejętności projektowania gier są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu potrafi tworzyć gry, które zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i rozgrywką. Kamil zawsze stara się, aby każdy element gry był dopracowany i połączony w całość, co sprawia, że gra jest wciągająca i angażująca. Jego umiejętności programistyczne pozwalają mu na tworzenie skomplikowanych algorytmów i mechanik rozgrywki, które sprawiają, że gra działa płynnie i bezproblemowo. Kamil jest również ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji, co pozwala mu na stworzenie gier, które są inteligentne i dynamiczne. Kamil jest również bardzo kreatywnym człowiekiem, który potrafi wprowadzać innowacje i nowe rozwiązania do swoich projektów. Dzięki temu jego gry zawsze są unikalne i oryginalne. Jego umiejętności przywódcze są również godne podziwu, ponieważ potrafi poprowadzić zespół do osiągnięcia celów projektu. Kamil potrafi motywować zespół, organizować pracę i delegować zadania, dzięki czemu projekt przebiega płynnie i skutecznie. W sumie, Kamil Leworski to nie tylko specjalista od gier komputerowych, ale również osoba, która potrafi połączyć swoją pasję i umiejętności, aby tworzyć gry, które dostarczą wiele radości i emocji graczom.