Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Postacie Zelda: Tears of the Kingdom
Aktualności

Postacie Zelda: Tears of the Kingdom


Mamy do zapamiętania wiele postaci z Tears of the Kingdom, więc oto nasz przydatny przewodnik na temat tego, kto jest kim i co mogą zrobić, aby pomóc Linkowi.

Jedna z postaci Zelda Tears of the Kingdom, Sidon

The Postacie Legend of Zelda: Tears of the Kingdom to tylko jeden aspekt wypełnionej po brzegi kontynuacji i chociaż większość z nich to znajome twarze, jest kilka nowych postaci, których jeszcze nie poznaliśmy. Uwaga nowi gracze, w głębi tego przewodnika czają się spoilery. Ale jeśli ci to nie przeszkadza – czytaj dalej!

Chcesz polować na potwory? Oto wszystkie różne Zelda: Tears of the Kingdom gleeoks lub Zelda: Tears of the Kingdom koroks, jeśli masz ochotę na wyzwanie, i co możesz zdobyć za pomocą każdego Zelda: Tears of the Kingdom amiibo.

A teraz przejdźmy do naszego kompendium wszystkich Łzy bohaterów Królestwa rozsianych po Hyrule.

Jedna z postaci Zelda Tears of the Kingdom Link

Połączyć

Hylian, sam mistrz miecza i lojalny rycerz Zeldy. Jest naszym bohaterem, którego możemy przebrać w różne absurdalne zbroje Tears of the Kingdom i z błyskawiczną prędkością zrzucić z podniebnych wysp na powierzchnię.

Jedna z postaci Zelda Tears of the Kingdom, Zelda

Zelda

Zelda jest księżniczką Hyrule i kluczową częścią historii Tears of the Kingdom. Spotykamy ją w pierwszych kilku sekundach gry i odkrywamy, że jest dociekliwą duszą, która chce pomóc swojemu ludowi.

Trzy postacie z Zelda Tears of the Kingdom, Josha, Purah i Robbie

Robbie, Purah i Josha

Poznaj zespół badawczy! Purah jest szefem Tears of the Kingdom’s Lookout Landing, Robbie kieruje rozwojem Purah Pad i innych technologii, a Josha przejmuje kontrolę nad badaniami Depths. Wszyscy trzej są szejkami i wywodzą się ze środowisk naukowych – Robbie i Purah mają nawet własne laboratoria w Akkala i Hateno.

Jedna z postaci Zelda Tears of the Kingdom, Impa with Link

Impa

Drogi stary Impa jest szanowanym starszym Shiekah, który prowadzi Linka w Breath of the Wild i powraca w Tears of the Kingdom, aby wysłać go na kluczową misję. Teraz spędza emeryturę, podróżując balonem po Hyrule.

Jedna z postaci Zelda Tears of the Kingdom paya

Paya

Obecnym szefem wioski Kakariko i wnuczką Impy jest Paya. Wzięła na siebie obowiązki pozostawione przez Impę i zamierza zaopiekować się wioską i dowiedzieć się, czym są dziwne ruiny spadające na powierzchnię…

Dwie postacie z Zelda Tears of the Kingdom, Tulin i Teba

Tulina i Teba

Gdy wracamy do wioski Rito, spotykamy Tebę, która przejęła stanowisko starszego wioski od czasu, gdy ostatni raz opuściliśmy Hyrule. Jego syn Teba (który dzieli rolę aktora głosowego z Bennettem z Genshin Impact) dołącza do nas na kilka misji w Tears of the Kingdom teraz, gdy jest trochę bardziej dorosły.

Jedna z postaci Zelda Tears of the Kingdom, Dorephan

Dorefan

Spotykamy króla Dorephana w Breath of the Wild wraz z jego zrzędliwym pomocnikiem Muzu, który ma wszystko dla Linka. Wrócił ponownie jako przywódca Zory – przynajmniej na jakiś czas. W Tears of the Kingdom rezygnuje ze stanowiska króla i przekazuje płaszcz Sydonowi.

Jedna z postaci Zelda Tears of the Kingdom, Sidon

Sydon

Książę – czy powinniśmy powiedzieć, król Sidon z Zora powraca do Tears of the Kingdom, aby pomóc Linkowi i opiekować się ludem Zora, używając jego mocy nad wodą. Jest z pewnością ulubieńcem fanów, a nowa mechanika w Tears of the Kingdom pozwala nam go wezwać, by biegał z nami.

Jedna z postaci Zelda Tears of the Kingdom, Yona

Jona

Narzeczony Sydona. Przepraszam wszystkich, jest zajęty – i to nie przez Link. Yona to jasnozielona Zora pochodząca z innej domeny. Zna Sidona odkąd byli młodzi, a teraz stoi u jego boku jako Królowa Zora. Jest bardzo pomocną osobą i uroczą osobą – ale wciąż jesteśmy słoni.

Jedna z postaci Zelda Tears of the Kingdom, Yunobo

Yunobo

Yunobo powraca jako swego rodzaju władca obszaru Goron – teraz jako prezes YunoboCo, przyszłej firmy wydobywczej. Przeszedł małą metamorfozę i teraz nosi dużo ubrań (przynajmniej jak na Gorona). Dawno minęły czasy słodkiego, nieśmiałego, młodego Yunobo…

Jedna z postaci z Zelda Tears of the Kingdom, Riju

Rio

Riju jest młodym szefem Gerudo. Odziedziczyła tytuł w bardzo młodym wieku z powodu nagłego odejścia matki. Riju dzierży moc elektryczności, tak jak wcześniej Czempion Urbosa. Ona i jej piaskowa pieczęć Patricia po raz kolejny towarzyszą Linkowi, jak pokonanie boskiej bestii Vah Naboris.

Jedna z postaci Zelda Tears of the Kingdom, Buliara

Buliara

Buliara kontynuuje swoją rolę ochroniarza Głównego Riju i Kapitana Straży Gerudo. Nie robi bałaganu i nie przyjmuje odmowy za odpowiedź, ale na szczęście Link jest po jej dobrej stronie.

Jedna z postaci z Zelda Tears of the Kingdom, Hudson

Hudsona i Rhondsona

Szczęśliwie zamężna para z Tarrey Town powraca i skupia się na wielkiej rozbudowie firmy budowlanej Hudson. Mają też teraz młodą córkę o imieniu Mattison. Obaj pilnie wykonują swoją pracę w Tarrey Town i okolicach w Akkala.

Jedna z postaci z Zelda Tears of the Kingdom, Tauro

Byk

Czy tylko my mamy wrażenie, że Tauro przypomina postać Pokémona? Tak czy inaczej, ten śledczy jest liderem Zespołu Zonai Survey, stacjonującego obecnie w Wiosce Kakariko, aby dowiedzieć się, czym są ruiny pierścienia. Tauro jest poszukiwaczem przygód i ma szczególne doświadczenie w rozszyfrowywaniu pisma Zonai.

Jedna z postaci z Zelda Tears of the Kingdom, Penn

Penn i Tracy

Ci dwaj prowadzą Lucky Clover Gazette, wiodącą gazetę Hyrule zawierającą wszystkie wiadomości i plotki, jakich możesz potrzebować. Dzienniki Traysi bardzo nam pomogły w Breath of the Wild podczas znajdowania ukrytych tajemnic i dobrze jest widzieć, że przeszła do pełnej produkcji, z nową ptasią postacią Penn u boku.

Jedna z postaci Zelda Tears of the Kingdom, Hestu otoczona przez Koroków

Hestu

Stary dobry tańczący Hestu powraca i poluje na jeszcze więcej nasion korok. Oficjalnie nazywany „Duchowym Muzykiem z Lasu Korok”, poszerza nasze zapasy broni, łuków i tarcz w naszym ekwipunku za przystępną cenę kilku nasion.

Jedna z postaci Zelda Tears of the Kingdom Link przed drzewem Deku

Wielkie Drzewo Deku

Wielkie Drzewo Deku nadal wytrwa w grach Zelda, które można znaleźć w jego zwykłym miejscu w środku lasu Korok. Działa jako strażnik zarówno lasu, jak i koroków, i uważnie obserwował Master Sword, prowadząc do przebudzenia Linka w Breath of the Wild.

Dwie postacie z Zelda Tears of the Kingdom, król Rauru i królowa Sonia

Rauru i królowa Sonia

Rauru, pierwszy król Hyrule, jest starożytnym Zonai. Świecące zielone ramię trzymające zmumifikowanego Ganona, które następnie ratuje i przyczepia się do Linka, należy do niego. Prowadzi nas przez pierwszą podniebną wyspę i jest ważną częścią historii gry. Podobnie jego partnerką jest królowa Sonia z Hyrule, która również pojawia się w odnajdywanych przez nas wspomnieniach. Zelda niejasno ją przypomina, ponieważ linia Royal wywodzi się od Rauru i Soni.

Jedna z postaci Zelda Tears of the Kingdom, Mineru

Mineru

Siostra Króla Rauru to Mineru, kolejny Zonai z niesamowitymi mocami. Jest Mędrcem Ducha i posiada zdolność projekcji poza swoje ciało. Jej duch przebywa w Purah Pad.

Jedna z postaci Zelda Tears of the Kingdom, Mistrz Kohga

Mistrz Kohga

Tak, znowu wrócił. Przywódca mającego obsesję na punkcie bananów klanu Yiga chce sprawić Linkowi więcej kłopotów podczas eksploracji Hyrule. Okazuje się, że wrzucenie go do ogromnej dziury wcale go nie pokonało, a teraz jest zdeterminowany, by dołączyć do „Wspaniałego”…

Jedna z postaci z Zelda Tears of the Kingdom, Ganon

Ganondorf Król Demonów

Oto on, sam wielki zły, którego głos głosił nikt inny jak Matt Mercer w Tears of the Kingdom. Ganon ma kilka postaci, nawet w tej instalacji serii Zelda, pojawiając się jako chrupiąca mumia w głębi zamku Hyrule, buff Gerudo w odległej przeszłości i nie tylko – chociaż pozwolimy ci znaleźć resztę z nich się. Ganon jest jedynym mężczyzną urodzonym przez Gerudo od wielu lat i jako taki został królem. Wygląda na to, że teraz chce rządzić Hyrule lub zniszczyć go, próbując.

Bez względu na to, jak daleko jesteś w swojej podróży Zelda, mamy przewodników, którzy pomogą. Znajdź wszystkie wspaniałe lokacje z bajkami Zelda: Tears of the Kingdom, Zelda: Tears of the Kingdom i stajnie Zelda: Tears of the Kingdom na naszych przydatnych stronach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamil Leworski to doświadczony specjalista od gier komputerowych, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Jego pasja do gier komputerowych pojawiła się w bardzo młodym wieku i od tamtego czasu zawsze marzył o tworzeniu wspaniałych gier, które dostarczą wiele radości i emocji graczom. Jego umiejętności projektowania gier są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu potrafi tworzyć gry, które zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i rozgrywką. Kamil zawsze stara się, aby każdy element gry był dopracowany i połączony w całość, co sprawia, że gra jest wciągająca i angażująca. Jego umiejętności programistyczne pozwalają mu na tworzenie skomplikowanych algorytmów i mechanik rozgrywki, które sprawiają, że gra działa płynnie i bezproblemowo. Kamil jest również ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji, co pozwala mu na stworzenie gier, które są inteligentne i dynamiczne. Kamil jest również bardzo kreatywnym człowiekiem, który potrafi wprowadzać innowacje i nowe rozwiązania do swoich projektów. Dzięki temu jego gry zawsze są unikalne i oryginalne. Jego umiejętności przywódcze są również godne podziwu, ponieważ potrafi poprowadzić zespół do osiągnięcia celów projektu. Kamil potrafi motywować zespół, organizować pracę i delegować zadania, dzięki czemu projekt przebiega płynnie i skutecznie. W sumie, Kamil Leworski to nie tylko specjalista od gier komputerowych, ale również osoba, która potrafi połączyć swoją pasję i umiejętności, aby tworzyć gry, które dostarczą wiele radości i emocji graczom.