Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Prognozy Splatoon Reddit wskazują na następną konsolę Nintendo Direct
Aktualności

Prognozy Splatoon Reddit wskazują na następną konsolę Nintendo Direct


Prognozy Splatoon Reddit wskazują na następną konsolę Nintendo Direct

Inkling ze Splatoon 3, humanoidalne stworzenie z fioletowymi włosami jak ciasto do zabawy, fajny stylowy strój i duże wiadro w każdej ręce.

Splatoon 3 jest tuż za rogiem, a Splatoon 3 Direct jest na dobrej drodze, aby wyjaśnić wszystkie szczegóły nadchodzącej strzelanki pełnej morskich stworzeń i atramentu. Przy obiecanych 30 minutach zawartości z pewnością pojawi się mnóstwo nowych informacji na temat różnych trybów gry, broni i nie tylko.

I to właśnie Splatoon Reddit myśli też z ostatni post od cudownie nazwanej I-Am-The-Yeeter oferującej długą listę przepowiedni. Ich nadzieja jest na nowe tryby rankingowe, broń, sprzęt i opcje muzyczne, co skłoniło grupę innych członków społeczności do zaoferowania drobiazgowych pomysłów i życzeń.

W szczególności I-Am-The-Yeeter chce nowego trybu rankingowego podobnego do trybu Zaklinacza Deszczu, z wyjątkiem 8-kulowej z rozszerzenia dla pojedynczego gracza Octo Expansion. Celem byłoby przeniesienie piłki do bramki przeciwnika, podobnie jak przeniesienie Zaklinacza Deszczu na piedestał przeciwnika. Lubię to.

Mają również nadzieję, że okulary będą oddzielone od innych nakryć głowy, co pozwoli na większą personalizację, co brzmi jak oczywistość. To, jak również ich nadzieja na elastyczność w opcjach muzycznych, zbliżoną do Super Smash Bros. Ultimate, może być drobnymi poprawkami do i tak już świetnej serii.

Inkling strzela bronią na arenę na zrzucie ekranu z gry Splatoon 3. Wszystko na arenie jest jak plac zabaw, a kolory farb są losowo fioletowy i żółty.

Inny użytkownik, SirBenny, wpadł na świetny pomysł na nowy tryb swobodny, w którym można „losowo odrodzić się z nową bronią za każdym razem, gdy zostaniesz rozbity” lub przynajmniej coś podobnego. Splatoon 3 może być jeszcze bardziej zabawny niż dotychczas w takich trybach, pozwalając także mniej zaangażowanym graczom na więcej godzin zabawy.

Aby pomóc mniej oddanym graczom w podobny sposób, użytkownik Ciwwus ma nadzieję na „opcję gry w trybach rankingowych dla bardziej okazjonalnych graczy”. Obecnie niektóre tryby gry są zablokowane za rozgrywką rankingową, uniemożliwiając bardziej przypadkowym graczom różne sposoby gry. Byłoby to świetne dla wszystkich graczy, którzy nie chcą skupiać się na bardziej konkurencyjnej stronie rzeczy.

Tak czy inaczej, wygląda na to, że wszyscy Splatoon Reddit mają przykręcone głowy, oferując kilka doskonałych pomysłów na ulepszenie serii. Sprawdź datę premiery Splatoon 3 lub przewodniki przedpremierowe do Splatoon 3, aby upewnić się, że jesteś gotowy na wielki dzień, lub naszą funkcję ścieżki dźwiękowej Splatoon 3, aby usłyszeć, jak jeden pisarz roznosi się o muzyce gry przez trochę za długo (niespodzianka! pisarz to ja…).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *