Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Przewodnik po pamiątkach Pokémon Go
Aktualności

Przewodnik po pamiątkach Pokémon Go


Dowiedz się, jak zdobyć pamiątkę Pokémon Go ze swoim kumplem, aby móc wykonywać zadania i zdobywać kolejne poziomy. To długa droga, więc zacznij od naszego pełnego przewodnika.

Pamiątka z Pokémon Go: Grafika promocyjna przedstawia trenera na polu z kilkoma innymi Pokémonami

W Pokémon Go jest tak wiele do zrobienia, a w miarę postępów odkrywasz jeszcze więcej warstw, wspinając się po szczeblach. Jeśli próbujesz ukończyć zadania lub awansować, być może natknąłeś się na Pamiątka z Pokemon Go i zastanawiają się, jak to działa. Cóż, umieściliśmy wszystko, czego potrzebujesz w jednym przewodniku, abyś mógł już dziś zabrać swojego kumpla do pracy.

Zanim przejdziemy do dalszej części przewodnika, bądź znajomym i sprawdź resztę naszej wspaniałej zawartości do gier mobilnych. Mamy artykuły obejmujące takie tematy, jak kody promocyjne Pokémon Go, kody Outerplane, darmowe rzuty Dice Dream, kody Meta World: My City, kody Fortnite Creative 2.0, kody Ace Racer, kody Mighty Doom i wiele więcej.

Zagłębmy się w nasze Pamiątka z Pokemon Go przewodnik.

Pamiątka z Pokémon Go: kluczowa grafika przedstawia wszystkie pamiątkowe pamiątki z Pokémon Go

Czym są pamiątki z Pokémon Go?

Pamiątki z Pokémon Go to prezenty, które twój kumpel może ci przynieść po spełnieniu określonych wymagań. Te pamiątki są całkowicie kosmetyczne, ponieważ nie pełnią żadnej funkcji w grze poza prawem do przechwalania się.

Każda pamiątka z Pokémon Go

Pamiątka Opis
Szkło plażowe Wielu trenerów lubi nosić przy sobie kawałek szkła plażowego jako talizman przynoszący szczęście. Wiedząc o tym, niektóre Pokémony lubią zbierać elementy jako prezenty dla swoich ulubionych trenerów.
Owoc kaktusa Owoc kaktusa, który w pewnym stopniu przypomina owoce powszechnie spotykane w Desert Resort w regionie Unova. Zabawny prezent od kochającego Pokémona.
Kredowy kamień Mały, białawy kamień podniesiony na skraju drogi. Twój kumpel pomyślał, że ci się spodoba!
Owoce kwiatowe Tych owoców nie można jeść, ale niektóre Pokémony lubią je zbierać.
Samotny kolczyk Samotny kolczyk. Jego blask prawdopodobnie zainspirował Twojego znajomego Pokémona do podarowania Ci go!
Marmur Marmur z kolorowym szkłem w środku. Twój kumpel prawdopodobnie przyciągnął skomplikowany wzór
Grzyb Grzyby podobne do tych zwykle rosną na pokemonach grzybowych, takich jak Paras. Niektóre Pokémony lubią je zbierać jako prezenty dla swoich trenerów. (Jednak nie jedz ich.)
Ładny liść Wiele Pokémonów lubi zbierać te ładne liście i podarować je swoim ulubionym trenerom.
Pomijanie kamienia Gładki kamień o idealnym kształcie do skakania po wodzie. Wygląda na sentymentalną pamiątkę po twoim kumplu!
Mały bukiet Mały bukiet, który powstał z sercem i duszą dla jednego trenera. To sprawiło, że twój kumpel pomyślał o tobie!
Śnieżna szyszka Potężna szyszka, która bawi niektóre Pokémony. Zaskakująco przemyślany prezent od przyjaznego Pokémona.
Rozciągliwa wiosna Cienka, mała sprężyna, która jest całkowicie rozciągnięta.
Podarty bilet Bilet, wyrwany z użycia i z wyblakłym tekstem. Twój kumpel prawdopodobnie pomyślał, że to było fajne!
Tropikalny kwiat Ten tropikalny kwiat wygląda podobnie do tych, które można znaleźć w regionie Alola. Niektóre Pokémony uwielbiają zbierać kwiaty!
Skorupa tropikalna Piękna biała muszla, która mogła przypłynąć z morza w ciepłym regionie. Twój kumpel prawdopodobnie został przyciągnięty przez jego piękno!
Miniatura YouTube

Jak zdobyć pamiątkę z Pokémon Go?

Jedynym sposobem, aby twój Pokémon przyniósł ci pamiątkę z Pokémon Go, jest bycie ultra kumpelą. Zdobycie takiego poziomu przyjaźni wymaga dużo pracy, ale dzielimy go na kilka łatwych do wykonania kroków:

  • Osiągnij drugi poziom trenera, aby odblokować funkcję kumpla
  • Wybierz Pokémona, który będzie twoim kumplem
  • Wejdź w interakcję ze swoim kumplem, aby wejść w tryb przygodowy, aby pojawił się na mapie
  • Podekscytuj swojego Pokémona, karmiąc poffina lub wykonując zadania z kumplami
  • Ukończ jak najwięcej codziennych zadań znajomych, aby zdobyć serca
  • Powtarzaj to i graj ze swoim kumplem codziennie, aby zwiększyć jego poziom przyjaźni
  • W końcu, po osiągnięciu 150 serc, ulepsz swojego Pokémona kumpla do Ultra Buddy
  • Kiedy twój Pokémon jest Ultra Buddy i jest w trybie przygodowym, ma losową szansę na przyniesienie ci pamiątki

W porządku, ludzie, to wszystko, co mamy na dziś na temat nieuchwytnej pamiątki Pokémon Go, ale mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże. Jeśli kochasz gry mobilne i wkrótce zanurzysz się w ekscytującą grę RPG Honkai Star Rail, koniecznie zapoznaj się z naszymi przewodnikami, w tym z listą poziomów Honkai Star Rail i przewodnikiem po postaciach Honkai Star Rail.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamil Leworski to doświadczony specjalista od gier komputerowych, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Jego pasja do gier komputerowych pojawiła się w bardzo młodym wieku i od tamtego czasu zawsze marzył o tworzeniu wspaniałych gier, które dostarczą wiele radości i emocji graczom. Jego umiejętności projektowania gier są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu potrafi tworzyć gry, które zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i rozgrywką. Kamil zawsze stara się, aby każdy element gry był dopracowany i połączony w całość, co sprawia, że gra jest wciągająca i angażująca. Jego umiejętności programistyczne pozwalają mu na tworzenie skomplikowanych algorytmów i mechanik rozgrywki, które sprawiają, że gra działa płynnie i bezproblemowo. Kamil jest również ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji, co pozwala mu na stworzenie gier, które są inteligentne i dynamiczne. Kamil jest również bardzo kreatywnym człowiekiem, który potrafi wprowadzać innowacje i nowe rozwiązania do swoich projektów. Dzięki temu jego gry zawsze są unikalne i oryginalne. Jego umiejętności przywódcze są również godne podziwu, ponieważ potrafi poprowadzić zespół do osiągnięcia celów projektu. Kamil potrafi motywować zespół, organizować pracę i delegować zadania, dzięki czemu projekt przebiega płynnie i skutecznie. W sumie, Kamil Leworski to nie tylko specjalista od gier komputerowych, ale również osoba, która potrafi połączyć swoją pasję i umiejętności, aby tworzyć gry, które dostarczą wiele radości i emocji graczom.