Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

PUBG Mobile debiutuje z nowym systemem przeciwdziałania oszustwom w grach mobilnych
Aktualności

PUBG Mobile debiutuje z nowym systemem przeciwdziałania oszustwom w grach mobilnych


PUBG Mobile debiutuje z nowym systemem przeciwdziałania oszustwom w grach mobilnych

Masz dość gry online z hakerami i oszustami? Masz szczęście, z debiutem kolejnego innowacyjnego oprogramowania do zwalczania oszustw PUBG Mobile, znanego jako Fog of War

System przeciwdziałania oszustwom PUBG Mobile: awatar PUBG Mobile próbuje zajrzeć przez ściany, ale zostaje zatrzymany przez innego gracza trzymającego rondel z zakazem

W PUBG Mobile pojawił się nowy, ekscytujący system zapobiegania oszustwom, znany jako Fog of War, który wprowadza nową technologię do gier mobilnych, aby poprawić wrażenia graczy z całego świata. Nowy system działa poprzez ograniczenie informacji wysyłanych do innych graczy, co kładzie kres oszustom, którzy chcą wykorzystać wizję rentgenowską (tzw. wall hacks) do śledzenia ruchów graczy przez ściany.

Nowa Oprogramowanie do przeciwdziałania oszustwom PUBG Mobile już teraz odpowiada za dramatyczny spadek liczby oszustw, ze średnim spadkiem o 50%, a wyniki w niektórych regionach sięgają 62% w całym okresie testowania. To znaczna redukcja, która powinna mieć ogromny wpływ na mecze online, poprawiając grę dla wszystkich zaangażowanych.

Oprogramowanie zapobiegające oszustwom Fog of War jest pierwszym tego rodzaju, wykorzystującym nową technologię do ograniczania danych serwerowych wysyłanych do graczy i ograniczania informacji, których używają oszuści do włamywania się do gry. Jest już wdrożony na niektórych mapach i powoli pojawia się na wszystkich mapach trybu Battle Royale. Mamy nadzieję, że jest to poważnym problemem w poprzednich problemach z oszustwami i zachęca innych programistów do korzystania z podobnych systemów, aby powstrzymać te problemy, zanim staną się powszechne.

Aby rzucić okiem na nowe oprogramowanie zapobiegające oszustwom PUBG Mobile, możesz obejrzeć debiutancki zwiastun systemu poniżej.

Miniatura YouTube

To wszystko, co mamy dla dzisiejszych ludzi, ale jeśli interesują Cię gry takie jak PUBG, koniecznie zapoznaj się teraz z naszym przewodnikiem po najlepszych strzelankach mobilnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.