Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Reakcja filmu Mario podzielona na występ Chrisa Pratta
Aktualności

Reakcja filmu Mario podzielona na występ Chrisa Pratta


Reakcja filmu Mario podzielona na występ Chrisa Pratta

Po pierwszym oficjalnym zwiastunie Illumination i Nintendo reakcja z filmu Mario jest podzielona jak skórka banana na występ Chrisa Pratta

Zrzut ekranu ze zwiastuna filmu Mario, w którym Mario patrzy zakłopotany nowym światem, tak samo jak wielu patrzyło na ekran podczas zwiastuna filmu Mario

W końcu ujrzeliśmy nadchodzący film Super Mario Bros. na podstawie zdjęć Illumination i Nintendo i jak można się było spodziewać, internet absolutnie stracił rozum od pierwszej sekundy zwiastuna. Okazuje się, że prawie każdy na świecie ma opinię na temat głosu Mario Chrisa Pratta i o rany, czy chcą się nim podzielić.

Tak więc, jeśli przegapiłeś atak Reakcje na zwiastun filmu Mario, pozwól nam pomóc Ci dowiedzieć się, co z fragmentu zrobił cały internet. Najbardziej oczekiwanym momentem zwiastuna było oczywiście pierwsze przesłuchanie Mario Chrisa Pratta, opisanego przez samego człowieka na początku tego roku jako „w przeciwieństwie do niczego, co słyszałeś wcześniej w świecie Mario”. Cóż, pomimo tego, że tylko trochę posmakował tego, jak brzmi nasz nowy Jumpman, ludzie mają wiele ujęć, a wiele z nich jest gorących.

W większości krytycy zdają się albo sądzić, że Charles Martinet, długoletni głos Mario w grze, powinien otrzymać tę rolę i że wersja Pratta jest pozbawiona charakteru w porównaniu, albo że nowy Mario brzmi jak Linda, Brooklyńska matriarcha Bob’s Burgers. Ten ostatni wydaje się trochę szorstki, ale przyznaję, że nawet ja słyszę nutkę Lindy, gdy Mario skacze od grzyba do grzyba pod koniec teaserów.

Warto wspomnieć, że nie wszyscy tak szybko skoczyli na wrażenie Mario Pratta, by zyskać przewagę w sieci, a Bowser Jacka Blacka nie widział tak dużo witriolu skierowanego w jego stronę. Tak czy inaczej, to tylko odrobina tego, co nas czeka, gdy data premiery filmu Mario nadejdzie na początku przyszłego roku i możemy realistycznie oczekiwać mema-a-paloozy, gdy drzwi do kasy pękną.

Miniatura YouTube

Dzięki temu jesteś na bieżąco z reakcją filmu Mario po pierwszym oficjalnym zwiastunie od Illumination i Nintendo. Więcej ekscytujących nadchodzących rzeczy ze świata Nintendo znajdziesz w naszym przewodniku po wszystkich nowych Pokémonach Pokémon Scarlet i Violet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.