Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Skopiuj kopię Cuphead w nadchodzącym wydaniu fizycznym
Aktualności

Skopiuj kopię Cuphead w nadchodzącym wydaniu fizycznym


Skopiuj kopię Cuphead w nadchodzącym wydaniu fizycznym

Aby uczcić piątą rocznicę platformówki 2D, Studio MDHR zaprezentowało nadchodzące fizyczne wydanie Cuphead. Czy dodasz go do swojej półki?

Mówią, że czas leci, kiedy dobrze się bawisz. Cóż, musieliśmy dobrze się bawić podczas grania w Cuphead, ponieważ ukochana platformówka kończy dziś pięć lat. W 2017 roku podbiła świat szturmem dzięki wymagającej platformówce, fantastycznej muzyce i oczywiście starannie ilustrowanym, ręcznie rysowanym grafikom animacji. Port Switch to także niesamowita konwersja tytułu, więc gdziekolwiek w niego zagrasz, czeka cię uczta.

Teraz gracze mają jeszcze więcej opcji, ponieważ Studio MDHR zaprezentowało Fizyczne uwolnienie Cuphead aby uczcić piąte urodziny gry, a teraz możemy wreszcie umieścić tytuł na naszej półce, tak jak zawsze marzyliśmy. Studio MDHR łączy siły z iam8bit na potrzeby premiery, a fizyczne wydanie zbliża się do Nintendo Switch, Xbox One i Playstation 4. Zawiera również wszystkie wydane do tej pory treści, w tym ostatni Cuphead: The Delicious Course DLC.

Obecnie nie mamy żadnych informacji o fizycznej dacie premiery Cuphead, ale wszyscy zainteresowani fani mogą zarejestrować się, aby otrzymywać powiadomienia, gdy dostępnych będzie więcej informacji na stronie iam8bit. Aby uzyskać jeszcze więcej wspaniałych treści Cuphead, zapoznaj się z naszymi artykułami dotyczącymi bossów Cuphead, postaci Cuphead i Cuphead Funko Pop.

Zanurzmy się w naszym przewodniku po fizycznej dacie premiery Cuphead.

Wydanie fizyczne Cuphead: sztuka promocyjna pokazuje pudełkowe kopie gry Cuphead

Kiedy nastąpi fizyczna data premiery Cuphead?

Nie mamy jeszcze żadnych dokładnych informacji na temat fizycznej daty premiery Cuphead, ale fani mogą zarejestrować swoje zainteresowanie przez ten portal na stronie iam8bit

Jeśli po prostu nie możesz się doczekać następnej poprawki do gier, koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym najlepszych platformówek Switch.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.