Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Słodki fanart Splatoon łączy wszystkich idoli
Aktualności

Słodki fanart Splatoon łączy wszystkich idoli


Słodki fanart Splatoon łączy wszystkich idoli

Społeczność Splatoon jest jednym z najbardziej kreatywnych miejsc w grach, a wraz z ogłoszeniem nowych idoli ten fanart Splatoon świętuje ich wszystkich razem

Splatoon fanart - zrzut ekranu dla Slatoon 3 przedstawiający stworzenie przypominające kałamarnicę wyskakujące z żółtej farby, z fioletowym bólem w oddali i dużą strukturą na niebie.

Gdy Splatoon 3 jest tuż za rogiem, społeczność Splatoon przygotowuje się do zupełnie nowej gry, w której można zatopić się na setki godzin. Jednym z kluczowych aspektów gry zawsze była jej kreatywność, nie tylko pod względem rozgrywki, ale także innych elementów, takich jak muzyka i moda.

Ta nieokiełznana radość z kreatywności skłoniła wielu do samodzielnego tworzenia rzeczy. Pisałem o tym, jak bardzo jestem podekscytowany ścieżką dźwiękową do Splatoon 3. Nat Clayton zrobił świetny artykuł na społecznej kreatywności Splatoon. A co najważniejsze, wraz z niedawnym ogłoszeniem nowych idoli Splatoon 3 pojawiły się wspaniałe nowości Fanart Splatoon.

Użytkownik Reddita pedrobrv niedawno podzieliliśmy się grafiką przedstawiającą wszystkich idoli z gier Splatoon, którzy spędzają razem czas. Są Callie i Marie, znane również jako Siostry Squid, jest Marina i Pearl z Off the Hook, a potem nowicjusze, Shiver, Frye i Big Man z nowego zespołu Deep Cut. Co najlepsze, ten wielki manta ray Big Man jest chlubą miejsca pośrodku.

Łopatka fanart

Poniżej możesz zobaczyć wspaniały fanart Splatoon z pedrobrv ze wszystkimi idolami. Aby uzyskać więcej Splatoon, sprawdź naszą datę premiery Splatoon 3 i przewodniki przedpremierowe Splatoon 3.

Zrobiłem to, aby powitać nowych idoli! z splatoon

Aby uzyskać coś nieco innego, zapoznaj się z naszymi bohaterami Xenoblade Chronicles 3 i przewodnikami po klasach Xenoblade Chronicles 3, aby zapoznać się z tą ogromną nową grą RPG.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.