Everadvice – Najnowsze wieści

Spekulacje o dacie premiery Honkai Star Rail i beta


Spekulacje o dacie premiery Honkai Star Rail i beta

Być może nie znamy jeszcze daty premiery Honkai Star Rail, ale rozpoczęła się zamknięta beta Honkai Star Rail – zarejestruj się teraz, aby uzyskać dostęp do tej ekscytującej nowej gry JRPG

Uwaga dla wszystkich graczy Honkai Impact 3rd, lub ogólnie fanów Hoyoverse, nowa gra jest w drodze. Data premiery Honkai Star Rail może być na razie nieznana, ale tytuł stanowi kontynuację Honkai Impact. W związku z tym można bezpiecznie założyć, że jest to JRPG, co czyni go trzecim głównym tytułem Hoyoverse, po swoim poprzedniku i Genshin Impact.

Biorąc pod uwagę, że Hoyovere właśnie potwierdził grę, można śmiało powiedzieć, że Data premiery Honkai Star Rail za jakiś czas. Nie oznacza to jednak, że nie możemy patrzeć na Wersja beta Honkai Star Rail aby uzyskać więcej informacji. Hoyoverse oficjalnie zaprezentowało grę w ramach koncertu Starfire Sonorant, który odbył się w ramach obchodów trzeciej rocznicy Honkai Impact 3rd.

Honkai Star Rail ma walkę turową i prawdopodobnie będzie zawierał otwarty świat, w tym ekspansywny, jeśli Honkai Impact 3rd i Genshin Impact są czymś, do czego można przejść. Ten ostatni wciąż się rozwija, a nowe obszary i postacie stają się dostępne w ramach świeżych aktualizacji Genshin Impact. Aby dowiedzieć się więcej, zalecamy zapoznanie się z naszym przewodnikiem po postaciach Honkai Star Rail, gdy skończysz tutaj.

Spekulacje dotyczące daty premiery Honkai Star Rail

Krótka odpowiedź brzmi, że nie znamy jeszcze daty premiery, chociaż mamy nadzieję, że zobaczymy ją pod koniec tego roku. We wrześniowym programie TGS Hoyoverse Special otrzymaliśmy mnóstwo materiału filmowego z rozgrywki, a także wskazówkę dotyczącą nowej postaci Honkai Star Rail. Możesz sprawdzić świeży zwiastun poniżej.

Kiedy jest wersja beta Honkai Star Rail?

Pierwsza zamknięta wersja beta Honkai Star Rail była dostępna tylko dla użytkowników iPhone’a, ale druga zamknięta wersja beta została wstrzymana w maju 2022 roku dla wielu platform. Niestety, wersje beta zostały już zamknięte, ale możesz dodać tę stronę do zakładek, postępuj zgodnie z oficjalnym Honkai Star Rail Twitteri zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia e-mail na oficjalnym Strona internetowa Honkai Star Rail otrzymywać powiadomienia, gdy pojawią się nowe informacje.

Jeśli jeszcze nie grałeś w Honkai Impact 3rd i chciałbyś wypróbować go przed wydaniem Honkai Star Rail, koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem po postaciach Honkai Impact. Mamy również listę kodów Honkai Impact, jeśli masz ochotę na gratisy. Możesz też spojrzeć na nasze typy najlepszych mobilnych gier RPG, jeśli masz ochotę na coś innego.Exit mobile version