Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Splatoon 3 to najszybciej sprzedająca się gra na Nintendo Switch w Japonii
Aktualności

Splatoon 3 to najszybciej sprzedająca się gra na Nintendo Switch w Japonii


Splatoon 3 to najszybciej sprzedająca się gra na Nintendo Switch w Japonii

Sprzedaż Splatoon 3 poszybowała w górę, pokonując poprzednią największą premierę Nintendo Switch. W rzeczywistości może to być najszybciej sprzedająca się gra w Japonii.

Art for Splatoon 3 przedstawiający różne postacie z gry o kolorowych, fioletowych i żółtych włosach, dzierżących różne bronie w układzie przypominającym kolaż.

Splatoon 3 jest dostępny od trzech dni. Nintendo opublikowało dane dotyczące sprzedaży gry w Japonii, ujawniając, że krajowa sprzedaż tytułu przekracza 3,45 miliona sztuk. Ta liczba obejmuje zarówno sprzedaż fizyczną, jak i cyfrową, i jest to najwyższy poziom sprzedaży krajowej dla dowolnego oprogramowania Nintendo Switch w ciągu pierwszych trzech dni.

Podczas gdy Zapowiedź Nintendo o Sprzedaż Splatoon 3 odnotował, że jest to najlepiej sprzedająca się gra na Switcha oparta na trzydniowej wyprzedaży (pokonując poprzedniego rekordzistę, Animal Crossing: New Horizons), wygląda też na to, że jest to największa premiera wszechczasów dla wszystkich gier sprzedawanych w Japonia. Według Daniel Ahmadstarszy analityk w Niko Partners, pokonuje Pokémon Black & White, poprzednią najszybciej sprzedającą się grę wszechczasów w Japonii.

Pokemon Black & White sprzedano 2,63 miliona kopie w momencie premiery, ale to było w ciągu dwóch dni. Wydaje się, że nie ma danych z pierwszych trzech dni po uruchomieniu. Tak więc, chociaż dane dotyczące sprzedaży nie są bezpośrednio porównywalne, jasne jest, że premiera Splatoon 3 w Japonii jest absolutnie ogromna. Nie jest to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że Splatoon 2 sprzedał się w 13,3 miliona kopii do marca 2022 roku, co czyni go jedną z najlepiej sprzedających się gier na Nintendo Switch.

Splatoon 3 sprzedaż

Splatoon 3 sprzedał 3,45 miliona sztuk w ciągu pierwszych trzech dni po premierze. Splatoon 2 sprzedał 648 000 sztuk w pierwszych kilku dniach, podczas gdy pierwszy Splatoon sprzedany 144 000 w pierwszym tygodniu. Sprawdź poniższy zwiastun premierowy, aby zobaczyć, czy chcesz przyczynić się do ogromnej sprzedaży.

Miniatura YouTube

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą recenzją Splatoon 3, aby sprawdzić, czy jest to coś, co chcesz podnieść (spoilery: gra jest doskonała).ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.