Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Strategiczna gra mobilna Rise of Stars Re:Verse otwiera wstępne rejestracje
Aktualności

Strategiczna gra mobilna Rise of Stars Re:Verse otwiera wstępne rejestracje


Strategiczna gra mobilna Rise of Stars Re:Verse otwiera wstępne rejestracje

Wstępna rejestracja w Rise of Stars Re:Verse jest już otwarta, a gra mobilna zapowiada się jako wymarzone doświadczenie dla tych, którzy lubią bitwy w kosmosie

Rise of Stars Re:Verse kluczowa grafika do rejestracji wstępnej przedstawiająca różne pozujące postacie

Wygląda na to, że każdego dnia pojawia się nowa gra mobilna, która chętnie trafia na smartfony i tablety, a tym razem jest to Rise of Stars Re:Verse, ponieważ gracze na całym świecie mogą zarejestrować swoje zainteresowanie grą, aby zagrać w nią natychmiast po wydaniu. Istnieje również szereg nagród za rejestrację wstępną.

Więc teraz to Rise of Stars: Re:Verse – rejestracja wstępna jest dostępny, wystarczy ujawnić więcej szczegółów na temat tego, czego możesz oczekiwać od tytułu mobilnego. Jako gra strategiczna 4X możesz spodziewać się szeregu bitew, które toczą się w rozległym wszechświecie, który błaga Cię o eksplorację, budując potężne floty do dominacji nad planetą.

Aby podbić te planety, potrzebujesz planu gry, a tak się składa, że ​​Rise of Stars Re:Verse oferuje dogłębną opcję dostosowywania, która pozwala dostosować swój statek do preferowanego stylu bitwy. Możesz więc mieć flotę, która ceni prędkość za szybki atak, lub pochwalić się kilkoma powolnymi, ale ciężkimi okrętami wojennymi.

Jak mogę zarejestrować się do wstępnej rejestracji w Rise of Stars Re:Verse?

Jeśli chcesz wstępnie zarejestrować się w grze, możesz to zrobić za pomocą Sklep z aplikacjami oraz Google Play. W ten sposób otrzymasz następujące nagrody:

  • 150 biletów premium
  • Karnet na jednostkę budowlaną
  • 100 wytrzymałości
Miniatura YouTube

Jeśli w międzyczasie będziesz potrzebować czegoś do gry, nasze najlepsze mobilne gry strategiczne mogą pomóc Ci zachować wyostrzony umysł taktyczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.