Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Aktualności

Ten fanart ewolucji Pokémon Scarlet & Violet Pawmi jest elektryzujący


Ten fanart ewolucji Pokémon Scarlet & Violet Pawmi jest elektryzujący

Pawmi stał na tylnych nogach na środku pola z czystym, błękitnym niebem, jest bardzo podekscytowany fanartem ewolucji Pokemon Scarlet i Violet

Jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy w nowym pokoleniu Pokémonów jest powolne, ale pewne odkrywanie wszystkich stworzeń, które się z nim wiążą i można to uczciwie powiedzieć Pokémon Scarlet i Violet Region Paldea jest pełen ekscytujących ‘monów. Niektóre wyglądają niesamowicie źle, inne wyglądają zabawnie, a kilka jest tak uroczych, że mogą dać Eevee szansę na zdobycie pieniędzy.

Pawmi jest jednym z tych ostatnich, chociaż jesteśmy pewni, że elektryczny typ jest również przerażający na polu bitwy. Nie wiemy jednak prawie nic o jego ewolucji, ale właśnie tam Fanart ewolucji Pokemon Scarlet i Violet Pawmi wchodzi, a praca użytkownika Twittera, Aranu, wygląda niesamowicie. Z pewnością mamy nadzieję, że będzie to dokładne przedstawienie.

Uroczo nazwany Goromi, Aranu postrzega możliwą ewolucję Pawmi, która pokazuje, że ma unikalną mieszankę typów ognia i elektrycznych, i jasne jest, że artyści pokéfanów wykorzystali Raichu jako inspirację do tego dzieła – spójrz tylko na tę pozę, budowa ciała i niesamowitość, którą projektuje Goromi. Czekaj, czy to może być Gorochu!? Tak, wybralibyśmy tego Pokémona każdego dnia tygodnia.

Gdzie mogę znaleźć fanart ewolucji Pokémon Scarlet i Violet Pawmi?

Możesz sprawdzić grafikę ewolucji Pawmi poniżej. Lub, aby uzyskać jeszcze więcej wspaniałych kawałków z Aranu, odwiedź ich oficjalną Konto Twitter.

Jeśli pomysł odwiedzenia Paldei ekscytuje Cię tak samo jak nas, koniecznie sprawdź nasze Pokémon Scarlet i Violet nowe Pokémon, Przystawki Pokémon Scarlet i Violetoraz Legendarne Pokémon Scarlet i Violet przewodniki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *