Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Ubisoft wprowadza zaproszenia do zamkniętej bety R6M wraz z nowymi serwerami w Bombaju
Aktualności

Ubisoft wprowadza zaproszenia do zamkniętej bety R6M wraz z nowymi serwerami w Bombaju


Ubisoft wprowadza zaproszenia do zamkniętej bety R6M wraz z nowymi serwerami w Bombaju

Nadchodzi kolejna fala zaproszeń do zamkniętej bety Rainbow Six Mobile, a zespół programistów uruchomi również nowe serwery Mumbai do gry mobilnej

Facet przeskakujący przez biurko z pistoletem i do zamkniętej bety Rainbow Six Mobile

Jeśli jesteś zapalonym operatorem, który jest gotowy do przyłączenia się do wirtualnej walki Rainbow Six Mobile i jesteś w Bombaju, masz szczęście, ponieważ zespół programistów ma zamiar otworzyć i przetestować więcej serwerów do gry mobilnej, co teoretycznie powinno pomóc poprawić wrażenia graczy w całych Indiach.

Nowa Serwery Rainbow Six Mobile Mumbai przybywają, gdy Ubisoft nadal obsługuje grę w zamkniętej wersji beta, która powoli, ale pewnie zaprasza nowych operatorów do dołączenia do pola bitwy. Wiadomości z serwerów pochodzą dzięki uprzejmości urzędnika Konto Rainbow Six Mobile na Twitterzea w ćwierkaćpotwierdzono, że nowe fale Zaproszenia do zamkniętej bety Rainbow Six Mobile mają wyjść w nadchodzących dniach.

Co więcej, ci, którzy mają dostęp do zamkniętej bety, mogą się cieszyć, ponieważ kilka dni temu zespół programistów opublikował aktualizację, która dotyczy wielu problemów z grą, w tym gumek, błędów i kodów błędów. Oczywiście gra jest wciąż nowa w tej fazie testów, więc opinie społeczności są kluczem do stworzenia doświadczenia, z którego każdy może się cieszyć.

Jak dołączyć do zamkniętej bety Rainbow Six Mobile?

Na razie możesz wziąć udział tylko za pośrednictwem zaproszenia, ale możesz zgłosić swoje zainteresowanie za pośrednictwem gry oficjalna strona internetowa. Jednak, gdy tylko gra wejdzie w fazę otwartej bety, poinformujemy Cię o tym. Ale bez względu na wszystko, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co społeczność myśli o grze, zwłaszcza po odkryciu, że wiele osób chce grać jako Eminem w Rainbow Six Mobile.

Miniatura YouTube

Czekając na datę premiery Rainbow Six Mobile, sprawdź nasze typy najlepszych strzelanek mobilnych? To niezawodny sposób na utrwalenie umiejętności posługiwania się bronią.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.