Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Upiorj się za mniej dzięki zniżce 75% na Małe koszmary na Switchu
Aktualności

Upiorj się za mniej dzięki zniżce 75% na Małe koszmary na Switchu


Upiorj się za mniej dzięki zniżce 75% na Małe koszmary na Switchu

Klimatyczna platformówka 2D oferuje satysfakcjonujące, upiorne emocje, więc zaoszczędź trochę pieniędzy dzięki tej wyprzedaży na Nintendo Switch Little Nightmares

Wyprzedaż Little Nightmares na Nintendo Switch: zrzut ekranu z gry Little Nightmares przedstawia młodą postać w żółtym płaszczu skuloną

Chociaż na Switchu jest wiele świetnych horrorów, jeśli chcesz dostać się do świetnej serii i zaoszczędzić trochę pieniędzy, dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień. Little Nightmares to fantastyczny tytuł wypełniony przerażającym horrorem i prawdziwymi dreszczami emocji, który jest obecnie dostępny w sprzedaży dla posiadaczy US Nintendo Switch z aż 75% rabatem lub 7,49 USD. Jeśli byłeś na płocie z serią, jest to idealny czas, aby wziąć udział w tej serii horrorów.

Platformówka z horrorem 2D w stylu Limbo lub Inside (które są obecnie w sprzedaży za -90%, jeśli masz ochotę na kilka innych świetnych horrorów), Little Nightmares to cudownie szczegółowa i skrupulatnie krwawa gra, która jednak potrafi być niepokojąca bez uciekania się do skakania, przerażania lub szokowania przerażenia. Zarówno oryginał, jak i jego kontynuacja wyróżniają się subtelnym budowaniem świata i nie możemy wystarczająco polecić żadnego z nich. Więc ciesz się tym Wyprzedaż Nintendo Switch Little Nightmares!

Uwielbiamy nasze horrory w Pocket Tactics, więc zapoznaj się z niektórymi z naszych przewodników, aby znaleźć jeszcze więcej świetnych tytułów, które można załadować na Switcha, gdy musisz się trochę przestraszyć. Mamy przewodniki po najlepszych horrorach Switch, najlepszych grach, takich jak Little Nightmares, najlepszych grach, takich jak Dark Souls na Switch i najlepszych grach, takich jak Monster Hunter na Switch.

Sprawdź poniższy link, aby skorzystać z okazji i załadować Little Nightmares na Nintendo Switch za mniej.

Jeśli nadal jesteś na płocie, koniecznie obejrzyj zwiastun premierowy Little Nightmares na Switchu poniżej.

Miniatura YouTube

Jeśli to nie wystarczy, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych grach, takich jak Undertale na Switchu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.