Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Avowed news and updates
Aktualności

Zatwierdzone: Wszystko, co wiemy do tej pory


Avowed to nowa pierwszoosobowa przygoda fantasy od dewelopera Fallout: New Vegas, firmy Obsidian Entertainment. Po raz pierwszy ujawniliśmy to w 2020 r. w krótkim zwiastunie, a teraz dokładnie przyjrzeliśmy się rozgrywce w akcji podczas Xbox Games Showcase podczas Summer Game Fest 2023. Pochwaliliśmy się magiczną walką, podpowiedziami dotyczącymi rozgałęzień narracji i nie tylko, Avowed już zapowiada się na bardzo ekscytującą nadchodzącą grę na konsolę Xbox Series X.

Akcja Avowed rozgrywa się w uniwersum Pillars of Eternity i rozgrywa się w nowej części Eory, gdzie wyruszamy, aby zbadać plotki na temat rozprzestrzeniającej się zarazy. Jako jedna z dwóch nadchodzących dużych gier Obsidian, o których wiemy – drugą jest The Outer Worlds 2 – Avowed jest jedną z nowych gier, których premiera ma nastąpić w przyszłym roku, w 2024 roku.

Jeśli więc szukasz odświeżenia wiedzy na temat nowej gry RPG fantasy, przeczytaj poniżej, gdy omawiamy wszystko, co do tej pory wiemy o Avowed.

To podsumowanie wszystkiego, co do tej pory wiemy o Avowed, zostało zaktualizowane 2 listopada, aby dodać więcej wiadomości do sekcji aktualności.

Zatwierdzona wiadomość

  • Avowed miał grać w trybie wieloosobowym, dopóki Obsidian nie skupił się na „rzeczach, w których jest najlepszy”
  • Avowed wygląda jak asowy następca Skyrima
  • Obsidian’s Avowed jest bliższy KOTORowi 2 niż Fallout: New Vegas
  • Firma Avowed nie weszła jeszcze w najdłuższą w historii Obsidian fazę testową
  • Celem Avowed nie jest stworzenie otwartego świata tak dużego jak Skyrim

Co to jest zadeklarowane?

Notoryczny

(Zdjęcie: Obsydian)

Avowed to nowy adres IP studia Obsidian, ujawniony podczas Xbox Games Showcase w lipcu 2021 roku. To pierwszoosobowa gra RPG podobna do Skyrim, z magicznymi mocami opartymi na runach i walką na miecze, co potwierdza krótki zwiastun oraz dłuższy, który można było zobaczyć podczas Xbox Games Showcase 2023. Akcja rozgrywa się w krainie Eora, w tym samym miejscu Obsidian wykorzystał w RPG Pillars of Eternity, tyle że tym razem będziemy eksplorować zupełnie inną jego część.

Oferty pracy znalezione we wrześniu 2019 r w kolejnym projekcie AAA Obsidianu mówił o „akcjach bojowych wykorzystujących animacje zarówno pierwszoosobowe, jak i trzecioosobowe” z „rozgałęziającym się dialogiem” i „cyklami dnia i nocy”. To stawia tę grę na równi z poprzednimi grami RPG studia Obsidian, takimi jak The Outer Worlds i Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords.

Podana data premiery i platformy

Notoryczny

(Zdjęcie: Obsydian)

Premiera Avowed ma nastąpić w 2024 roku, chociaż nie ustalono jeszcze konkretnej daty. Wiemy jednak, że pierwszoosobowa gra RPG ukaże się na Xbox Series X/S, PC i będzie dostępna w ramach Xbox Game Pass już pierwszego dnia.

Zadeklarowane zwiastuny – czego możemy się nauczyć?

Podczas Xbox Games Showcase 2023 zaprezentowano oficjalny zwiastun rozgrywki w Avowed, który pozwala nam przyjrzeć się bliżej magicznemu światu Living Lands.

– Ludzie nie bardzo cię lubią, prawda? To oczywiste, ponieważ przez większą część zwiastuna nasza grywalna postać wydaje się być atakowana. Dało nam to bliższe spojrzenie na systemy walki oparte na magii, których możemy się spodziewać, a także na wykorzystanie starej, dobrej broni jako części naszego arsenału bojowego.

Mówi nam także nieco więcej o fabule gry, która wydaje się obracać wokół badań naszej grywalnej postaci nad Żywymi Krainami w obliczu „plagi, która zdaje się psuć nasze dusze”.

Już pierwszy zwiastun Avowed zaprezentowany na wydarzeniu Xbox E3 2021 wprowadził nas w zróżnicowany średniowieczny krajobraz, zaczynając od zniszczonego wojną zamku należącego do imperium królowych i królów, „które zawsze znało wojnę”. Według narracji imperium to popadło obecnie w ruinę, tracąc swoje przysięgi i dając początek niewidzialnej, antagonistycznej sile.

Nikczemne potwory występujące w grze (szkielety zostały potwierdzone!) najwyraźniej narodziły się z grzechów tego imperium, a postać gracza będzie się z nimi mierzyć w trakcie gry. Pytanie pozostawione na końcu zwiastuna – „Czy przysięga jest warta wagi korony?” – sugeruje, że przeznaczeniem gracza może być przeznaczenie członka rodziny królewskiej i być może będzie musiał zmierzyć się ze swoim losem i zakwestionować go podczas odbudowy upadłego imperium.

Zadeklarowana fabuła i oprawa

Notoryczny

(Zdjęcie: Obsydian)

Akcja Avowed rozgrywa się w części Eory zwanej Living Lands, w tym samym wszechświecie, co Pillars of Eternity. Z najnowszego zwiastuna pokazanego na tegorocznej wystawie Xbox Games Showcase dowiadujemy się, że nasza grywalna postać to potężny władca magii, wysłany do Żywych Krain przez cesarza w celu zbadania niszczycielskiej plagi, która „demoralizuje” mieszkańców Żywych Ziem .

Jednakże, będąc tak potężnym magiem, miejscowi pod wpływem impulsu boją się ciebie i nie ufają ci. Będziesz musiał udowodnić swoje intencje, jeśli chcesz przeciągnąć je na swoją stronę. Wygląda na to, że magiczne zdolności bojowe naszej grywalnej postaci są zupełnie niespotykane tutaj, w Żywych Krainach i potrafi ona używać kombinacji zwykłej broni białej i pistoletów wraz z zaklęciami, aby eliminować wrogów.

„Więc teraz, gdy masz całą tę moc, co zamierzasz z nią zrobić?” To pytanie pozostaje nierozstrzygnięte, gdy zwiastun dobiega końca, a gdy na ekranie pojawia się tekst „wykuj swoje przeznaczenie” przeplatany pomiędzy klipami, możemy nawet patrzeć, jak Avowed ma ścieżki rozgałęzień oparte na wyborach.

Zadeklarowana rozgrywka

Notoryczny

(Zdjęcie: Obsidian Entertainment)

Avowed to pierwszoosobowa gra akcji oparta na mieczu, magii i broni. Od najnowszego zwiastun rozgrywki widzimy elementy każdego z nich w akcji i wygląda na to, że niektóre zaklęcia mogą mieć wpływowe możliwości, a także być przydatne w walce.

Na przykład w jednej scenie wygląda to tak, jakby grywalna postać używała swojej magii, aby zamrozić wroga i przyciągnąć go bliżej przed zadaniem zabójczego ciosu, co dało mu poczucie umiejętności Dishonored oprócz zmasowanego magicznego ataku, którego się spodziewamy z Immortals of Aveum.

Zadeklarowani towarzysze

Notoryczny

(Zdjęcie: Obsydian)

Zwiastun rozgrywki z 2023 roku przedstawił nam pierwszego z towarzyszy Avoweda, Kaia.

Według Przewód Xboxa„Kai to Aumaua z Wybrzeża, obecnie zamieszkujący Żywe Krainy i jest jedną z niewielu przyjaznych twarzy, jakie tu znajdziesz. Jest byłym żołnierzem, a jego idealistyczny i pragmatyczny temperament pomoże ci poprowadzić Cię podczas wyprawy w tę dziką przyrodę. granica.”

Wygląda na to, że przez grę będzie nas prowadził więcej niż jeden towarzysz, więc będziemy wyczekiwać wszelkich wieści na temat pozostałych.

Potwierdzone plotki

Jeśli chodzi o przecieki i plotki dotyczące Avowed, mamy jeszcze pewne szczegóły do ​​potwierdzenia. Według Spongera, gra będzie miała w pełni otwarty świat i będzie „znacznie większa niż Skyrim”. Z przecieku wynika, że ​​gra zawiera system pogodowy działający w czasie rzeczywistym oraz obsługę modów.

Gracze najwyraźniej będą mogli mieć towarzyszy, walczyć z „bardzo dużymi” bossami i radzić sobie z bogami, walcząc jednocześnie z „nadchodzącym zagrożeniem tyranią”, który stanowi oprawę narracji. Dialogi również będą rzekomo dynamiczne, a przeciekający twierdzi, że Obsidian planuje pozwolić graczom na „zabicie wszystkich w grze”.

Sprawdź najlepsze gry na konsolę Xbox Series X grać, czekając na więcej wiadomości na temat Avowed.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamil Leworski to doświadczony specjalista od gier komputerowych, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Jego pasja do gier komputerowych pojawiła się w bardzo młodym wieku i od tamtego czasu zawsze marzył o tworzeniu wspaniałych gier, które dostarczą wiele radości i emocji graczom. Jego umiejętności projektowania gier są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu potrafi tworzyć gry, które zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i rozgrywką. Kamil zawsze stara się, aby każdy element gry był dopracowany i połączony w całość, co sprawia, że gra jest wciągająca i angażująca. Jego umiejętności programistyczne pozwalają mu na tworzenie skomplikowanych algorytmów i mechanik rozgrywki, które sprawiają, że gra działa płynnie i bezproblemowo. Kamil jest również ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji, co pozwala mu na stworzenie gier, które są inteligentne i dynamiczne. Kamil jest również bardzo kreatywnym człowiekiem, który potrafi wprowadzać innowacje i nowe rozwiązania do swoich projektów. Dzięki temu jego gry zawsze są unikalne i oryginalne. Jego umiejętności przywódcze są również godne podziwu, ponieważ potrafi poprowadzić zespół do osiągnięcia celów projektu. Kamil potrafi motywować zespół, organizować pracę i delegować zadania, dzięki czemu projekt przebiega płynnie i skutecznie. W sumie, Kamil Leworski to nie tylko specjalista od gier komputerowych, ale również osoba, która potrafi połączyć swoją pasję i umiejętności, aby tworzyć gry, które dostarczą wiele radości i emocji graczom.