Everadvice – Najnowsze wieści

Złap je wszystkie z 17% zniżką Pokémon Legends: Arceus


Złap je wszystkie z 17% zniżką Pokémon Legends: Arceus

Dzięki tej umowie Pokémon Legends: Arceus możesz wyjść i zwiedzić rozległy region Hisui, miejsce, które jest domem dla wielu różnych monów

Znowu nadeszła ta pora tygodnia. Wiesz, ten, w którym wyruszamy na polowanie, aby przynieść ci ofertę Switch, której po prostu nie możesz zignorować, a tym razem uważamy, że jest całkiem dobra. Przysięgamy Arceusowi, że tak. Zgadza się, w Amazon US możesz odebrać Pokémon Legends: Arceus za 49,99 USD – to cudowna oszczędność 17%.

W przeciwieństwie do innych gier Pokémon, Arceus ma funkcje otwartego świata, które pozwalają odkrywać różne miejsca w regionie Hisui, z których każda jest domem dla różnych typów Pokémonów. Niektóre możesz rozpoznać, podczas gdy inne wydają się nieco inne niż te, do których przywykłeś. Na przykład Arcanine ma świeży wygląd i jest zarówno rockowym, jak i ognistym ‘monem.

Co więcej, gra kładzie duży nacisk na badania, a każdy gatunek Pokémona musi zostać złapany więcej niż raz, aby odkryć wszystko, czego można się o nim dowiedzieć. Co więcej, system walki i łapania jest inny, ale działa to na korzyść gry i służy jako zabawna alternatywa dla tego, co widać w głównej serii tytułów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, sprawdź naszą recenzję Pokémon Legends: Arceus lub spójrz na oficjalny zwiastun na YouTube.

Kup tutaj

Jeśli zdecydujesz się odwiedzić region Hisui, możesz zapoznać się z naszymi Pokémon Legends: Arceus starters, Pokémon Legends: Arceus szlachetne Pokémon i Pokémon Legends: Arceus Eevee.

Exit mobile version