Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Wybierz się na spacer po dzikiej stronie w Strefie Pokémon Go Safari: Singapur
Aktualności

Wybierz się na spacer po dzikiej stronie w Strefie Pokémon Go Safari: Singapur


Wybierz się na spacer po dzikiej stronie w Strefie Pokémon Go Safari: Singapur

Przygotuj trenerów, ponieważ jeszcze w tym roku możesz wejść do Pokémon Go’s Safari Zone Singapore, miejsca, w którym możesz spotkać wszelkiego rodzaju stworzenia

Pikachu i Shaymin miło spędzają czas świętując Pokémon Go Safari Zone: Singapur

Jeśli jest jedna rzecz, na którą zawsze możesz liczyć w Pokémon Go, to jest to, że będzie mnóstwo wydarzeń i gorąco z tyłu ogłoszenia Pokémon Go Season of Light, Niantic powraca, aby przekazać jeszcze więcej dobrych wiadomości. Jeszcze w tym roku możesz wejść do nowej strefy safari.

Strefa Pokémon Go Safari: Singapur odbywa się w Gardens by the Bay, pięknym ogrodzie botanicznym, który jest dumą i radością miasta. Jeśli zdarzy ci się być w okolicy i masz czas na wejście do strefy safari, masz szansę spotkać Maractus, gatunek trawiasty z piątego pokolenia. Lub, jeśli masz szczęście, możesz znaleźć błyszczącą polędwicę.

Co więcej, zawsze kochany Pikachu chętnie uczci tę okazję i dlatego w całym Singapurze można znaleźć uroczego Pokémona myszy ubranego w fioletową koszulkę w kwiaty. Co więcej, ta wersja mon ma być na wolności przez ponad rok, więc jeśli zdarzy ci się być w tym czasie w azjatyckim mieście, miej oczy szeroko otwarte.

Kiedy jest Pokémon Go Safari Zone: Singapur?

Pokémon Go Safari Zone: Singapur odbywa się od 18 do 20 listopada.

Miniatura YouTube

Jeśli nie możesz wziąć udziału w tym wydarzeniu, zawsze możesz sprawdzić nasze Kody Pokémon Go lista, aby uzyskać mnóstwo gadżetów. Mamy też Wydarzenia związane z Pokémon Go oraz Dzień społeczności Pokémon Go przewodniki, dzięki którym będziesz na bieżąco z najnowszą zawartością w grze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.